BAE’ye yakınlığıyla bilinen gazeteciden şehit düşen Filistinlilere hakaret

BAE’ne yakınlığıyla bilinen Ürdünlü bir gazeteci Filistinlilere hakaret etti.

17 Mayıs 2018 Perşembe 23:49
BAE’ye yakınlığıyla bilinen gazeteciden şehit düşen Filistinlilere hakaret

yeniakit.com.tr

Birleşik Arap Emirlikleri’ne (BAE) yakınlığıyla bilinen Ürdünlü bir gazeteci Filistinlilere ve Büyük Dönüş Yürüyüşüne hakaret etti.

ŞEHİT DÜŞEN FİLİSTİNLİLERE HAKARET ETTİ

Ürdünlü gazeteci Yusuf Alavne, bir video kaydında ABD büyükelçiliğinin Kudüs’e taşınmasını ele alarak Filistinlilere ağza alınmayacak sözler söyledi.

Alavne video kaydında şunları kaydetti: Trump, büyükelçiliği Kudüs’e taşıma kararı aldı. Bu nedenle Kudüs’teki Konsolosluğuna ofisleri taşıdı, 8 Filistinli öldü. Yarın büyükelçiliğin temel taşını koyarlar, 8 Filistinli ölür. Büyükelçilik inşa edilmeye başlar, 8 Filistinli ölür. Ardından dekorasyonu yapılır, 8 Filistinli ölür.

“BU FAHİŞE, DANSÖZ İŞİDİR”

Trump’ın kararına karşı çıkılmaması gerektiğine işaret eden gazeteci, büyükelçiliğin taşınmasına karşı çıkan Filistinliler için “Bu fahişe işidir, dansöz işidir” dedi.

Öte yandan geçtiğimiz dönemde Kuveytli yetkililer, 30 yıl boyunda Kuveyt’te yaşayan Ürdünlü gazeteciyi, yazdığı makaleler aracılığıyla Kuveyt toplumunu karıştırmaya yönelik fitne ektiği gerekçesiyle sınır dışı etmişti.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Mayıs 2018 Perşembe 23:49

YORUM YAZ

 • yazıYORUMyazıYORUM8 ay önce
  Yusuf değil Josef dir o, bizde de çok var bunun gibi kriprolardan
 • veliveli8 ay önce
  bunlar zaten Müslüman değil münafık ...
 • haydahayda8 ay önce
  bak hele ite...
 • kalelikaleli8 ay önce
  alçak şerefsiz müslüman olacaksın herhalde bu alçakların dedeleri de ingiliz uşağı idiler.bizi bu alçakların dedeleri arkadan hançerlediler.bunlar gavurun altından kalkmazlar o gavurun altına yatmak zevk veriyor bu alçaklara.filistinlileri ister mi bu alçaklar.
 • pınardemirpınardemir8 ay önce
  kansıza bak adıda yusuf
 • BetoBeto8 ay önce
  israilin piciNOKTA
 • Ahmet hikmet yaman Ahmet hikmet yaman 8 ay önce
  ey birleşik arab emirligi senin kafir oldugunu şahitlik ederiz sen münafık kafirsin ALLAHım sana hidayet vermesin seni kafirlerin arasına yazsın amin
 • Ahmet koçAhmet koç8 ay önce
  Kuveyt ne güzel yapmış...Bizde de fitne ekenler sınır dışı edilebilse keşke.Ne hainler var bizde ,sınır kapılarında hava alanlarında öyle kuyruklar oluşur ki günlerce sürer.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Ocak 2019