• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Alın size CHP'nin İzmir adayı! Maaş ödemediği işçileri herkesin önünde böyle tehdit etti

Yeniakit Publisher
2024-02-13 10:35:00 -

İzmir Karşıyaka Belediye Başkanı ve CHP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay, aylardır maaş alamadığı için eylem yapan belediye işçilerini herkesin önünde idari işlem yapmakla tehdit etti.

İzmir Karşıyaka Belediyesi'nde çalışan ve aylardır maaş alamayan işçiler eylem yaptı. İşçilerin eylemlerine en sert tepki Belediye Başkanı Cemil Tugay'dan geldi. İşçilere sert sözlerle yüklenen Tugay, "Size idari işlem yapacağım. Buradaki çalışanlar için iyi bir şey yapmıyorsunuz. AKP'nin ekmeğine şu anda yağ sürüyorsunuz" dedi.

İşçilerin eylemlerine yönelik idari işlem yapacağını söyleyen Tugay'a işçilerden yanıt gecikmedi. Maaşını alamayan ve tehditlere rağmen geri adım atmayan işçilerden biri, Başkan Tugay'ın tehdidine "Tamam beni polise şikayet edin, avukata verin, sıkıntı yok" sözleriyle yanıt verdi.


ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

hasel

Vay be.Böylesi adam İzmir belediye başkan adayı yapılıyor.İşçilerin parasını vermeyen,parasına saygı göstermeyen kişi hizmet yapar mı?Veya ,kim,hangi makam kendisini aday yaptıysa paraları oraya akıtır.İşçi umurunda olmaz.Demek ki bilinçli aday yapıldığı ortaya çıkıyor.

resat

bu memlekete gominizim lazımsa onuda biz getiririz , size ne olaki diyenlerin torunları, bunlar , işçiyi fabrikada, köylüyü de tarlasında köyünde severlerdi ,çankayaya gelmeyin bu üst başla ,biz size geliriz derlerdi ,şimdide fırçalamak için gelmiş yanlarına , chp de değişim değişmemektir ,,
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23