Dolar fırladı çakallar üşüştü... Almanlardan skandal manşet

ABD'nin 'papaz Brunson' ısrarı ve Türkiye'ye dediğini yaptırmak için ekonomik krize sürüklemesine Batı ülkelerinden de destek geldi. Almanya "Türkiye bize muhtaç, yardım istemeye gelecek." planları yapıyor.

10 Ağustos 2018 Cuma 11:54
Dolar fırladı çakallar üşüştü... Almanlardan skandal manşet

FETÖ'cü papaz Brunson'un serbest bırakılması için her türlü yaptırımı ve elindeki tüm kozları kullanan ABD, "Rahibi verin her şey normale dönsün"mesajını vermeye devam ediyor.

ALMANLAR KENDİNE PAY ÇIKARMAYA ÇALIŞIYOR: TÜKLER YARDIM İSTEYECEK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Almanya'ya yapacağı ziyaret, dolardaki dalgalanmanın ardından Alman gazetelerinde"Türk ekonomisinin durumu" başlığıyla çıkmaya başladı. Yaşanan dalgalanmadan kendine pay çıkarmaya çalışan Almanya'nın gazetelerinden Berliner Zeitung ise "Türkiye Almanya'dan yardım isteyecek. Türkiye ekonomik krizin eşiğinde sendeliyor. Türkiye Cumhurbaşkanı yardıma ihtiyacı olduğu için Berlin'e geliyor." dedi ve ekledi:

"ALMANYA OTOKRAT LİDERE YAKINLIK GÖSTERMESİN"

"Ortadoğu ile Avrupa arasındaki en önemli tampon bölge olan Türkiye'nin istikrarsızlaştırılmasını kimse arzulayamaz. Yine de Almanya Cumhurbaşkanı'nın otokrat lidere yakınlık göstermekte acele etmesi yadırganacak bir durum."

Haber Tarihi: 10 Ağustos 2018 Cuma 11:54

YORUM YAZ

 • İşsiz İşsiz 6 gün önce
  Ekmeğin buğdayı da tohumu da gübresi de ithal, soğandaki durum da farklı değil. Yerli tohumu da yasakladılar ki kalmadı. Bil bakalım bunlar hangi dönemde oldu?
 • hüseyinhüseyin6 gün önce
  Şu anda bu beğenmediğiniz, amerika ve avrupa ya 450 milyar dolar borcu var bu ülkenin, borcu alırken aklımız nerdeydi,kimseye kızmayalım, biz üretmeyip hazır yersek ülke olarak, sonucu maalesef bu
 • ALİ KİREÇALİ KİREÇ6 gün önce
  Gerekirse kuru ekmek kuru soğan yiyelim ama bu şerefsizlere boyun eğmeyelim.
 • tuzcutuzcu6 gün önce
  Haydi şimdi vermesin bakalım....Nasıl verecek göreceğiz....Biz istemeyeceğiz O verecek....Bak yakınlık göstermeye başlamış bile :)
 • İsmail Özgünİsmail Özgün6 gün önce
  Binmeyiz Alman"ın arabasına olur biter!
 • İşsiz İşsiz 6 gün önce
  Hangisine bincen?
 • MankurtMankurt6 gün önce
  Gidin pistleri kemirin o zaman.
 • misafirmisafir6 gün önce
  Döviz,isterse uzayın sonsuzluğuna dek yükselmeye devam etsin.,Birzamanlar ,Araplarınpetrol üretimini azaltıp,petrol fiatlarını yükselttiği zaman,sorumlu olduğu halde kendilerine sığınan Bosnalıları,sırpların katliamına bırakan gaddar hollandalıların ,bisikletle işe giderek karşı duruş sergileyen hollanda başbakanınından daha çok vatanına düşkün bu millet ,dolara bağımlı malı kullanmayarak,kendinin varlığını yok etmek isteyenleri ,kurtuluş savaşında kazma kürekle yok ettiği gibi,dyükseltilen dövize bağımlı malı kullanmayarak da yok eder.
 • yusufyusuf6 gün önce
  ulan keser yerim kasaba minnet eylemem....
 • saf kamilsaf kamil6 gün önce
  kardeşler bu kış dogalgaza çok zam olmazdemi
 • tuzcutuzcu6 gün önce
  Kimse kimseye borç vermek zorunda değil....Verirseniz adisiniz vermeyin....Bu hanıma da söylemek lazım, en büyüğü bizde ona göre....Havalimanın yani....Haberi olsun....
 • ercanercan6 gün önce
  ne bekliyordunuz ya?

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü