Çiğ köfteci Ali Usta'dan dayak yiyen gençlerden günler sonra gelen itiraf

Sosyal medyada son dönemlerin popüler ismi çiğ köfteci Ali Usta'nın dükkanının önünde şarkı söyledikleri için darp ettiği çocuklar, günler sonra yaptıkları açıklamada televizyon kanallarının kendilerini zorladıklarını söyledi. Gençler şarkının sözlerini bile muhabirlerin yazdığını ileri sürdü.

12 Şubat 2019 Salı 07:42
Çiğ köfteci Ali Usta'dan dayak yiyen gençlerden günler sonra gelen itiraf

Dükkanının önünde şarkı söyleyen çocuklara vurduğu görüntülerle gündeme oturan ve davalık olan çiğ köfteci Ali Usta'nın bir oyuna kurban gittiği ortaya çıktı. Dayak yedikleri iddia edilen çocuklar,televizyon kanallarının kendilerini zorladıklarını söyledi.

Çocukları darp ettiği iddia edilmişti

Geçtiğimiz günlerde bir grup genç çiğ köfteci Ali Usta'nın dükkanının önünde görüntü çekip sosyal medyada paylaşmak istemişti. Arkadaşları kayıttayken gitar çalıp şarkı söylemeye başlayan gençlerin yanına Ali Usta gelerek kafalarına vurmuştu. Bu görüntüler sosyal medya kullanıcıları tarafından çok konuşulmuş ve davalık olmuştu.

Şarkının iki kıtasını muhabirler yazmış

Ali Usta, hakkında çıkan haberlerden sonra şarkı söyleyen çocuklara ulaştı. Ali Usta'nın yanına gelerek olayın iç yüzünü anlatan gençler, her şeyi bir senaryo olduğunu, televizyon kanallarının kendilerini zorladıklarını söyledi.

Sözlerine devam eden gençlerden biri, "Ali Usta için yazılan şarkının iki kıtasını muhabirler yazdı. Amaçları bizim üstümüzden prim yapmaktı. Amaçlarına da ulaştılar" dedi.

(Yeni Şafak)

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Şubat 2019 Salı 07:42

YORUM YAZ

  • Pohdan sebetPohdan sebet8 ay önce
    Boş adamın boş işleri
  • AbdullahAbdullah8 ay önce
    Bence bu itiraf olayı kurgu. Gazeteciler kurgu olduğunu söyleyin paranızı alın demiş olabilirler.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Ekim 2019