Orhan'ımız Kur'an'a olan hürmetinden şehit oldu

Afrin'de kahraman Mehmetçik tarafından terör örgütlerine karşı yürütülen Zeytin Dalı harekatında şehit olan Uzman Çavuş Orhan Sürmen'in şehadetiyle ilgili detaylar ortaya çıktı. Şehidimizin son anlarında elinde, EYP tuzaklanmış bir Kur'an-ı Kerim vardı.

14 Mart 2018 Çarşamba 07:06
Orhan'ımız Kur'an'a olan hürmetinden şehit oldu

Zeytin Dalı harekatında şehit olan Uzman Çavuş Orhan Sürmen'in bombayla tuzaklanan Kur'an-ı Kerim'i yerden kaldırmak isterken şehit olduğu ortaya çıktı.

KAHPELİKTE ÜZERLERİNE YOK: KUR'AN-I KERİM'İ TUZAKLADILAR!

Mehmetçiğin Kur'an-ı Kerim'e olan hassasiyetini bilen PKK/PYD'li teröristler, terk ettikleri bölgede Kur'an-ı Kerim'i bombayla tuzakladılar. Uzman Çavuş Orhan Sürmen'in yere atılan Kur'an'ı kaldırmak isterken şehit olduğu duyuruldu.

Türk Silahlı Kuvvetleri, yapılan yazılı açıklamada, “Zeytin Dalı Harekatı kapsamında 13 Mart 2018 tarihinde Afrin bölgesinde icra edilen operasyonlar esnasında, bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, şehidimizin kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır dileriz” denildi.

Haber Tarihi: 14 Mart 2018 Çarşamba 07:06

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    15 Aralık 2018