• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bahçeli'den sağlık durumu açıklaması: Geberdi, geberecek diyenler...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sağlık durumuyla ilgili soruya ceap vererek "Bizi eleştirenler, geberdi diyenler, geberecek diyenler... MHP böylelikle parçalanacak diyenler... İşte şimdi buradayız, arkadaşlarla beraberiz." dedi.

2019-11-19 16:11:00 -
Bahçeli'den sağlık durumu açıklaması: Geberdi, geberecek diyenler...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Meclis'te gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Sağlık durumu hakkında konuşulanlara netlik kazandıran MHP Lideri, sağlık durumuyla ilgili çirkin şeylerin konuşulduğuna dikkat çekti.

Allah'ın verdiği ömrü yaşamaya devam ettiğini dile getiren Devlet Bahçeli, "Allah'a bin şükür, dua edenler, iftira edenlerden çok çok fazla." şeklinde konuştu.

"Sağlığımla uğraşacakları yerde..."

MHP Genel Başkanı, şöyle konuştu; "Sağlık konusuyla ilgili çok şeyler yaptılar. Hala da söylüyorlar. Değişik şeyler yapıyorlar. Dikkatinizi çekti mi bilemiyorum. Ben ilk defa dışarı çıktığımda sakal bırakmıştım. Bu sakalı dikkate alarak; sağlığımla uğraşacakları yerde sakalımla uğraşsınlar diye bir açıklama yaptım. Fakat sakalla uğraşan çok az çıktı. Hala sağlıkla ilgili söylüyorlar.

"Geberdi, geberecek diyenler..."

Ben herkese sağlık diliyorum. Çünkü sağlık her şeyin başı. Bizi eleştirenler, geberdi diyenler, geberecek diyenler... MHP böylelikle parçalanacak diyenler... İşte şimdi buradayız, arkadaşlarla beraberiz.

"Allah'a bin şükür"

Allah'ın verdiği ömrü yaşamaya çalışıyoruz. Dua edenlerle, iftira edenler arasındaki farkı gösterdim. Allah'a bin şükür, dua edenler, iftira edenlerden çok çok fazla. Böyle endişe edilecek bir durum yok."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Kenan

Senin yediğine içtiğine kim zehir kattı reis? Dikkat et Fetöcüleri ilk hedefi sensin!Allah yar ve yardımcın olsun
 • Yanıtla

Malatyalı

Allah. Reise ve bahceliye uzun. Omurler. Versin. Ben. Devlet bahcelinin hastalandigi zaman. Umredeyidim. Bahceliye ve reise bol bol duva. Ettim. Insallah. Allah kabul etmistir. Allah uzun omurler versin. Ikiside bu ulkenin sigortalari
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23