Ailelere özel tasarlanan “Bulvar Atakent” lansman fiyatlarıyla satışta

Avrupa Yakası’nın planlı gelişen ve modern kent dokusuna sahip bölgesi Atakent (Halkalı)’inen yeniprojesi Bulvar Atakent lansman fiyatlarıyla satışa sunuldu.

Ailelere özel olarak tasarlanan projede geniş ve kullanışlı dairelerin yanı sıra çocuklar için geliştirilen donatılar da yer alıyor.

İnşaat sektörünün önde gelen firmalarından MAKSEM ve OĞUZKAĞAN ortaklığıyla hayata geçirilen Bulvar Atakent; düzenlenen basın toplantısında firmaortaklarından Erdoğan  BAYRAKTAR’ın katılımıyla lanse edildi.

İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgelerindenAtakent (Halkalı) ’te yükselen Bulvar Atakent, 250Milyon TL yatırımla inşa ediliyor.

MAKSEM-OĞUZKAĞANortaklığıylageliştirilen proje çocuklu ailelere özel olarak tasarlandı. Stüdyo ve 1+1 dairelere yer verilmeyen projede tamamı geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip daireler bulunuyor.

22.274metrekare arsa üzerine inşa edilen projeBulvar Atakent’te 391 konut ve günlük alışveriş ihtiyacını kolaylaştıran 26 ticari ünite ve 1 adet kreşe yer veriliyor.

MAKSEM Grup bünyesinde bulunan Clarion Golden Horn Hotel’de düzenlenen basın toplantısında lanse edilenprojede dairelerin metrekaresi 4.300TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. Şirket bünyesinde 10 farklı vade farksız taksitlendirme veya 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla kredi kullanılan projede lansman dönemine özel ödeme planları da sunuluyor.

GENİŞ DAİRELERİYLE ÇOCUKLU AİLELERE HİTAP EDİYOR

Aile yaşamının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen Bulvar Atakent’te büyüklükleri 110 ile 184 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşandairetipleriyer alıyor.

Bölgenin tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde tasarlanan ticari üniteler, site içi güvenliğini sağlayacak tarzdakonutların bulunduğu siteden ayrı olarak konumlandırılıyor. İnşaat çalışmalarının hızla devam ettiği projede en çok önem verilen hususların başında kalite, kullanım rahatlığı ve çevre düzenlemelerinin geldiği ifade edildi.

Araç girişine kapalı peyzaj alanlarının yanı sıraBulvar Atakent meydanında16 bin metrekarelik yeşil alan planlanıyor.7/24 güvenlik hizmetinin sunulduğu projede ayrıca;kreş, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, kapalı otopark gibi zengin sosyal yaşam ve ihtiyaç alanlarıda yer alıyor. Bütün bunların yanı sıra MAKSEM-OĞUZKAĞAN Ortaklığı, Bulvar Atakent ‘in yanı başında, anaokulundan, liseye kadar olan eğitim ihtiyacına cevap verecek düzeyde 2 kolej ve 1 Fen ve Teknoloji Meslek Lisesinden oluşan eğitim kompleksi inşa ediyor.

Farklı alanlarda birçok saygın eğitim ve sağlık kurumununmerkezinde yer alan Bulvar Atakent, bölgede prestijli bir yaşam projesi olarak konumlanıyor.

KABA İNŞAATIN TAMAMLANDIĞI PROJEDE, DAİRE TESLİMLERİ 2018 AĞUSTOS’TA BAŞLAYACAK

Atakent’in merkezinde konumlanan proje, Basın Ekspres Yolu, E-5 Otoyolu ve TEM Otoyolu’na yakın bir noktada yer alırken Atatürk Havalimanı’na ise 10 dakikalık mesafede bulunuyor.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. Havalimanı’na bağlantı yoluna da yakın bir noktada yer alanproje, Metro hattına yakınlığıyla da avantajlı bir konuma sahip.