Başkan Kaya, Fevzipaşa Caddesinetaşınan köylü pazarını gezdi

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Fevzipaşa Caddesine taşınan köylü pazarını ziyaret ederek, esnafın taleplerini dinledi.

24 Mayıs 2019 Cuma 16:45
Başkan Kaya, Fevzipaşa Caddesinetaşınan köylü pazarını gezdi

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Fevzipaşa Caddesine taşınan köylü pazarını ziyaret ederek, esnafın taleplerini dinledi.


Demirciler Sokağı olarak anılan Fevzi paşa Caddesi’nde her Cuma günü, uzun yıllar açtıkları sergilerde ürünlerini satan İncirliova Köylüleri, daha sonra kendilerine gösterilen tren istasyonu üzerindeki güzergahtasergilerini açıyorlardı.


Fevzi Paşa Caddesi esnafının Belediye Başkanı Aytekin Kaya’yı ziyaretlerinde dile getirdikleri Köylü Pazarı’nın eski yerine kurulması isteği, Başkan Kaya tarafından olumlu karşılanarak, caddede hareketliliğin sağlanması için eski yerine alındı.


Başkan Kaya esnafa müjdeyi, Fevzi Paşa Caddesi’ne asılan ve pazar yerinin artık burada kurulacağını belirten afişle vermiş ve esnaf tarafından sevinçle karşılanmıştı.


Bugün sabah erken saatlerde Köylü Pazarını ziyaret eden Başkan pazarcı esnafla sohbet ederek onlarında memnuniyetlerini yerinde gördü. Başkan Kaya, "İncirliovalı bütün vatandaşlarımızın, yaşadıkları kenttedaha huzurlu ve mutlu olabilmeleri için çalışmalarımız devam edecektir. Vatandaşlarımızın fikirleri ve istekleri de bizim için oldukça önemli. Bu gün burada olduğu gibi vatandaşlarımızın istek ve düşüncelerini de göz önünde bulundurarak birlikte daha yaşanılası bir İncirliova için çalışıp, hep birlikte mutlu olacağız. Ben her zaman, her yerde vatandaşımın yanında ve onlarla iç içe olmaya devam edeceğim" dedi.


Pazarcı esnafı ve sokak esnafı da Başkan Kaya’ya teşekkürlerini ilettiler.


Başkan Kaya Köylü Pazarı’nın ardından, Cuma Pazarı esnafını da ziyaret ederek alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet etti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 24 Mayıs 2019 Cuma 16:45

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    27 Haziran 2019