• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bakan Tunç Ekrem İmamoğlu'na isim kullanmadan ders verdi!

Yeniakit Publisher
2024-02-25 23:52:00 - 2024-02-26 00:13:59
Bakan Tunç Ekrem İmamoğlu'na isim kullanmadan ders verdi!

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Esenler’de katıldığı programda CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu işaret ederek, "İstanbul’u sadece İstanbul diyecek bir büyükşehir belediye başkanı yönetmeli." dedi.

CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, koltuğa oturduğu ilk günden beri cumhurbaşkanlığı hayali kurdu.

Bu hayalini başaramayan İmamoğlu, Meral Akşener'in desteğiyle 6'lı masaya uydurma bir ünvan olan, "Cumhurbaşkanı yardımcısı adayı" diye eklendi. 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimine giden süreçte İmamoğlu, İstanbul'u terk edip meydan meydan dolaştı.

Seçim hezimetten sonra ise mecburen İstanbul'a döndü. İmamoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun koltuğundan edilmesi sürecinde de başrolü oynadı.

Bakan Tunç, bugünkü konuşmasında isim kullanmadan İmamoğlu'na ders verdi.

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, "İstanbul’u sadece İstanbul’u düşünecek, sadece İstanbul diyecek bir büyükşehir belediye başkanı yönetmeli. O da işte değerli hemşehrimiz Murat Kurum” dedi.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Canakkale

Ya bunlar ekrem bey in sinifinda degil ki.neye ders verecekler.

ÖNCE BU DOSYAYI TEMİZLEYİN

Cumhur ittifakını sonuna kadar desteklemiş biri olarak; Sayın bakanım...yakın zamanda karadeniz EREĞLİYE geldiniz.Sayın Cumhurbaşkanımızın 2008 de ak partiden aday yaptığı M.S. ,Föteden kumpas kurulup uyduruk suçlarla ceza alması sağlanan Kdz.Ereğli Belediye Başkanı M.S ---- 15 temmuz Fetö darbe girişiminden sonra başkan M.S yi tutuklayan polis-savcı hakim hepsi birden FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜNE ÜYE OLMAKTAN TUTUKLANDI VE CEZAEVİNE ATILDI. eeee.. yeniden yargılama ile ilgili müracaat ta edildi.sonucunda HAKİM bey YENİDEN YARGILANMASI yönünde oy kullanırken , iki üye, yeniden yargılanma-ma-sı yönünde oy kullanınca ceza da kalkmamış oldu. BU NASIL OLUR DİYE SORUYORUM. SENİ tutuklayan polis-savcı-hakim hepsi birden FETÖ TERÖR ÖRGÜNE ÜYE OLMAKTAN TUTUKLANMIŞ.. ama Bugünkü ADALET,M.S nin YENİDEN YARGILANMASINA İZİN VERMİYOR.Adalet Bakanı bu konuya pür dikkat kesilmesi gerekirken, o ne yaptı. Sayın ADALET BAKANI ereğliye geldiğinde de üstü kapalı olarak kameralar önünde çaktırmadan yumuşak bi dille M.S yi tehditte ettinİZ. nedeni kendi adayınıza yol vermekti. Bir tarafı madur ederek diğer tarafta murada eremezsiniz. o zaman soralım ya da AKİT olarak siz sorun. Hakim beyin, M.S.nin yeniden yargılanmasına diye ŞERH koyduğu ve bu iki üyenin kararına katılmadığına dair mahkeme kararı sabit iken ; Bu iki ÜYE KİME hizmet etmektedir ve kimin adamıdır????? not: (mahkeme kararı mevcuttur.) #ÖNCE ADALET.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23