Azerbaycan medyası Adnan Oktar'ı böyle gördü: Pişikler hareminin sahibi!

İstanbul Emniyeti'nin Adnan Oktar'a yönelik gerçekleştirdiği operasyonda gözaltılar son hız devam ederken, operasyon uluslararası basında da geniş yankı uyandırdı. Onlardan biri de Azerbaycan medyası oldu.

13 Temmuz 2018 Cuma 14:00
Azerbaycan medyası Adnan Oktar'ı böyle gördü: Pişikler hareminin sahibi!

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak başlatılan operasyonda ikinci gün geride kaldı. Aralarında Adnan Oktar ve Başkedicik Didem Ürer'in de bulunduğu gözaltına alınanlar için sorgulama işlemleri sürüyor.

Konu İsrail'den ABD'ye İngiltere'ye kadar her yerde yankılanırken Azerbaycan basını da Oktar'ın gözaltına alınmasını haberleştirdi.

"PİŞİKLER HAREMİNİN SAHİBİ ADNAN OKTAR KİMDİR?

Azerbaycan BBC'de yayınlanan bir haberde Adnan Oktar'ın gözaltına alınması ve hayatına ilişkin detaylar paylaşıldı. Oktar haberin içeriğinde "Kedicik hanedanının sahibi" olarak tanıtıldı.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Temmuz 2018 Cuma 14:00

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    19 Mart 2019