Başkan Tekin’e ’el emeği göz nuru’ hediye

.

25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:33
Başkan Tekin’e ’el emeği göz nuru’ hediye

Bilecik Pazaryeri Halk Eğitim Merkezi tarafından Demirköy de açılan el sanatları kursunun kursiyerleri Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin’i ziyaret ederek kendi yaptıkları el işi tepsi ve uğur böceğini hediye etti


Pazaryeri Halk Eğitim Merkezi el sanatları Hocası ZeynepKarasu ve Demirköy’de açılan el sanatları kursiyer öğrencileri ile birlikte Belediye Başkanı Zekiye Tekin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kurs Hocası Karasu, “Belediye Başkanım Zekiye Tekin Hanım efendinin Başkanlık seçilmesinde bir bayanın başarılı azmi olarak değerlendiriyorum, ’el sanatları kursumuzdaki bayanlar da azimli kararlı duruşları ile kursumuzdaki yapılan bazı eşyalardan bir kaçını başkanımıza hediye ediyoruz" diye konuştu.


Belediye Başkanı Zekiye Tekin ise, "Pazaryeri Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri ve hocaları Zeynep Karasu’nun yapmış oldukları ziyaretten ve kendi elleri ile yapmış olduğu el emeği göz nuru hediyeler için kendilerine teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:33

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    26 Haziran 2019