• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bacımın başörtüsü hala rezilin gözüne batıyor! Bu nasıl bir mahluk?

Yeniakit Publisher
2024-02-27 13:31:00 -

Müslümanların mukaddes değerlerine hakaret etmeyi alışkanlık haline getiren ve başörtülü birini gördüklerinde kırmızı boğaya dönen seküler bağnazlar nefret saçmaya devam ediyor. Kurucusu olduğu Akut’u kendi kariyer planlamasına alet ederek laikçi azınlığın gözdeleri arasında yer alan dağcı müsveddesi Nasuh Mahruki, başörtüsüne kin kustu.

CHP’den Beşiktaş Belediye Başkan adayı gösterilmeyince intikam amacıyla bağımsız aday olan Nasuh Mahruki, katıldığı bir canlı yayında, "Türban, bir siyasal İslam ve emperyalizm sembolüdür. Başörtüsüyle kimsenin sorunu yok ama türbanla var" diyerek aklınca örtü üzerinden algı operasyonu yaptı.

Başörtüsü ne türban ne?

Mahruki'nin rezil sözlerine tepki gösteren CHP Gençlik ve Spor Bakanlığından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sevgi Kılıç, ‘X’ten yaptığı paylaşımda; "E türban takmayın o halde Nasuh Mahruki Bey, emperyalizme şöyle okkalı bir tokat atmış olursunuz. Kadınların ne giyeceğini erkekler konuşmasın! Biz kadınların tercih ettiği yaşam tarzı sizleri hiç mi hiç ilgilendirmez, anlayın artık!" ifadeleriyle yanıt verdi.

Örtü Nasuh’a battı

CHP’li Sevgi Kılıç’ın sözleri sonrası İslam uleması pozlarına bürünen Mahruki, "Sevgi Kılıç, Kuran’da senin başındaki gibi saçının tek bir teli görünmesin diye altına bone takılan türban diye bir şey yok. Türban/Sıkmabaş Siyasal İslamcı yani Müslümanlığı siyasi çıkarları için bir araç olarak kullanan Allah ile aldatan tarikatların sembolü.” cevabını verdi.

CHP’de ne işin var?

Buraya kadar olan eleştirileri ile mukaddesat karşıtlığını ve cahilliğini ifşa eden Nasuh Mahruki, devamında; “Bu düşüncede birinin Atatürk’ün kurduğu, ALTI OK’un partisi CHP’de yönetici olarak ne işi olduğunu da bence herkes sorgulamalı" şeklinde gayet mantıklı bir cümle kurdu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Halit

ALTI OKLU Parti derken, CHP yani bu alti ok neye sembol olarak kulanilmis??? ne demek istiyor???

Osman Genç

Ortaokuldayken aynı isimde bir Sosyal Bil. öğretmeni vardı. Dersinde haksız yere yediğim dayağı hal unutamıyorum. O da aynı kafa yapısına sahipti. Ahirette iki elim yakasında olacak. Bunlar müslüman düşmanları. Mahruki'nin bir kitabını bilmeden okumuştum. Ateistliğe yakın biri zaten.Bir müslüman bunlara en sert karşılığı vermeli. Bunlar bizden değiller, olamazlar.Atatürk maskesi altında dürüstlük namusluluk edebiyatı yaparlar.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23