Bahçeli: İmamoğlu terörist Demirtaş'a methiyeler düzmektedir

MHP'li İl Başkanları Buluşması'nda konuşan MHP Lideri Devlet Bahçeli, "Ekrem İmamoğlu terörist Demirtaş'a methiyeler düzmektedir. Ermeni'sinden Rum'una selam göndermektedir." dedi.

20 Nisan 2019 Cumartesi 12:02
Bahçeli: İmamoğlu terörist Demirtaş'a methiyeler düzmektedir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP'li İl Başkanları Buluşması'nda konuştu. FETÖ'cülerin İBB seçimleri üzerinden ganimet avcılığına soyunduklarını belirten Bahçeli, "Türkiye çok tehlikeli girdaba yuvarlanmaktadır. Sokaklar karıştırılmak istenmektedir. Gözlerini kin bürümüştür. Ekrem İmamoğlu terörist Demirtaş'a methiyeler düzmektedir. Ermeni'sinden Rum'una selam göndermektedir. " diye konuştu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 20 Nisan 2019 Cumartesi 12:02

YORUM YAZ

 • ÖnderÖnder29 gün önce
  Hain zenginler yurt dışına sermayesiyle birlikte kaçıyor bakın tüik verilerine eğer bu gerçek ise hiç bir teşvik sağlamayalım bunlara.Adam 130 bine mal ettiği daireyi 500000 ne satmaya çalışıyor indir karını diyeceksin bunlara bakın Fransada Almanyada zenginlerin vergi oranı nerde ise %50 nin üstünde
 • ÖnderÖnder29 gün önce
  Acilen devlet yardımlarını kesmeliyiz çalışabilecek olan kitleden.Tavuk beslesin,koyun keçi besleyin,bahçede çalışsın,Muhtarlık uygulamasını büyükşehirlerden kaldıralım.zaman tatasruf zamanıdır.Üretim zamanıdır.Eğitim yartdımı dul yardımı ve yaşlılık maaşını kaldıralım ki insanlar üretime geçsin başının çaresine baksın.Bahçeli Ak partimize çok zarar verdi bir sürü belediye kazandı.bizi hata yapmaya zorluyor.Bu bedava dağittığımız paralarla hayvan ve tarım çiftlikleri kuralım işsizler gelip çalışsın oralarda bedavaya dağ dayanmaz.İş kurdan atıl istihdama son verelim.Almadıklarız bir sefer alıp sonra almadıklarımızda bize oy vermiyor.Bakın %52 olan oyumuz nerdeise %34-36 bandına indi.gelecek için endişenleniyorum
 • K Maraşlı K Maraşlı 29 gün önce
  Bu Türk milleti şu anda uyuyan bir aslan. Yani kaşınıyor imansızlar bir uyandımı nereye kaçacaksın hele Bi düşün.
 • SelimSelim29 gün önce
  Şimdi APO yu övmek terörü övmek anlamına geliyor ve suç ise Demirtaşı övmek de aynı şekilde suç değil mi?
 • Mesut SarpMesut Sarp29 gün önce
  Bahceli sen goca Partini yarıya erittin, kim vercek bunun hesabını! İmamoğlu eğer söz konusu edilen hortumları, yolsuzlukları ispatlayıp kesmezse tarihin karanlıklarna gömülüp gider. Amma bi de söz konusu hortumları, yolsuzlukları gözler önüne sürerse işte o zaman yandı gülüm keten helva olur. Ve hatta ve hatta İmamoğlu olur sana bi Yamanoğlu!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Mayıs 2019