• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Akşam yemeğinde mısır gevreği yiyin diye ilan etti! Küstah ABD'linin yaptığına bakın hele! ABD'de balon patladı

Yeniakit Publisher
2024-02-29 17:53:00 - 2024-02-29 19:18:24
Akşam yemeğinde mısır gevreği yiyin diye ilan etti! Küstah ABD'linin yaptığına bakın hele! ABD'de balon patladı

Kellogg’s CEO’su multimilyoner Gary Pilnick'in yoksul ailelere akşam yemeğinde de mısır gevreği yemeyi tavsiye etmesi sosyal medyada öfkeye neden oldu.

ABD'li Kellogg's'un CEO'su Gary Pilnick, geçtiğimiz günlerde mali durumu sıkıntılı olan ailelerin akşam yemeğinde mısır gevreği yemesini önererek büyük bir küstahlığa imza attı.

“Tahıl kategorisi her zaman uygun fiyatlı olmuştur ve tüketiciler baskı altındayken harika bir seçenektir. Bir aile için mısır gevreğinin maliyeti, diğer yemeklere göre çok daha uygun olacaktır.”

Ancak CEO Gary Pilnick'in bu önerisi sosyal medyada birçok insanı kızdırdı.

Yorumlarda, “Bu aptal yılda 4 milyon dolar kazanıyor. Çocuklarını akşam yemeğinde mısır gevreğiyle mi beslediğini sanıyorsunuz?”, “Onun yerine zenginleri yiyin” gibi ifadeler öne çıktı.

Birçok kullanıcı Gary Pilnick'in sözlerini ayrıca devrim öncesi Fransa’nın son kraliçesi olan Marie Antoinette'nin "Ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler” sözlerine benzetti.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Hayro

Adam delikanlı adammış! Boh … ueyin demediğine şükredin …Rezil sapık millet dünyayı kana buladınız ! Sizin kana bulanmanız yakın…

Osmanlı Torunları

Allahsızlar kitapsızlar Kafirler kefereler firevunlar Haçlı Tohumları Teröristler Domuzlar Toplugu isgalci Amarkan Yahudi israyili işgslci yahudi piçleri Kansızlar
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23