Bartın’da 23 Nisan coşkusu

Bartın’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Cumhuriyet Meydanında coşkuyla kutlandı.

23 Nisan 2019 Salı 17:08
Bartın’da 23 Nisan coşkusu

Bartın’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Cumhuriyet Meydanında coşkuyla kutlandı.


Programa Bartın Valisi Sinan Güner, Belediye Başkanı Cemal Akın, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütü temsilcilerikatıldı. Tören programında il olarak Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtı’naİl Milli Eğitim Müdürlüğütarafından çelenk sunumu gerçekleştirildi.


Saygı duruşu veİstiklal Marşının okunmasının ardından, çocuklar tarafındangünün anlam ve önemini belirten konuşma yapıldı. Öğrenciler tarafından şiirlerin okunması, halk oyunları ve spor gösterilerinin izleyenler tarafından büyük beğeni gördüğü programda ValiSinan Güner tarafındanresim, şiirve kompozisyon dallarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Nisan 2019 Salı 17:08

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    21 Mayıs 2019