Başkan Çerçi öğrencileri konuk etti

Manisa’da eğitim öğretim veren özel bir okulun öğrencileri, belediyenin hizmetlerini öğrenmek için Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi’yi ziyaret etti.

18 Nisan 2019 Perşembe 13:44
Başkan Çerçi öğrencileri konuk etti

Manisa’da eğitim öğretim veren özel bir okulun öğrencileri, belediyenin hizmetlerini öğrenmek için Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi’yi ziyaret etti. Okulun 3. sınıf öğrencilerini konuk eden Başkan Çerçi,belediyenin görevlerini anlatarak birimleri gezdirdi.


Derslerinde belediyenin görevlerini işleyen 3. sınıf öğrencileri, bu görevleri yerinde öğrendi. Öğretmenleri Nurten Gök ile birlikte Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi ziyaret eden öğrenciler, Başkan Çerçi’ye belediyenin hizmetlerini, belediye başkanının görevlerini sordu. Konuklarıyla sohbet eden Başkan Çerçi, öğrencilerebelediyeninhizmetlerini anlattı. Başkan Çerçi’ye teşekkür eden öğrenciler, özellikle çocuk oyun parklarında yetişkinlerin sigara içmesine tepki gösterirken; bu konuda belediyenin çalışma yapmasını istedi. Öğrencileri dinleyen Belediye Başkanı Çerçi de bu konuda herkesin duyarlılık göstermesi gerektiğini söyledi. Başkan Çerçi, daha sonra öğrencilere birimleri gezdirdi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Nisan 2019 Perşembe 13:44

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    26 Mayıs 2019