Akit'in LGBTİ haberi Türkiye düşmanı gazetecileri rahatsız etti

Toplumun ahlak yapısını korumak adına yurt dışından fonlanan LGBTİ gruplarına karşı en gür sesi çıkaran Akit, ahlaksızlığı savunan Türkiye düşmanı gazetecileri rahatsız etti.

13 Temmuz 2018 Cuma 16:13
Akit'in LGBTİ haberi Türkiye düşmanı gazetecileri rahatsız etti

 yeniakit.com.tr  Yeni Akit’in LGBTİ gruplarının ifsat yuvaları olması hasebiyle kapatılması çağrısı, müfsit Türkiye düşmanlarının tepkisini çekti.

LGBT'li sapıklar ifsad faaliyetlerine hız verdi

SEÇİM SÜRECİ BOYUNCA ALEYHTE ÇALIŞTILAR

 “Türk İslamcı gazete” diye nitelendirdikleri Akit’in çağrısını memleket ve İslamcılardaki “bozukluğun” bir göstergesiymiş gibi paylaşanlar arasında Bloomberg’in eski Türkiye bürosu şefi Mark Bentley’di. Bentley seçim süreci boyunca Türkiye’yi kötüleyen paylaşımlarlaRecep Tayyip Erdoğan’ın başkan olamaması için çalışma yürütmüştü. Seçim sonuçlarının ardından ise “tek adam idaresi” geleceğini ifadeyle “Geçmiş olsun” mesajı paylaşmıştı.

Mark Bentley ayrıca, Erdoğan ile onun “otoriter rejimini” görüp konuşmanın çok kolay olduğunu, fakat halkın bunu onaylayıp desteklemesini anlamanın ise daha zor olduğunu söyleyerek kötülemek dışında bir şey bilmediğini de gözler önüne sermişti.

Yeni Akit paylaşımı yapan diğer gazeteci ise Frank Nordhausen oldu. Nordhausen’in Twitter hesabına bakılınca tüm işi ve mesaisinin Türkiye ile Erdoğan’ı kötülemek ve karalamak olduğu anlaşılmaktadır. Nordhausen’in yeni gelen başkanlık sisteminden de pek rahatsız olup Erdoğan’a “sultan” ve “diktatör” dediği görülmektedir. Ayrıca Frederike Geerdink gibi PKK dostlarıyla ortak paylaşımlar yapması da dikkat çekmektedir.

BARBAROS ŞANSAL ÖNCE AKİT’E YÜKLENDİ, SONRA İSRAİL GÜZELLEMESİ ÇEKTİ

Yeni Akit’in LGBTİ konusundaki çağrısı hakkında Mark Bentley ve Frank Nordhausen ile birlikte aynı paylaşımıBarbaros Şansal’ın da yaptığı görüldü. Tüm gün sosyal medya hesabında Türkiye’yi kötülemekle uğraşan Şansal, Yeni Akit ile memlekete karşı menfi (olumsuz) paylaşımlarının ardından İsrail terör devletinin Kıbrıs hesabından yaptığı ve farklı din ile etnik kökenlerle nasıl insan haklarına, demokrasiye saygılı olarak bir arada yaşadıklarını anlattığı paylaşımı aktarması da dikkat çekti.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Temmuz 2018 Cuma 16:13

YORUM YAZ

  • nn8 ay önce
    DEMEKKİ NEYMİŞ ÇIPLAKLARBUNUN MÜRİDİ OLMASIN AZGIN MURUDAZGIN ŞEYHİN SAVUNURYILANIN BİR BAŞIDAHA YAKALANDI
  • BuğuBuğu8 ay önce
    ....nelere tc geçit yok bu milletin sapıklarla vakit geçirecek zamanı yok islam ....nelereyol vermez gerçek erkek lazım bozmalar avrupayaiğrençlikten başka bir şey değilsiniz lanet var üzerinizde defolun bu ülkeyi kirletmeyin

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019