• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

BAE Türkiye'ye duyurdu: Türkiye'den satın aldığı ürünler dışında onu satın almak istiyor! Yatırım yapabilir!

Yeniakit Publisher
2024-02-07 18:47:00 - 2024-02-07 23:15:11
BAE Türkiye'ye duyurdu: Türkiye'den satın aldığı ürünler dışında onu satın almak istiyor! Yatırım yapabilir!

BAE'den Türkiye'ye haber var! Birleşik Arap Emirlikleri, 10 milyar dolarlık ikili ticaret hacmi ile Türkiye'nin birçok noktasında Körfez Bölgesindeki en büyük ticaret partneri! Satın alınan ürünlerin yanı sıra yeni talebi için Türkiye'nin kapısını çaldı! Arap ülkeleri duyurdu.

 Birleşik Arap Emirlikleri’nden, ilan bırakan bir firma, Türkiye’den çocuk ve yetişkin bezi satın alacak.

Birleşik Arap Emirlikleri, 10 milyar dolarlık ikili ticaret hacmi ile Türkiye’nin Körfez Bölgesindeki en büyük ticaret partneri konumunda yer alıyor. Müteahhitlikten, gastronomiye ve lojistiğe; finanstan, sağlığa, eğitime ve turizme çeşitli hizmet sektörlerinde küresel anlamda markalaşmış pek çok Türk firması Birleşik Arap Emirlikleri’nde başarılı işlere imza atıyor.

BAE’nin Türkiye’deki yeni yatırımları ve ticari iş birliklerinin sayısı katlanarak artarken, ülkeden Türkiye’deki ihracatçıları heyecanlandıracak ithalat talepleri de gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda BAE Türkiye'ye ilan bırakan ithalatçı bir firma, Türkiye’den çocuk ve yetişkin bezi ithal edeceğini belirtti. İlanında istediği ürünün özelliklerine de yer veren firma ilgili üreticilerle iletişime geçmeyi bekliyor.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Süleyman ertan

Şu hain fikirliler başka ülkede olsa yedi sülalesini yok öderler bizde kanun yok var bu hainlere cevap verecek durumda değil meclis ne yapar devleti yönetimlerinin zannedenler neyapar eski kanun yönetmelikler Allahın emrimi değiştirin ve böyle hainlikle yapanlar bu ülkede barışması cezasız kalmasın.vatandas olarak böyle haberler karşısında daha nekadar edileceği.artık yeter

Gültekin

ORTA DOĞUNUN MÜSLÜMAN ÜLKELERİ BİR UYANSA VE ÜZERLERİNDE OYNAN OYUNLARI GÖRÜP DE ALLAH'IN İPİNE TÜRK DEVLETİN ÖNDERLİĞİNDE SIM SIKI SARILABİLSE, İŞTE O ZAMAN HEM BATI ALEMİ KAN DÖKEMEYECEK, İŞGAL YAPAMACAK, YIKIM VE GÖZ YAŞI SON BULACAK, DÜNYADAKİ BÜTÜN MÜSLÜMAN DEVLETLER GÜVEN VE HUZUR İÇİNDE OLACAKLARINI, SÖMÜRÜLEMEYECEKLERİNİ, İŞGALE UĞRAMAYACAKLARI, DEVLETLERİ TARUMAR EDİLEMEYECEKLERİNİ GÖRECEKLER BU BİRLİĞİGEÇİKTİRMEDEN İVEDİLİKLE YAPMALIDIRLAR. AKSİ HALDE DÜNYA GÖZ YAŞI DÖKMEYE DEVAM EDECEKTİR, ÇÜNKÜ VİCDANSIZ BATI KAN DÖKMEYE DOYMAZ.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23