Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan Kadir Mısıoğlu'na ziyaret

Diyânet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, ayağından bir operasyon geçiren Kadir Mısıroğlu’na “Geçmiş Olsun” ziyâretinde bulundu.

10 Kasım 2018 Cumartesi 09:59
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan Kadir Mısıoğlu'na ziyaret

Diyânet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Kadir Mısıroğlu’na “Geçmiş Olsun” ziyâretinde bulundu. Kadir Mısıroğlu, geçtiğimiz günlerde ayağından bir operasyon geçirerek tedavisinin ardından taburcu olmuştu.

 

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Kasım 2018 Cumartesi 09:59

YORUM YAZ

 • Helal sana
 • 145314532 ay önce
  ALLAH sana şifalar versin üstadım,sayende uykuda olan ufkumuz açıldı.
 • meyyidmeyyid2 ay önce
  bu adamı kültür bakanı yapacaksın.işte o zaman türkiye düzeliyor derim..çünkü bu adam kadar dürüst ve sözünü sakınmayan yok..
 • muammermuammer2 ay önce
  İşte böyle cesur olun, gavurlar batıl davalarında bakın ne kadar da cesurlar. Kadir Mısıroğlu, ömrünü batılla mücadeleye adamış, doğruları ve yanlışları ile adam gibi adamdır. Bizden görünen bazıları, Fatih Altaylı gibi adamlara varsın hoş görünme yarışına girsinler, bizlere Kadir Mısıroğlu gibi adamlar yeter de artar.
 • Kocasolak Kocasolak 2 ay önce
  Koca üstadıma geçmiş olsun. Allah şifa versin.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Ocak 2019