AK Parti’ye öneriler

Gazetemiz okurlarından Mehmet Kocataş, "AK Parti’ye öneriler" başlıklı yazısını bizimle paylaştı.

16 Mayıs 2019 Perşembe 12:47
AK Parti’ye öneriler

Mehmet Kocataş

Ak Partili yetkililere seçim kampanyasında özellikle gençleri bilgilendirmeleri açısından birkaç önerim olacak:

1 - Ak Partili İstanbul Büyükşehir Belediyesinin üniversiteli gençlere burs verdiğini, fakat bunun CHP tarafından Anayasa Mahkemesine giderek iptal ettirdiğini gençlerimize anlatılsın istiyorum.

2-Ak Parti yaptığı mitinglerde ve her fırsatta büyük bilbordlar vs. görüntüleriyle CHP’li belediye zamanında (1989-1994) İstanbul’daki çöp yığınlarını ve su kuyruklarını gösterip İstanbullulara hatırlatmalıdır.

3-Seçimlerde sandık başkanları genelde öğretmenlerden oluşmaktadır ve bu öğretmenlerin % 90’ı karşı cenahın görüşünü benimsemektedirler. Dolayısıyla özellikle AK Parti’ye verilen oy pusulalarının geçersiz olması için, kimsenin dikkatini çekmeden ufak bir çizik atarak veya başka usulsüzlükler yaparak bunu başarıyorlar. Burada AK Partili teşkilatın yetkili ve görevlilerinin, sandıktakilerin çok dikkatli olması gerekiyor.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 16 Mayıs 2019 Perşembe 12:47

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    23 Mayıs 2019