Ayşe Bezci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Anıtkabir’de

Kızılcahamam Ayşe Bezci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, Anıtkabir ziyareti ve resmi programı gerçekleştirdi.

18 Nisan 2019 Perşembe 22:54
Ayşe Bezci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Anıtkabir’de

Kızılcahamam Ayşe Bezci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, Anıtkabir ziyareti ve resmi programı gerçekleştirdi.Kızılcahamam Ayşe Bezci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri, geleneksel hale getirdiği ve bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Anıtkabir ziyareti ve resmi programını gerçekleştirdi. Turizm Haftası ve mezuniyet programı kapsamında 17 Nisan günü saat 10.30’da Okul Müdürü Handan Arslan’ın heyet başkanı olarak çelenk koyduğu törende, Ayşe Bezci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri bir dakikalık saygı duruşunda bulundu.Anıtkabir’deki törenin ardından saat 14.00’te öğrenci velilerinin de hazır bulunduğu okuldaki mezuniyet programına geçildi.Tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı’yla başladı. Temsili diplomalar verildi. Mezun öğrenciler adına konuşmayı, okul birincisi Recep Mercan yaptı. Müdür Yardımcısı Mustafa Çelebi’nin yaptığı veda konuşmasının ardından ise 11 ve 12. sınıflar arasında devir teslim töreni yapıldı.Okul birincisinin yaş kütüğüne plaket çakması ve keplerin fırlatılmasıyla devam eden tören, tüm öğrenci, öğretmen ve velilerin katıldığı veda yemeğiyle son buldu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Nisan 2019 Perşembe 22:54

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    19 Mayıs 2019