Asya'da İşbirliği ve Güven Artırıcı Önlemler Konferansı

Asya'da İşbirliği ve Güven Artırıcı Önlemler Konferansı 5. Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi, 15 Haziran'da Tacikistan'ın başkenti Duşanbe'de gerçekleştirilecek

21 Mayıs 2019 Salı 16:28
Asya'da İşbirliği ve Güven Artırıcı Önlemler Konferansı

ANKARA (AA) - Asya'da İşbirliği ve Güven Artırıcı Önlemler Konferansı 5. Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi, 15 Haziran'da Tacikistan'ın başkenti Duşanbe'de gerçekleştirilecek.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Duşanbe'de 15 Haziran Cumartesi günü yapılacak zirveyi izlemek isteyen basın mensupları, "http://www.cicasummit2019.tj/" adresindeki akreditasyon formunu dolduracak.

Basın mensupları çalıştıkları kurumdan alacakları yazı ve beraberlerinde getirecekleri ekipmanların listesiyle birlikte 25 Mayıs'a kadar "[email protected]" e-posta adresine iletecek.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 21 Mayıs 2019 Salı 16:28

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    15 Temmuz 2019