• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

“Aksa Tufanı” için, Akşener’in ahlaksız “terör” nitelemesi!

Yeniakit Publisher
2023-10-10 10:40:00 -
"Aksa Tufanı" için, Akşener’in ahlaksız "terör" nitelemesi!

Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu'nun, "“Aksa Tufanı” için, Akşener’in ahlaksız “terör” nitelemesi!" başlıklı yazısı...

Karar gazetesi, altılı masanın ikinci büyük partisi İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in “Meşru Filistin davası terörle kirletiliyor” şeklindeki akılalmaz ifadesini başlığa çıkararak, Aksa Tufanı’nı adeta bir terörizm gibi göstermeye kalkıştı.

Yeni Akit Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ali İhsan Karahasanoğlu, söz konusu skandalı sert dille eleştirdi.

Karahasanoğlu'nun bugünkü yazısı...

Filistin, boğulmaya çalışılırken..

İsrail’in yıllardır işlediği cinayetlere kısmen cevap vermek için başlatılan Aksa Tufanı operasyonunda, medyanın takındığı tavrı, tarihe not edelim..
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Hem bizler, sonraki yıllarda Aksa Tufanı’nda kim ne yazmıştı” diye merak ettiğimizde, bir özeti hemen bulalım..

Hem de bizden sonraki nesiller, mazlumun yanında kimler durmuş, kimler zalime destek çıkmış, topluca okuyup, öğrensinler..

Medya organları arasında, İsrail’in kurucusu ile aynı yıl kurulduğu için, aralarında bir ilişki iması yapılan Hürriyet yine yaptı yapacağını..

Alman vatandaşı bir bayanın fotoğrafını büyükçe kullanarak, “Bu ceset Nicole’ün” dedi. Sonrasında ise, “Festivalde dehşet: 260 ölü” başlığının altına, “260’ın üzerinde müziksever öldü” ifadesini kullandı.

Tarih, Hürriyet’in “Aksa Tufanı”nı, “260 müziksever öldü” ifadesi ile özetlediğini yazacak..

Çocukların, kadınların, ihtiyar insanların öldürülmesine sessiz kalan Hürriyet, şimdi İsrail lehine yapmayı planladığı ajitasyonu, “müzikseverler öldürüldü” ifadesini kullanarak hayata geçirmiş..

Yıllardır, çocuk yaşlı demeden, İsrail Filistinlileri öldürüyor.

Filistinlilerin topraklarını işgal ediyor..

...YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

osmanlı kartalı

atalarını osmanlınınsürgün ettiği bu kadın kripto bir ermenidir hemde feto metresidir aklınca atalarının imtikamını almaya çalışıyor bu kkripto meralyan

YORUM

AH AH AH ŞU İŞE BAK MÜSLÜMAN TÜRK NE HALE GELMİŞ Kİ ONU TEMSİL EDEN DÖNMELER ÜLKÜCÜ SAYILIYOR BU LAFI KOMİNİST K KORE BİLE DEMİYOR PEKİ ŞİMDİ BU SÖZÜ SÖYLEYENE MÜSLÜMAN MI DİYECEĞİZ
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23