• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Aras Bulut İynemli’den pişkin savunma! İşte Soylu’ya ‘Çukur’ cevabı

Bige Önal ile bir mekan çıkışı görüntülenen Aras Bulut İynemli, isim vermeden sorulan bir soruda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Çukur dizisine eleştirilerine cevap verdi.

2019-11-19 17:18:00 -
Aras Bulut İynemli’den pişkin savunma! İşte Soylu’ya ‘Çukur’ cevabı

Geçtiğimiz günlerde Süleyman Soylu'nun Show Tv'de yayınlanan Çukur dizisi eleştirileri isim verilmeden Aras Bulut İynemli'ye soruldu.

Dizide Yamaç karakterine hayat veren Aras Bulut İynemli, dizinin eleştirilmesini normal karşıladığını söyledi.

Geçtiğimiz gün bir restoran çıkışı gazeteleri karşısında görünce şaşkınlığını gizleyemeyen İynemli, muhabirlerle ayaküstü sohbet etti. İynemli, diziye gelen eleştiriler hakkında pişkin şekilde cevap vererek, "Her şeyde olduğu gibi eleştiriliyor. Bu bir dünya, bu bir hikaye, başka şeyler de anlatıyoruz aslında." ifadelerini kullandı.

Süleyman Soylu ne demişti?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bazı televizyon dizilerini eleştirmiş ve şu ifadelere yer vermişti:

"Her kurumun kendi adına üretmesi gereken tedbirler, atması gereken adımlar söz konusudur. "

Çocuklarımızı zehirliyor: "Lanet bir dizi var 'Çukur' diye. Onun kadar olamıyorsak yazıklar olsun. Bir de 'Adana Sıfır Bir' diye dizi var. İkisinin etki alanı kadar etki alanı oluşturamıyorsak yandık. Bu iki dizi çocuklarımızı zehirliyor. İnsanımızı kendi kültüründen uzaklaştırıyor. Ben de hayretle bakıyorum 'Üniversite hocaları ne işe yarıyor?' diye."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

diyarbakırlı

Çocuğa bak. Dünya gerçekliğinden soyut boş kafa yaklaşımını sergilemekte.
 • Yanıtla

Antiakit

Ya siz ne biçim insanlarsınız? Pişkinmiş... Sizin için insanları karalamak veya bu tarz yakıştırmalar yapmak ne kolay yobazlar, şu ülke sizin gibiler yüzünden gelişmiyor, birde gazetecilik yapıyorsunuz. Çocuk ne demiş de pişkin diye haber yapıyosunuz. Ben sizin habercilik anlayışınıza.........
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23