• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Almanlar da FETÖ’nün gerçek yüzünü görmeye başladı! İki genç işadamı FETÖ’yü basına anlattı

Terör örgütü FETÖ’nün çocuk yaşta kandırıp sömürdüğü Alman iki genç işadamı basına konuştu. Terör örgütünün iç yüzünü anlatan Almanlar, “FETÖ çocukları kullandı.” dediler.

Yeniakit Publisher
2021-08-23 22:13:00 -
Almanlar da FETÖ’nün gerçek yüzünü görmeye başladı! İki genç işadamı FETÖ’yü basına anlattı

Duyarlı Alman basını, FETÖ'nün ipliğini pazara çıkarmak adına, örgütün kirli oyunlarını kaleme almaya başladı. Ülkede yayın yapan www.ndaktuell. de sitesi, iki eski FETÖ'cünün görüşlerine yer verdi. Henüz 13 yaşında FETÖ'nün ağına düşen "Yasin" isimli bir işadamı, başına gelenleri anlattı ve "FETÖ ileri sürüldüğü gibi bir cemaat değil. Almanya'yı yeni merkezi haline getirdi" diye konuştu.

Büyük baskı vardı

MÜHENDİS olan ve 29 kişiye istihdam sağlayan Yasin (32), "Yurtlarında kaldım. Baskı, sürekli kontrol ve gücün kötüye kullanılması gibi birçok kötü anım var. Daha fazla Zaman gazetesi satmamız için sadece dört saat uyumamıza izin verilirdi. 'Gülen ABD'den telefon edip öyle talimat verdi' diyorlardı. Bazı şeyler gülünçtü. Mesela Gülen titrediğinde, 'Peygamber Efendimizin içine girdiğinin delili' diyorlardı" dedi.

Almanya’nın desteği şaşırtıcı

FETÖ'NÜN Işık evlerinden birini kuran Serdar isimli genç örgütü şöyle anlattı: "FETÖ'ye Almanya'da verilen desteğe çok şaşırıyorum. Geçmişe "utançla" bakıyorum. Çocukları, aileleri maddi ve manen kullandılar. Bize her kötülüğün, kabuslarımızın bile altında kadınların yattığını anlatırlardı. Eşler bir katalogdan seçilirdi. Kataloglarda kadının özellikleri, karakteri ve ailesi hakkında bilgiler vardı."

Gerçek yüzünü gizliyorlar

İslam uzmanı Florian Volm de sözde cemaatin gerçek yüzünü gizlediğini bildirdi. FETÖ'nün dışarıya doğru hoşgörülü davrandığını anlatan Volm, "Dışa doğru ister cinsel tercih olsun, ister başörtüsü olsun, bunların kabul edildiği algısı oluşturuluyor. Ancak hareketin içinde uyulması istenen kurallar var" diye konuştu.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

saffet

detaylı araştırma ile gizlenselerde ortaya cıkarılır coguda biliniyor ama belkide kanunlar yetersiz diye düşünüyorum
 • Yanıtla

Faaliyetlerine tam gaz devam ediyor hâin fettöşi kriptolatla!!

Almanyada hiç kimse çocuklarını bile bile fetöye teslim etmiyeceğinden dolayı, okullarını Almanların adı üzerine devam ettiriyorlar!  
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23