Erdoğan kesin konuştu! "Halde terör estirenlerin işlerini bitireceğiz"

Sinan Erdem Spor Salonu'da İstanbul Sandık Başkanları Buluşması'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, artan sebze-meyve fiyatlarıyla ilgili sert konuştu. Erdoğan, "Halde terör estirenlerin işini biz en kısa zamanda bitireceğiz" dedi.

10 Şubat 2019 Pazar 15:02
Erdoğan kesin konuştu! "Halde terör estirenlerin işlerini bitireceğiz"

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu'da İstanbul Sandık Başkanları Buluşması'nda, kritik açıklamalar yaptı. 

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle;

Tüm sandıkların kontrol altında tutulması, sandıkların tam hakim olmak için bu toplantıyı yapıyoruz. Sandıklarda en ufak bir su sızmasına, kaçağa yol vermeyiz. Ortalama bir sandıkta 300-350 seçmen var. Bunları paylaşacağız. Gençler gençlere, kadınlar kadınlara, ana kademe ana kademeye ulaşacak, bunların üzerinde çalışacağız.

Yarından sonra gramlık çay poşetlerini dağıtacaksınız. Millet keyifli çaylar yudumlasın. Bütün hanım kardeşlerim özellikle hazırlanan çay poşetlerini teşkilatımız size teslim edece ve siz de bunları ikram edeceksiniz.  Bununla evlere gireceğiz.

"İstanbul'a da bu layık"

İstanbul'u 1 Nisan'dan itibaren daha da geliştirerek bu yola devam edeceğiz. Bugün biliyorsunuz AKM'nin inşallah yeni binasının temelini attık. 20 ay son AKM yeni haliyle bitmiş olacak. İstanbul'a da bu layık. Taksim Meydanı gerçek manada meydana dönüşecek. İstanbul'da inşallah Binali Yıldırım kardeşimizle bu yola devam edeceğiz. Yiğit yattığı yerden belli olur. Ankara'da bir opera binası yaptık, İstanbul'da da dünyanın sayılı opera binalarından birini yapıyoruz.

Taksim muhteşem bir meydana kavuşacak. Meydan tamamen yürüyüş yolu olacak, Sultanahmet'i de, Beyazıt'ı da trafikten arındıracağız. CHP'nin çevreyle ilgisi yok. Çöp, çamur, çukur CHP budur. İstanbul'u bu fakire verdiğiniz zaman İstanbul'da çöp dağları vardı. Şu anda övündüğümüz bir Bağcılar, bir Güngören varsa bu AK Parti belediyeciliğidir. Her geçen gün daha iyiye gidiyoruz, daha da iyi olacak.

Görevi devraldığımızda İstanbul'da doğalgazın girdiği ev sayısı 50 bindi. Hapse girerken doğalgaz giren ev sayısı ise 1 milyon 50.

"Tanzim satışlarla illere giriyoruz"

Domates, patates, patlıcan diyorlar. Bunların hepsi yutturmaca. Bir çete de öyle türedi. Hükümetimiz el ele verdik. Siz böyle mi yapıyorsunuz peki Tanzim satışlarla illere giriyoruz ve bu illere inşallah yarından itibaren buralar kuruluyor ve buralarda adeta bizler maliyetine bunu vatandaşımıza satacağız. Halde rapor tutacak müfettişlerimizi dövmeye kalktılar. Neden? Kovana çomak sokulduğu için. Halde terör estirenlerin işini biz en kısa zamanda bitiririz. Biz milletimizin sömürülmesine müsaade edemeyiz. El ele vereceğiz ve bu sömürüyü de bitireceğiz.

Ayrıntılar gelecek...

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Şubat 2019 Pazar 15:02

YORUM YAZ

 • MuzafferMuzaffer8 ay önce
  Haller kürt mafyasının elinden mutlaka alınmalıdır.
 • mvlütmvlüt8 ay önce
  iktidar "iktidar"lığını değil iktidarda "muktedir"liğini göstermelidir....değilse alabora olur...bu kesin...gösterebilirse de "ihya" olur...
 • TERÖRÜ BİTİRİN REİSTERÖRÜ BİTİRİN REİS8 ay önce
  Millet sizden "FAİZ" ve "DÖVİZ" ve "SİYONİST TERÖRÜ" bitirmenizi istiyor.Yel Değirmenlerine Saldırmanızı değil!...
 • BÜYÜK (!)BÜYÜK (!)8 ay önce
  "Allah" ın önüne (Kendilerince) başka büyük koyanlar.asla dik duramazlar.((Dik durma adına ince bir "kamuoyu algı yönetimi "yaparlar.)
 • SelimSelim8 ay önce
  Reizzz senin ekibin senin iktıdarın hep sutten cıkma akkaşık,sanki iktıdar olan bir baskası ,alay edın böle milletın aklıyla gercı inanan da cok bişey dıyemeyız demokrası galiba bu
 • M Ali KM Ali K8 ay önce
  Artık,Trump ne derseo
 • nurinuri8 ay önce
  demedik mi, beklemedik mi, her şekil içten ve dıştan saldıracaklar dı, uyarılmadık mı ! Şimdi , gezi benzeri her kışkırtma her kargaşa her tür terör tipi ile iktidar üzerine gidiyorlar.Bakın fetöcülere, bal yapmaz, yapana da düşman olan sarıca arılar gibi, nasılda yeniden ümitlenip, uzun adamı halk gözünden düşürüyoruz diye seviniyor, yorımlarıyla kin kusuyor bayram ediyorlar.Bu denli düşman ve bu denli köşe başı tutmuşların saldırıları, ancak milletin basireti ile aşılır.Betonlaşmış sömürü bürokrasisi ve mafyalaşmış sermaye odaklarının örgütlü direnişleri, belli ki, cübbeli penguenlerce de korunuyor, destekleniyor.Kısaca, gizli bir kalkışma türü daha.Cumhur ittifakına destek verenler, bu sunni gıda terörünü iyi yorumlamalı.Halk iktidarı düşmanları, mevcut hakim sömürü sistemlerini koruyabilirlerse, bu onlar için büyük bir zafer olacak.Tekelleri ve mafyaları yıkmanın tam da zamanı.Hükümetin kaybedeceği hiç birşey kalmamıştır.En radikal kanunları, kararları çıkarmalı, çok sert yaptırımlarla acilen uygulamalı, bu halk düşmanlarını, çok hızla ezip geçmelidir.Çok açık ki, bu noktada rehavet ve acizlik, iktidarın son arefesi olur..Halk , adaletin keskin kılıcını ve kanı görmeli..Yoksa halkın kılıcı havaya kalktı, inecek yer arıyor...bu kadar...
 • mehmet önenmehmet önen8 ay önce
  cecen cocuklardami terörist ey zalim kadirov
 • Hakkından fazlasına göz dikenler !Hakkından fazlasına göz dikenler !8 ay önce
  Para , daha fazla para kazanma hırsının esir aldığı beyinler içinAllah korkusu, kul hakkı,ahlak,örf,adet hiçbirşey ifade etmiyor. Maliye bakanlığı böylelerini yılın 365 günü denetime tabi tutmalı fahiş fiyat uygulayanlarin gelirlerine aynı oranda vergi ve ceza yaptırımlar uygulanarak namusuyla iş yapanların ve vatandaşın hakları korunsun. Reis bizzat bu konunun takipçisi olursa fazla zaman geçmeden bu fırsatçılar silinip gider.
 • Yavuz 1517Yavuz 15178 ay önce
  Sonuna kadar liderimiz RECEP TAYYİP ERDOĞAN'ın yanındayız. Aslan sosyal demokratlara salatalık, domates, biber, patlıcan ve sivribiberler bizden.
 • Sömürü Düzeni "FAİZ"Sömürü Düzeni "FAİZ"8 ay önce
  Şimdi hem TÜRKİYE mizde hemde tüm dünyada tek sömürücü 'FAİZ' dir.Bu politikaları uygulamaya gecirenlerdir.Faizden VERGİ almayanlar/alamayanlardır...
 • süleyman nebioglusüleyman nebioglu8 ay önce
  120.000 den fazla kacak isci ermeni var, sayin baskanim, bunlari ne zaman geri döndereceksiniz ermenistana, fransanin yaptiklarina cevaben ?hatta fransaya teklif edilmesi lazim, hani cok seviyorlarya ermenileri, fransa bunlari kendi topraklarina koysun, zaten bizede vatanada faydasi yok bunlarin zarari var, simdiye kadar hangi ermeni cikip söyledi,bu söde katliamlar dogru degildir diye ? hepsi koyu Türk düsmani, ama paramizi seviyorlar, kene gibi yapistilar,,,bunlari yurtdisi edip yerlerine,zulüm altinda yasayan garib dogu türkistanlilari getirelim...... onlar icin artik hicret zamani gelmistir.....onlardan bize zarar gelmez...... bize daha cok Türk nüfusu lazim...
 • SASASSASAS8 ay önce
  YA VAZGEÇİN MİLLETİ KANDIRMAKTAN ARKADAŞIM SEÇİM İÇİN 2 AY FİYATI BU ŞEKLDE DÜŞÜRECEK YİNE AYNI OLACAK FİYATLAR BİZDE YEDİK
 • Bahadır SAĞLAM Bahadır SAĞLAM 8 ay önce
  Senin butun terorist dediklerin ile ortakligini biliriz FETO APO BARZANI SALİH MUSLIM PAPA PKK PYD ESAD KADDAFI v.s v.s niye
 • imamarüzgarimamarüzgar8 ay önce
  Milette kim güven duygusunu yok etme gayreti gösteriyor ise.Kim Milletin aklı ile alay etmeye çalışıyor ise.Yetki ve görevlerini kim kötüye kullanıyor ise sen yakalarını bırakma reisim.
 • Hasan Yıkmaz Hasan Yıkmaz 8 ay önce
  Papazi niye verdin alooo sesim geliyormu nasil dik duruyorsun papazi veriyon cecenleri veriyon ihavdaki cocugu sisiye veriyon megri megri diyon nasil dik duruyon
 • Vatandaş Rıza Vatandaş Rıza 8 ay önce
  Sayın Tayyip erdogan sen hani dik duruyorsun ya niye papazı verdin çeçenler bu gün rusyaya teslim edildi sisiye o cocugu verdin senin neren dik seni niye FETO APO BARZANI SALİH MUSLIM PAPA PKK PYD ESAD KADDAFI v.s v.s niye hep sen kandiriliyorsun??? Neden neden?????

Günün Özeti

Günün Karikatürü

13 Ekim 2019