Akit Medya'ya 'aile' teşekkürü

Türkiye’de aile birliğinin korunması için farkındalık çalışmaları yürüten Aile Hakları Platformu’ndan Akit Medya Grubu’na anlamlı bir ziyaret gerçekleştirildi.

14 Haziran 2018 Perşembe 11:52
Akit Medya'ya 'aile' teşekkürü

HABER MERKEZİ

Aile Hakları Platformu Başkanı Adem Çevik ve Başkanvekili Av. Mehmet Ali Gültekin, ziyaretlerinde İcra Kurulu Başkanımız Mustafa Karahasanoğlu ile görüştü. Ülkemizde aile kurumunun önündeki engellerin enine boyuna konuşulduğu, sorunların çözümü için hangi adımların atılabileceğinin istişare edildiği görüşmede karşılıklı fikir paylaşımında bulunuldu. 

TEŞEKKÜR PLAKETİNİ ALDI

Aile konusundaki hassas yayınlarından dolayı Akit Medya Grubu adına Mustafa Karahasanoğlu’na plaket takdim eden Aile Birliği Platformu Başkanı Adem Çevik, kutsal aile birliğine yönelik tehditlere karşı izlediği mücadeleci yayın politikasından dolayı Akit’e şükranlarını iletti. Nazik ziyaretleri ve plaket takdiminden dolayı Aile Platformu’na teşekkür eden Karahasanoğlu ise, yayın çizgilerini aile birliği ve bütünlüğüne göre belirlemeye devam edeceklerini söyleyerek bu yönde mücadele eden oluşumlara Akit’in her zaman destek olacağını aktardı.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Haziran 2018 Perşembe 11:52

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    25 Mart 2019