Adnan Oktar Fetullah Gülen sevgisini böyle anlatmış!

Şafak operasyonu ile kıskıvrak yakalanan Adnan Oktar ve çetesindeki müritler yıllar boyu kurdukları A9 TV’de sapkın programlar icra ettiler. Oktar ‘dini sohbet’ kisvesi altında yaptığı programların birinde FETÖ elebaşısı Fetullah Gülen hakkında övgü dolu sözler sarf etmişti.

14 Temmuz 2018 Cumartesi 12:32

Türkiye Cumhuriyeti devleti aynı FETÖ gibi Adnan Oktar ve çetesinin üzerine çöktü. Yıllardır insanları istismar ederek arkasında binlerce mağdur bırakan Adnan Oktar ve kedicikleriyle militanları geçtiğimiz günlerde düzenlenen şafak baskınıyla gözaltına alındı.

Oktar’a yöneltilen suçlamalardan bir tanesi de FETÖ terör örgütüyle irtibatlı olduğu yönündeki suçlamalar. İddialara göre Oktar, FETÖ’nün önemli isimlerinden olan Tuncay Opçin ve Mehmet Baransu ile sık sık görüşmüş.

Bu iddiaları güçlendirecek bir delil ise sosyal medyada sık sık paylaşılmaya başlandı. Adnan Oktar A9 kanalında yaptığı programların birinde teröristbaşı Fethullah Gülen için övgü dolu sözler söylemiş.

Oktar, FETO’nun Mehdi öncüsü olduğunu ve Mehdiyete zemin hazırladığını iddia ederek Gülen’in ‘Kahtani’ olabileceğini söyledi. Fetullah Gülen’i çok sevdiğini belirten Adnan Oktar, Gülen’in de kendisini çok sevdiğini ve takdir ettiğini anlatıyor.

Haber Tarihi: 14 Temmuz 2018 Cumartesi 12:32

YORUM YAZ

 • Erhak Erhak 2 gün önce
  Al birini vur ötekine,Körler sağırlar birbirini ağırlar.Mehdi mesih kavramları GAYBI SADECE ALLAH bilmesine rağmen Türkiye dahil tüm islam topraklarında İSTİSMAR edilen bi konudur.Sen kimin geleceğine bakma,kur'an oku,doğru ve kuranla çelişmeyen peygamberi yaşa.
 • Yunus16Yunus162 gün önce
  ŞARLATAN ADNAN AYNI YERDEN BESLENİYORSUNUZ TABİ SEVER. YEMİNİZ KUVVETLİ KİAMERİKAN İSRAİL ÇIKARLARINI İYİ KORUYORSUNUZ. BİRİNİZ PAPAZ BİRİNİZ HAHAM MIŞ MİLLET UYUMUŞ.
 • AhmetAhmet2 gün önce
  Bİrbirinize saksafon çalın bari:)
 • fatoşşşşşşşşşfatoşşşşşşşşş2 gün önce
  ikinizde sapık olduğunuz için tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş misali sevişin sapıklar
 • Hayrettin HatunoğluHayrettin Hatunoğlu2 gün önce
  Bunları aynı hücreye koyun. Birlikte haşrolsunlar.
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 2 gün önce
  O Fetullah Alçağı, Kendi Sapık Yolundan Gittiğinden Seni Çok Seviyordur. Şerefsiz Hiç Şüphesiz.
 • YalnizKurtYalnizKurt2 gün önce
  Hepsi o kadar mi )))) O lafi soyleyen yuzlerce siyasetci taniyorum.
 • HakkiHakki2 gün önce
  Fetö iti sende eşeğisin iki o.ç.vatan haini İDAM

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü