'Erdoğan ve Davutoğlu varsa asla binmem' diyen Ahmet Hakan yine döndü!

16 Ocak 2016 tarihli 'Dönmek üzerine bir manifesto' başlıklı köşe yazısında, 'Recep Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu'nun uçağına asla ve kata binmeyeceğim." diyen Ahmet Hakan yine döndü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Japonya ile başlayıp, Bosna Hersek ve Çin ile devam edecek 1 haftalık seyahatine Ahmet Hakan da gazeteci olarak eşlik edecek. Konuya ilişkin yeniakit.com.tr'nin kendisine ulaştığı Hakan, "Bu konuda yorum yapmak istemiyorum." dedi.

25 Haziran 2019 Salı 17:36
'Erdoğan ve Davutoğlu varsa asla binmem' diyen Ahmet Hakan yine döndü!

 Taha Emre Özdemir  Yeniakit.com.tr 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, yoğun bir yurt dışı seyahatine hazırlanıyor. İlk önce Japonya'da G-20 Liderler Zirvesi'ne katılacak Erdoğan, ardından da Çin ve Bosna Hersek'i ziyaret edecek.

Gazetecilere Hakan da eklendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seyahatlerine eşlik edecek gazetecilere Hürriyet Yazarı Ahmet Hakan'ın da eklendiği öğrenildi. Konuya ilişkin bilgiyi teyit etmek üzere ulaştığımız Hakan, 'bu konuda yorum ya da açıklama yapmıyorum.' dedi.

'Erdoğan ve Davutoğlu'nun uçağına asla binmeyeceğim'

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bir hafta sürecek yolculuğuna eşlik edecek Hakan, 16 Ocak 2016 tarihinde Hürriyet Gazetesi'ndeki 'Dönmek üzerine bir manifesto' başlıklı köşe yazısında, Recep Tayyip Erdoğan'ın uçağına binmeyeceğini şu sözlerle anlatmıştı:

"Yeri gelip aynı konularda Tayyip Erdoğan’la düşüncelerimiz örtüştüğünde, bunu yüksek sesle ifade etmekten kaçınmayacağım. Örtüşmediğinde eleştiri hakkımdan feragat etmeyeceğim."

"Tayyip Erdoğan’ın ya da Ahmet Davutoğlu’nun uçağına asla ve kata binmeyeceğim."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Haziran 2019 Salı 17:36

YORUM YAZ

 • güncegünce27 gün önce
  REİSİN olduğu uçağa binmezsiniz KÜLLİYEYE sizin dilinizde saraya asla gitmezsiniz.Ama gün gelince tıpış tıpış gidilirmişBüyük lokma ye ama büyük konuşulmucakmış.Uçağını bilmeyiz ama gelin külliyeyi şehitlini görün camisindede namazınızı kılın bakın orda nasıl birşey yaşanırmış.Namaz herkesin öz iradesi inancıdır,ama herkesin görmesini isterim
 • El azizli El azizli 27 gün önce
  Ayşegül hanım diye bir arkadaş yorum yapmış cem Küçük de binsin,sözcüden de binsin merak etme Ayşegül hanım onların bindiği yer farklı onlar buraya binemez..
 • AliAli27 gün önce
  Dun dundur, bugun bu gundur. Demirel topragi bol olsun andik yine seni. Karizma gazeteci yetistiremiyoruz. Dil bilen yan dal işletme,iktisat vb.yapacak ki konuşabilsin. Yoksa ellerini apişarasina alir başini sallar sadece. Bilgi guçtuur
 • dökülmüşdökülmüş27 gün önce
  adam yalakalığını ve şartlara göre davrandığını inkar etmiyor ki,
 • ayşe gülayşe gül27 gün önce
  tamam da cem küçük de binsin. hatta sözcüden biri gelsin.
 • cihadcihad28 gün önce
  para para para sizler kadar kolay kazanan yok zıkkım olsun medya hepinize zıkkım
 • hasanhasan28 gün önce
  gidecegini ne biliyorsun geri zekali, gitmeyecek adam,,,bekle de gidince haber yap salak durumuna dusme bari ,,kara hassan kizar bak bu haber asilsiz cikinca
 • HALİTHALİT28 gün önce
  “Sen bizim köpeğimizsin” hakaretini bile sineye çektikten sonra daha fazla üzerine gitmeyin bu eski dostunuzun.
 • zülküf polatzülküf polat28 gün önce
  akit ahmete dalaksız ahmet diyordu haklıdırda. bak son eroğanla çıktığı proğramda pancar gibi kızarıp durduo yüz kızarması yine ona bizim mahalleden kalma bir duygu . o tarafta 15y yıldır kazandığı hiç bir şey yok hep kaybetmiş bir yüz kızarması kalmış uytanmak duygusu o da bizim mahaleden kazanmıştı zaten o tarfata ar haya yokki utamnak nasıl osun neyse adamlık bizde kalsın bırakın yine bizim mahallenin çocuğu olmaya devam etsin bence
 • Sami HoşköseoğluSami Hoşköseoğlu28 gün önce
  BURADAKİ LAKAYTYORUMLARIN SAHİPLER...AK PARTİ YE YAPTIĞINIZ KÖTÜLÜK YETER......UNUTMAYIN ,NE EBEDİ DOSTLUK NE EBEDİ DÜŞMANLIK VARDIR
 • AhmetAhmet28 gün önce
  Ben de asla binmem! Asla kata binmem de binmem... telefon numaramı vereyim de belki beni de çağırırlar:))
 • hakanhakan28 gün önce
  İyide geçenki programda zaten barıştık demişti Erdoğan Ahmet Hakan aradaki buzlar eridi insanların barışması kaynaşması kötümü? ölene kadar düşmanmı kalsınlar Akit ?
 • alparslanalparslan28 gün önce
  hatırlıyorsunuzdurcennet mekan ERBAKAN HOCA ve kanal 7 meşhur etmişti bu dalaksızı ama ne yaparsın sonradan parayi bulunca yolunu kaybetti ve dönekliği ve tükürüğünü yalamasıda normal. para bu bazılari birséyler satın almak için kullanır ve bunun gibi bazılarınıda satın alabilirsin para ile. köpegin önüne atsan köpek yemaz derler ama, köpeğin tenezül etmediği, şeref kelimesini icki masalarında kullanan mahlukatın en şereflisi denilen insanı satın alabilirsin ve dinini, davanı, vicdanını, vatanını ve milletinide sattirabilir ve hatta ramazan ayında denizin ortasında teknelerde küfre garsonlukta yaptırabilir. yaaaaa ahmet hakan sen ve senin gibilere rağmen bu millet izzeti ve şerefi ile yaşıyor. keşke sende başarabilseydin böyle yaşamayı ama, her adamım diye gezene nasip olmuyo ama, çok gec kalmış sayılmazsın belki başarabilirsin izzetli ve temiz bir yaşamı. hadi bi dene !!!
 • meyyidmeyyid28 gün önce
  "kıvırcık" marul salatası limonlu güzel olur.pardon bu yemek haberi değil miydi.
 • kibarcikkibarcik28 gün önce
  dalaksız bir bedava seyahate aslına rücü ettiaferınreıs bunların alayının seceresınıbılıyor gel dedı anında sazan gıbıatladı helalsana dalaksız veselam
 • dumanlıdumanlı28 gün önce
  Adamcağız bir uçağa binsin eleştirirsiniz. Eleştirmekte neden bu kadar erken davranıyorsunuz. Gündem saptırmak gibi bir derdinizmi var.
 • TuranTuran28 gün önce
  vatandaş olarak; o seyahatteki harcamalarda benim vergi olarak katkım varsa::::hakkım ahmet hakana haram olsun...
 • yorumları mı niye yayınlamıyorsun dayım yorumları mı niye yayınlamıyorsun dayım 28 gün önce
  HASAN KARAKAYA ağabeyim gibi olsanız sizinde uçakta yeriniz en özelinden olurdu....... 
 • Bükücü Bükücü 28 gün önce
  Bu omurğasızda bu varken oturamayacağı yoktur
 • Akit takipçisiAkit takipçisi28 gün önce
  Yeni trolumüz hayırlı olsun.
 • ÖmerÖmer28 gün önce
  94 ruhu bu mu...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Temmuz 2019