Süleyman Arif Emre dualarla uğurlandı

Eski Devlet Bakanı Süleyman Arif Emre dün Ataşehir’deki Mimar Sinan Camii’nde ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazı sonrası Karacaahmet Mezarlığı’na defnedildi.

23 Temmuz 2019 Salı 09:18
Süleyman Arif Emre dualarla uğurlandı

 Sebahattin Ayan  İstanbul 

Milli Görüş’ün duayen isimlerinden olan Eski Devlet Bakanı Süleyman Arif Emre dün Ataşehir’deki Mimar Sinan Camii’nde ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazı sonrası Karacaahmet Mezarlığı’na defnedildi. 96 yaşındaki Emre’nin cenaze namazına TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, TBMM eski Başkanı İsmail Kahraman, Hayati Yazıcı, SP Lideri Temel Karamollaoğlu, Devlet Eski Bakanı ve gazetemiz yazarı Hasan Aksay’ın yanısıra, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu ve çok sayıda siyasi ve vatandaşlar katıldı. Milli Nizam Partisi’nin programını hazırlayan, bu partinin kapatılmasından sonra Milli Selamet Partisi’ni kurup başkanlığını yürüten Emre, sırasıyla Refah, Fazilet ve Saadet Partisi'nde de önemli görevler icra etti.

Yeni Akit Gazetesi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Temmuz 2019 Salı 09:18

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    23 Ağustos 2019