• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Açık artırma ile satılıyor! Çevre Ve Şehircilik Bakanlığından müthiş fırsat

Yeniakit Publisher
2023-11-19 12:22:00 -
Açık artırma ile satılıyor! Çevre Ve Şehircilik Bakanlığından müthiş fırsat

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Kentsel Dönüşüm Başkanlığı, Ankara'da 389 muhtelif arsayı satışa çıkartıyor.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Kentsel Dönüşüm Başkanlığı Ankara’da 389 muhtelif arsayı 28-29 Kasım 2023 tarihinde açık artırma ile satışa sunuyor.

Satışa sunulan arsaları alanlar bağ-bahçe, sanayi alanı ve iş yeri gibi mülkleri inşa edebilecekler. Kahramankazan, Çamlıdere, Haymana, Polatlı, Sincan, Yenimahalle, Çubuk, Gölbaşı’ndaki 389 muhtelif arsa 28-29 Kasım 2023 ‘de saat 10.30’da Ankara The Green Park Otel’de düzenlenecek olan açık artırmayla satışa çıkacak. Online katılımın da sağlanabildiği açık artırmaya ayrıca internetten üzerinden de teklif verilebilecek.

KDV’den muaf

Bakanlığın satışa çıkardığı 389 muhtelif arsa KDV’den muaf tutuluyor. Kanuni faizin uygulanacağı satışlarda tutarın yüzde 25’i peşin olacak, kalan tutara ise 24 ay vadeyle yapılacak. Farklı metrekarelerde ve oldukça uygun fiyatlarla satışa çıkar arsalarda peşin ödemelerde yüzde 20 indirim fırsatı bulunmakta.

Vatandaşların ilgisi yoğun

Burak Keskin isimli vatandaş kampanya ile ilgili olarak, ''Kentsel Dönüşüm Başkanlığı’nın arsa satışını duydum. Ankara zemin açısından Türkiye’nin en sağlam yerlerinden biri. Deprem riski en düşük bölgelerden. Ayrıca Ankara’da arsalar oldukça kıymetli, geleceğe yatırım yapmak istiyorum. Satışa çıktığında almak istiyorum’’ dedi.

Kemal Cenk İçler isimli vatandaş ise Ankara’da satışa sunulacak arsalar yatırım yapmak için ideal bölgelerde olduğunu söyledi. İçler, ''Ödeme kolaylığı da sağlanıyor. Yüzde 20-25 peşinat olacağı söylendi. Geri kalan borcun 24 ay vadeye yayılacağı duyuruldu. Bu fırsatı değerlendirmek istiyorum’’ diye konuştu.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Verilen bilgiye göre, Açık Artırma toplantısına katılacak olan gerçek veya tüzel kişilerin, katılım teminatı olarak toplantı öncesinde Emlak Yönetim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.'nin Halk Bankası Şubesi hesabına teminatı ödemeleri gerekmektedir.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Abdullah Biri

Tarihi iyi okuyun, filistini hatırlayın. Hala Gazzeden ders almayanları Allaha havale ediyorum. Beytul malları Asla satmayin. Gazze, gazze, gazxe, telaviv, kudusu aklınızdan cikaranlar, beytül malı satliga cikaran öneren, akıl verenin aslini neslini araştırsın burda MİTE Emniyet istihbaratcılar ve bunları araştırmayanlar iki cihanda sorumlu, demigojili cevapları da hazırdır tuzaga düşmeyin daha dun 5 binden fazla cocuk öldü. Yapacaksaniz Toki daire yapın gerçek maliyetlerden ihale yapip, fahiş fiyatli ihalelerden vazgeçmeyenler iki cihanda sürüm sürüm sürünsun. Toki de dairenin arsası kabul ama ne demek her yerde arsa lar beytül malın satılması gelecegimizi filustin yapma ya adim adım gitmeye sizi kim ikna ediyor. """PEYGAMBER NEBİ MUHAMMED MUSTAFA S.A.S NE DIYOR. EMANETİ EHLİNE VERİN.""" Kİm bunlarki topragı arsa diye satıyor. Dikkat etmeyenler tarihden ders almayanlar. Başkasindan ders cikaran AKILLI. Kendi yaşayarak ögrenen APTALDIR. biz millet olarak vekilligi beytül mali şehid kanli topragi arsa diye satın diye vermedim. Toki evi yapsın maliyet belli, mutahit kar etsin fakat fahiş fiyatla ihale edip, toprak satışını normal gosterip bizi atlattigını sanan masonik yapı yutmuyoruz.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23