Erdoğan'dan seçim mesajı: Daha çok hedefimiz var

Yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine ilişkin bir teşekkür mesajı yayınlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında milli iradenin emrinde olmayı sürdüreceklerini belirterek "Bugün yeni bir dönemin eşiğindeyiz, birlikte yürüyecek daha çok yolumuz, bu eşsiz vatanı ve aziz İstanbul'u taşıyacak daha çok hedefimiz var" ifadelerine yer verdi.

25 Haziran 2019 Salı 07:22
Erdoğan'dan seçim mesajı: Daha çok hedefimiz var

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye seçimlerine ilişkin bir mesaj paylaştı.

"Bizim için her seçim, aziz milletimize hesap verdiğimiz bir imtihandır ve millet iradesi her zaman, her şeyin üstündedir" vurgusunu yapan Erdoğan, "Dün olduğu gibi yarın da milli iradenin yanında ve milli iradenin emrinde olacağız" ifadelerine yer verdi.

Erdoğan'ın paylaşımından öne çıkan mesajlar:

"Bizim AK Parti olarak temel prensibimiz, Hakk'a hizmet eder gibi hiçbir ayrım yapmadan, insanımıza hizmet etmek, gönülden gönüle köprüler kurarak gönülleri kazanmayı bilmek olmuştur.

İşte bu yüzden, halkımıza hizmetle şereflendiğimiz günden bugüne asla yılmadan ve asla yorulmadan hep daha iyiye ve daha güzele ulaşmanın gayreti içinde olduk.

Milletimize zulmedenlerin, onu küçük görenlerin, milli iradeyi yok sayanların karşısında dimdik durduk. Şükürler olsun ki, aziz milletimiz bize olan güvenini ve takdirini hiç esirgemedi.

"Milletimizin iradesi her şeyin üstündedir"

Bizim için her bir seçim, aziz milletimiz hesap verdiğimiz bir imtihandır ve milletimizin iradesi her zaman, her şeyin üstündedir.23 Haziran Pazar günü yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçim sonuçlarının öncelikle İstanbul'umuz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Milli irade bir kez daha tecelli etmiş, sağlam temellere oturan demokrasimiz yine kazanmıştır.

"2023 hedeflerimize yürüyeceğiz"

AK Parti olarak bundan önce olduğu gibi önümüzdeki süreçte de demokrasiden, hukukun üstünlüğünden, ülkemizin barış, refah ve istikrarından taviz vermeden Cumhur İttifakı'nın ilkeleri çerçevesinde, birlik ve beraberlik içinde 2023 hedeflerimize yürüyeceğiz.

Bugün yeni bir dönemin eşiğindeyiz, birlikte yürüyecek daha çok yolumuz, bu eşsiz vatanı ve Aziz İstanbul'u taşıyacak daha çok hedefimiz var."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Haziran 2019 Salı 07:18

YORUM YAZ

 • kmlkml22 gün önce
  nanköristanbula yığacak hizmetin çoğunu...yazık ,çok yazık
 • turgutturgut22 gün önce
  Maalesef.. Akp bitti. simdi ordaki menfaatciler ve yandaslari uzerine bahis koyacaklari yeni bir at aroyor.. akp nin cokusu cok hizli olacak.. liyakat liyakat dedik kulaklarinizi tikadiniz.. millet affetmez..
 • osmnshn osmnshn 22 gün önce
  Biz dava adamıyız her zaman yanındayız Reis
 • HayretHayret22 gün önce
  Aferin size. Coook Aferin EYT diyenlere ve halkin taleplerine diyenlere. Simdi öyle bir parti geldiki hic bir talep kalmiyacak. Sadece birtanecik 5 sene gecsede sunlardan kurtulsak :-) ;-)
 • 5 YIL ÇÖPE5 YIL ÇÖPE22 gün önce
  MİKİFOROVsana söylüyom reise kibir abidesi diyon ya sen her şey güzel olacak diyenleri bundan sonra takip ette kim kibir abisi anlarsı öyle söylemlerle herkesi kucaklama laflarıyla her şey güzel olmaz bekle gör bak istanbul chp il başkanının attığı tivid devlet bahcelinin istanbula konvoyla girişini tiye alıp izmir marşıyla geri gönderdik diyo bunlarmı alçak gönüllü sizin allahınız diyen şehitlere hakaret eden chp nin ilbaşkanından bahsediyom oylarınızı verdiniz ekreme şimdi reise kibir abidesi diyon yazık yazık daha çok vicdan azabı çekecenizçooooookistanbullu düşünsün 5 YIL ÇÖPE GİTTİ
 • ysrysr22 gün önce
  BAŞKANIM SİZİNLEHERŞEYE VARIZ AMA ARTIK TEŞKİLAT KADROLARI DAVAYA HİZMETTEN ACİZ. TEŞKİLAT YÖNETİCİLER İŞKUR MEMURU GİBİ ÇALIŞIYOR. HEMŞERİLERİNE İŞ BULMADA GÖSTERDİKLERİ AZİM VE HIRSLARINIKÜÇÜK BİR KISMINI SEÇİM İÇİN YAPSALAR BUGÜN DAHA FARKLI OLURDU. DEĞİŞİM İSTİYORUZ. HEMDE BÜTÜN KADROLAR İÇİN. BU DAVA ÖYLE KOLAY KAZINILMADI. DEĞİŞİM DEĞİŞİM DEĞİŞİM İSTİYORUZ.
 • EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAREMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR22 gün önce
  Bır musubet , bin nasihattan iyidir.EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR a kör-sagır-dilsiz oldunuz. Yıllarca pirim yatırmış insanların paralarını Suriyelilere yedirdiniz.Yetmez gibi birde hakaret ettiniz,Sövdünüz. Allahmuhafaza 2023 de sandığa gömer bu vatandaşlar sizi , o bakmaya kıyamadığınız suriyeliler bile kurtaramazlar. BİR DOST.
 • MikiforovMikiforov22 gün önce
  bu tarz söylemler sizi kurtarmaz halkın taleplerine.kulak tıkadınız yanlışta ısrar ettinizadam israf diye diye istanbul secimini kazandi o kadwr kibir abidesi oldunuz ki israf ettiginizi kabullenmediniz halkin hakli talebini dile getiren chp zihniyetinin adamini istanbula musallat ettiniz . Neoliberalizm kureselcilik sizi kurtarmaz 2023 hayal olacak sizin için bu gidişle kademi resmen kapatıp aile bakanlığını 6384 ve istanbul sözleşmesini feshedin ise buradan başlayın

Günün Özeti

Günün Karikatürü

17 Temmuz 2019