Seçim 2019 Sayfası

Alaplı Muhtarlar Derneği seçimi yapıldı

AlaplıMuhtarlar Derneği 10.

17 Nisan 2019 Çarşamba 15:24
Alaplı Muhtarlar Derneği seçimi yapıldı

AlaplıMuhtarlar Derneği 10. Olağan Kongresi 55delegeninkatılımıyla gerçekleşti.Yapılan seçimde Alaplı Çamlıbel Köyü Muhtarı Mithat Mandacı, dernek başkanlığına seçilerek,kendisine destek veren ve vermeyen tüm muhtarlara teşekkür etti.


AlaplıMuhtarlar Derneği 10. Olağan Kongresi Alaplı Muhtarlarına yakışır bir şekilde yoğun bir katılımla Alaplı Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. 3 adayın yarıştığı seçimlerde 25 oy alan Mithat Mandacı Muhtarlar Derneği Başkanlığına seçilirken, yeniden aday olan mevcut başkan Ahmet Uysal ile diğer aday Recep Korkut 14’er oy aldı.


Alaplı Muhtarlar Derneği Başkanlığına seçilen Çamlıbel Köyü Muhtarı Mithat Mandacı, teşekkür konuşmasında birlik çağrısı yaparak, "Muhtarlar halka en yakın hizmet götüren elçiler olduğu unutulmamalıdır. Köylerimizde, birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk içinde hep beraber devletimizin yetkilileri ile beraber en güzel ve en iyi hizmetleri ayrım yapmadan görev yapmayı Allah bizlere nasip etsin. Derneğimizde daha önce görev yapan tüm başkanlara da ayrıca teşekkür ediyorum. Bu vesile ile seçimlerde bize destek veren ve vermeyen tüm muhtar arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun" dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Nisan 2019 Çarşamba 15:24

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    25 Nisan 2019