Adil Öksüz yakalandı mı? Son dakika Adil Öksüz ve eşi Aynur Öksüz'ün kaldığı ev bulundu

15 Temmuz hain darbe girişimini gerçekleştiren FETÖ üyeleri saklandıkları inlerinden bir bir yakalanıyor.MİT’in Kosova’daki 6 FETÖ’cünün derdest edilip Türkiye’ye getirmesi örgüt üyelerini korkuttu. FETÖ’nün kilit isimlerinden Adil Öksüz’ün nerede olduğu ortaya çıktı.

14 Haziran 2018 Perşembe 11:05

15 Temmuz hain darbe girişimini gerçekleştiren FETÖ üyeleri saklandıkları inlerinden bir bir yakalanıyor.  MİT’in Kosova’daki 6 FETÖ’cünün derdest edilip Türkiye’ye getirmesi örgüt üyelerini korkuttu. FETÖ’nün kilit isimlerinden Adil Öksüz’ün yakalanıp Türkiye’ye getirilmesi an meselesi olduğu öğrenildi.

15 Temmuz darbe girişimi gerçekleştiren FETÖ’cüler adalet önünde tek tek hesap vermeye devam ediyor. FETÖ'nün sözde "Hava Kuvvetleri İmamı" darbeci Adil Öksüz’ün Almanya’nın başkenti Berlin'de örgüte ait bir hücre evinde saklandığı öğrenildi. Adil Öksüz’ün Berlin’in Neukölln ilçesinde Friedelstr 48. 12047 adresinde, S. Yaşar adına kayıtlı bir evde saklandığı belirtildi. Adil Öksüz’ün Milli İstihbarat Teşkilatı tarafından paketlenip Türkiye’ye getirilmesinden korktuğu için hücre evlerinde saklandığı öğrenildi. Kosova’daki örgüt mensuplarının MİT tarafından gerçekleştirilen operasyonla yakalanıp Türkiye’ye getirilmeleri darbeci Adil Öksüz’ü çok korkuttuğu bunun için Adil Öksüz’ün izini belli etmemek için örgütün hücre evinden hiç çıkmadığı biliniyor. Ancak Adil Öksüz’ün de akıbeti Kosova’daki FETÖ’cüler gibi olacağı Adil Öksüz’ün her an paketlenip Türkiye’ye getirileceği konuşuluyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, FETÖ'cü Adil Öksüz'ün yakalanmasına ilişkin "Takipteyiz. Son bilgiler, kendisinin burada hangi ülkede filan söylemem belki uygun olmaz ama iz sürüyoruz, bazı bağlantılar kurulmuş vaziyette." demişti.

Darbeci Adil Öksüz'ün Berlin'de saklandığı o ev:

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Adil Öksüz'ün Almanya'da olduğu iddiasıyla ilgili ''Bu AA'ya yapılan bir ihbar. Almanya olsun, diğer ülkeler olsun darbe girişimcisi hainleri bize vermelidir" dedi.

FETÖ darbe girişiminin kilit ismi firari Adil Öksüz’ün eşi Aynur Öksüz, ABD'nin New Jersey eyaletinde AA tarafından görüntülendi.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Haziran 2018 Perşembe 11:05

YORUM YAZ

  • DiyarbakırlıDiyarbakırlı9 ay önce
    Mazlumlar kapı dışarı hainler baş tacı.İşte gavurun insafı
  • Kaptan Kaptan 9 ay önce
    Bu şerefsiz köpeğin gülerken çekilmiş fotoğrafını yayınlayan dangalak neyin algısını oluşturmaya calisiyon yoksa sendemi onlardansin

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Mart 2019