MSB açıkladı: Bakan Akar cevabi mektup gönderdi

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada "ABD Savunma Bakan Vekili Shanahan'ın mektubuna bugün itibarıyla Milli Savunma Bakanı tarafından cevabi mektup gönderildi" denildi.

18 Haziran 2019 Salı 14:13
MSB açıkladı: Bakan Akar cevabi mektup gönderdi

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, ABD Savunma Bakan Vekili Patrick Shanahan'ın 6 Haziran 2019 tarihli mektubuna bugün itibarıyla Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar tarafından cevabi mektup gönderildiği belirtildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Mektupta müttefiklik ruhuna uygun olmayan üslup ve yaklaşımdan duyulan rahatsızlık yeniden vurgulanmış, bilinen görüşlerimiz ve önerilerimiz detaylı olarak aktarılmıştır. Karşılıklı saygı ve dostluğa dayalı bir şekilde diyaloğun sürdürülmesinin ve sorunlara uygun bir çözüm bulunmasına yönelik çalışmalara devam edilmesinin önemi ifade edilmiştir."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Haziran 2019 Salı 14:13

YORUM YAZ

 • erdoerdo1 ay önce
  iç işlerimize karışamazlar
 • MisafirMisafir1 ay önce
  Bu ne biçim cevaap ? Yaza yaza bunları mı bulup yazdınız...
 • sade vatandaşsade vatandaş1 ay önce
  sayın akar sizi seviyoruz ancak bizlerin abd ve batılı hokkabazların bütün yüzlerini zihniyetlerini fazlası ile biliyoruz ne dostluk ne iyi ilişkiler hepsi yalan devlet olarak yapacağınız tek şey YETER LAN ALIN ATINIZI Sİ.........M TIMARINIZI DEMENİZDİR
 • HadraHadra1 ay önce
  Neden hala Hz Hüseyinin karşısındakinegereği gibi verdiği cevaba benzer ecvap vermeyip ABD yi rahatsız etmeyecek şekilde cevap vermeye Çalışıyoruz bu Göbek bağlantısı Bu Aziz Millete ve Milletin temsilcisine yakışmayan cevap vermeye çalışıyoruz hoş şeyler değil bunlar , Bir zamanlar Cumhurbaşkanı zat ( Tabii ki Dayıları Ermeni olmaları hasebi ile damar çekiyor şahsen Irkçılığa karşıyım ancak Kişi aslına rucuu eder derler ya) Mursiyi Tebrik eder, Ermenitan Milli Çaçına giderken güzle Hoş Güleryüzle Ermenistanın yöneticileri içli dışlı olur vah vah haline Müslüman vay haline! Tabii ki şimdi de ABD AB,Nato vb ne der diye hayıflanırız ! Sen D-8 i ,İslam Birliğii ,İslam Ortak Pazarını Kurmaz , İslam veya Asya Natonu kurmaya çalışmaz gayret etmez sen eldeki bütün değerleri Allah(CC) elinden alır bunları iyi kullanan birine verir sen de ah avh eder dururusun vesselam

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Temmuz 2019