Ayşe Arman seçim öncesi yine halkı kışkırtıyor

Her fırsatta toplum ahlakını, kültürünü ve inançlarını dinamitlemeye çalışan Ayşe Arman seçim önce insanları kışkırtmayı planlayan Oy ve Ötesi derneğinin provokasyonlarını köşesinde yayınladı.

17 Mayıs 2018 Perşembe 05:45
Ayşe Arman seçim öncesi yine halkı kışkırtıyor

24 Haziran'da yeni bir yenilgi tadacağını anlayan muhalefet partileri, seçimin meşruiyetine gölge düşürmek için harekete geçti. Bir süredir "seçim güvenliği" ifadesini dilinden düşürmeyen muhalefet partilerine Oy ve Ötesi isimli dernek de katıldı. Oy ve Ötesi derneği kirli bir algı operasyonuna başladı.

Hürriyet'te köşe karalayan Ayşe Arman bugünkü köşe yazısında seçim öncesi halkı kışkırtmayı amaçlayan Oy ve Ötesi derneğine yer verdi.

KİRLİ ALGI OPERASYONU

Oy ve Ötesi derneği seçim güvenliğinin olmadığını iddia etti. Oy ve Ötesi Yönetim Kurulu Başkanı Gözde Elif Soytürk, 'Oy kullanmak geleceğimizle ilgili en büyük sorumluluklarımızdan birisi. Karar vericileri seçmek hepimizin en doğal, en demokratik hakkı. Bu süreçte de siyasi tercihlerinden bağımsız olarak, oyuna sahip çıkmak isteyen, sandığına sahip çıkmak isteyen herkesi gönüllümüz olmaya davet ediyoruz.' dedi.

Gözde Elif Soytürk, 'Bizim için mutluluk verici bir durum. Bu hassasiyet olgusunda bizim de bir katkımız olduysa ne mutlu bize. Bizim hassasiyetimiz ilk günden beri yüksek. Bu işe adil ve şeffaf bir şekilde sahip çıkmak için atılan her adım bizim için çok değerli. Hepimizin ortak gayesi sorunsuz bir seçim süreci, sandık ve oy güvenliği sağlamak. Şeffaf, kanunlara uygun ve adil bir seçim günü geçirmek.'

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Mayıs 2018 Perşembe 05:45

YORUM YAZ

 • Mikail okuroğluMikail okuroğlu8 ay önce
  Allah cc ağlamanın daim eylesin tövbe etmezsen bu suratı nı dahada rezil etsin inşallah
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 8 ay önce
  Hepsini Hapse Atmalı. Bu Şerefsizleri. Hiç Şüphesiz. Otalık Karıştırıcıları.
 • maraşlımaraşlı8 ay önce
  Bu kışkırtsa kışkırtsa abazaları kışkırtır.
 • ErsanErsan8 ay önce
  Bu yazinin neresi halki kiskirtmak ...
 • Yusuf canYusuf can8 ay önce
  Ne gazetecisi,biz oyumuza sahip cikiyoruz her secim oncesi ayni halti yiyorlar,sizin devrinizi gomduk bryenmiyorsaniz,cehennemin dibinr kadar yolunuz var

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Ocak 2019