Alman uzman itiraf etti: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı neden indirmek istiyorlar?

Alman Ortadoğu uzmanı Christoph Hörstel, Reis-i Cumhur Erdoğan'a yönelik düşmanlığın, dünyaya hükmeden kartellerin bir oyunu olduğunu söyledi.

17 Mayıs 2018 Perşembe 22:45

Alman Ortadoğu uzmanı Christoph Hörstel, 'Erdoğan'ı neden indirmek istiyorlar?' sorusuna itiraf gibi bir cevap verdi.

Christoph Hörstel, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik düşmanlığın, dünyaya hükmeden kartellerin bir oyunu olduğunu söyledi.

Bir televizyon programına konuk olan Hörstel, "Erdoğan'ı neden indirmek istiyorlar?" sorusuna, "Erdoğan onların oyunlarına çomak soktuğu ve ABD ve PKK'lıların ülkesini bölmesine izin vermediği için indirmek istiyorlar." şeklinde konuştu.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Mayıs 2018 Perşembe 22:45

YORUM YAZ

 • bekirbekir8 ay önce
  allah başımızdan eksik etmesin erdoğanı amin
 • Ramazan yılmazRamazan yılmaz8 ay önce
  Benim kanımca bu hükümet 17 yıl sürecek.
 • ahmetahmet8 ay önce
  itaat etmediği için diyor ya, dakka bir gol bir, İslamın bayraktarıyım diyen gidip papayla görüşüyorsa ingiliz kraliçesiyle görüşüyorsa nasıl itaat etmemiş oluyor, ayrıca batı eğer birini indirmek istiyorsa bunu illa legal yollardan yapacak diye bir şey yok, hiç mi kitap okumadık,
 • ssseeessseee8 ay önce
  BU BEYEFENDI DOGRUYU SÖYLÜYOR AMA BIZIM SATILMIS USAKLAR HALA EMPERYALIST GÜCLERE HIZMET EDIYOR ALLAHIM VATANIMIZI MILLETIMIZI BU HAINLERIN ELINE DÜSÜRMESIN ONLARA FIRSAT VERMESIN INSALLAH AMIN AMIN
 • Paris Sukran Paris Sukran 8 ay önce
  Herkes bunu biliyor bunun gibi bazi itirafcilar soyluyor kabul eymeyen etmesin gercek budur
 • Ali VeliAli Veli8 ay önce
  Hans anladi, Hasan anlamadi
 • VatanimVatanim8 ay önce
  CB inimiza her zaman duaciyiz.
 • uğuruğur8 ay önce
  Chp hdp sp ip bak ne diyor bu adam ya siz hala....

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Ocak 2019