• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

AK Partili Belediyeler Gazze için tek yürek oldu

Yeniakit Publisher
2023-11-29 11:39:00 -
AK Partili Belediyeler Gazze için tek yürek oldu

Gazze’de 7 Ekim’den beri süren Siyonist işgaline direnen ümmetin aslanları cesaretleriyle ve mücadeleyle İslam dünyasına örnek olurken İstanbul’da bulunan AK Parti Belediyelerinden anlamlı bir eylem daha geldi.

HABER MERKEZİ

Gazze’de yaşanan soykırımı kültürel ve sanatsal etkinlikler yoluyla anlatmak üzere harekete geçen AK Parti Belediyeleri ve ‘İnsanlığın Onur Sınavı: Gazze’ platformu, bugün akşam namazını müteakip Ayasofya Camii’nde Kur’an-ı Kerim tilâveti ve ardından İstanbul’un dört bir noktasında okunan hatimlerin duasını yaparak Gazze’de yaşanan insanlık dramını dünyaya haykıracak. Mescid-i Aksa’ya ithafen Mevlid-i Şerif’ten “Mirac Bahri”nin de icra edileceği program, yatsı namazı ile son bulacak. Arnavutköy, Bağcılar, Bahçelievler, Beykoz, Başakşehir, Bayrampaşa, Beyoğlu, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Eyüpsultan, Fatih, Bahçelievler, Güngören, Kağıthane, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu Belediyelerinin yer aldığı “İnsanlığın Onur Sınavı: Gazze” Platformu; etkinlik sonrasında Gazze’de yaşanan soykırıma karşı İstanbul’un tek yürek olduğunu göstermek üzere bir basın açıklamasında bulunacak.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Sesimizi duyan varmı

2024 hac fiyatları aşırı yüksek 65 yaş üstüne devlet kolaylık tanımalı bi çok konuda giderleri sübvanse eden devlet aynı hassasiyeti 65 yaş üstü hacı adayları içinde uygulamalı yakınlarım yazıldığında 6250 TL olan hac ücreti şimdi 205 bin TL ek harcamalar la 250 bin lirayı buluyor bu rakamla çoğu insan hayal kırıklığına uğruyor gitmekten vazgeçiyor sonuçta ekonominin kötü olması milletin suçu değil sayın erdoğan hac fiyatlarını düşmesi yönünde adım atmalı özellikle 65 yaş üstü için devlet yardım etmeli.

2024

Eskişehir İzmir Antalya belediyelerini kazanmak için bir azminiz politikanız varmı yoksa sadece İstanbul ve Ankara sizin için önemlimi.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23