Başkan Erdoğan, Trump ve Macron'la görüştü

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, NATO Zirvesi'nde Trump ve Macron'la görüşme gerçekleştirdi.

11 Temmuz 2018 Çarşamba 20:40
Başkan Erdoğan, Trump ve Macron'la görüştü

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Temmuz 2018 Çarşamba 20:40

YORUM YAZ

 • CihanCihan8 ay önce
  Kudusü israilin başkenti yapan bu herifle el sıkılmasını samimi pozlar verilmesini asla tasvip etmiyorum.Ya siz seçimden önce Kudüs mitingi yapmamışmıydınız?Nedir bu boy boy tramp resimleri.Samimi olun...
 • TemelTemel8 ay önce
  Yahu hanı bu dıj gujler dusmandı, bu samimi pozlar tuhaf olmadı mı, milleti ABD israil vs operasyon çekiyo diye gazlayıp oy istenmedi mi, ama görünen o ki meğerse çok samimi dostlar.
 • Hasan DoğruHasan Doğru8 ay önce
  ....Malum dolar 4.97 gördü. Ne yapacak reyis diyorlar.
 • Alp erenAlp eren8 ay önce
  Bu gavurlara güven olmaz. Yüzümüze gülüp arkadan saldırırlar...
 • OsmanlıOsmanlı8 ay önce
  Yakışır reise ... Yüz bin kere maşallah ... alem adem görsün ... diğer devlet başkanlarıda derslerine çok çalışıp bende büyüyünce bir RECEP TAYYİP ERDOĞAN olacağım diye boş hayaller kuruyorlar ... bir RECEP TAYYİP ERDOĞAN olunmaz. Böyle bir lider ancak ve ancak Allahın cc milletimize bir ikramıdır ... elhamdülillah. Allah nazardan korusun. Ömrüne ömür, İlmini ilim, gücüne güçkatsın. ... maşallah
 • ErdemErdem8 ay önce
  Mahalle artistleri gibi el sıkışmalar, elini diğerinin omuzuna koymalar falan bu tip şeyler, bunların ne kadar iyi dost olduklarını işaret etmekte. Haber bu şekilde aktarılsaydı tablo daha iyi anlaşılırdı. Bilmem anlatabildim mi?
 • Ali RüzgarAli Rüzgar8 ay önce
  Resis orada şöyle diyor "Bak evlat......" koptum bu fotoğrafa yaaa. Allahım ömrüne ömür katsın reisiiiimmmm.. Karizma yaaa karizma.. :)

Günün Özeti

Günün Karikatürü

27 Mart 2019