Bahçeli'den AB'ye sert tepki: Türk milleti bu oyunları yutmaz

AP'de kabul edilen Türkiye raporuna ilişkin açıklama yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ''Bize parmak sallıyorlar, bize aba altından sopa gösteriyorlar. FETÖ'cülerin, PKK'ların tesiriyle Türkiye hakkında değerlendirme yapıyorlar. Türk milleti bu oyunları yutmaz. Türkiye bu zillet ve husumet emellerini sineye asla çekmez." dedi.

15 Mart 2019 Cuma 16:25
Bahçeli'den AB'ye sert tepki: Türk milleti bu oyunları yutmaz

AP'de kabul edilen Türkiye raporuna ilişkin açıklama yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ''Bize parmak sallıyorlar, bize aba altından sopa gösteriyorlar. FETÖ'cülerin, PKK'ların tesiriyle Türkiye hakkında değerlendirme yapıyorlar. Türk milleti bu oyunları yutmaz. Türkiye bu zillet ve husumet emellerini sineye asla çekmez. İstiyorlar ki bölünelim, Sevr şartlarına ricat edelim. Dayatıyorlar ki birbirimize girelim, birbirimizden kopalım. Hedefliyorlar ki Anadolu'dan dağılmış ve ufalanmış halde çıkıp gidelim. Yok öyle yağma. Şimdiye kadar başaramadılar, bundan sonra da başaramayacaklardır. Türk milletini asla yenemeyecekler." ifadelerini kullandı.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Mart 2019 Cuma 16:25

YORUM YAZ

  • intertiumintertium4 gün önce
    aklıma yıllar önce alıştık artık adlı bir kabare vardı orda Ali Atik televizyonda gelen şikayetler üzerine o kişileri televizyonda güya fırçalıyor azarlıyordu hesap soruyordu(!)okadar başka bir şey yok sayın Bahçelinin de yaptığı galiba bu tepki gösteriyor demeç veriyor ab ne posta koyuyor(!) güya eee sus pus oturmaktan iyidir joker eleman partisi görüntüsü iyice sırıtıyor doğrusu

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Mart 2019