• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Aç kurtlar gibi Müslüman ülkelerin başına üşüşmüşler!

Gazetemiz okurlarından Salih Yakupoğlu, "Aç kurtlar gibi Müslüman ülkelerin başına üşüşmüşler!" başlıklı yazısını bizimle paylaştı.

Yeniakit Publisher
2020-02-12 12:29:00 -
Aç kurtlar gibi Müslüman ülkelerin başına üşüşmüşler!

Salih Yakupoğlu/Balıkesir

1940-1950 yılları arasında CHP tek parti, milli şef iktidarı ile boşa geçen o yıllara vatandaşlar olarak, altın yıllar diyoruz. Çünkü o yıllarda başta Almanya, İngiltere, Fransa, ABD gibi birçok devletler, savaş içinde veya savaş yorgunluğunda iken üstelik bizim de elimizde büyük bir şans olarak Nuri Demirağ’ın uçak teknolojileri ile birlikte düşmanlarımızın silahlarından daha üstün silahlar yapmak için o yıllar tam da bir fırsat yılları imiş. Çünkü o yıllarda kıyasıya bir savaş ortamında olan Avrupa Devletlerinden atom bombası ve her türlü nükleer silahları, teknolojileri, yapmayı planlayan Alman, İngiliz, ilim, bilim adamlarını parayla pulla ülkemize çok rahat bir şekilde getirebilirdik. Ve böylece o yıllar içersinde, kıtalar arası giden füzeleri de, atom bombalarını da kolaylıkla yapmış olurduk.

Bakın, her zaman ve her yerde siyasete soyunan insanların önce düşüneceği ülkenin geleceği olmalı. Çünkü öyle günler gelebilir ki eldeki silahlar bir gün ekmek gibi su gibi aranan bir büyük nimet olur. Ve biz işte o zaman imanımızla, silahımızla güçlü bir ülke olarak, bütün düşman devletlerin karşısına çıktığımızda her yerde ve her zaman, masaya yumruğumuzu çok rahat vurabilirdik. İşte CHP tek parti zamanında boşa geçen, o altın yılları CHP, bir değerlendirebilmiş olsaydı, şimdi ülkemize hiç kimse düşmanlık edemezdi. Fakat maalesef, gelin görün ki CHP tek parti, milli şef devrinde silahlarla, teknolojilerle değil de ezanla, camilerle irtica ile uğraşırken bir mantar tabancası yapmaya bile fırsat ve zaman bulamamışlar veya yapmak istememişler. Oysa CHP o günlerde, Kur’an-ı Kerim’e bir bakmış olsaydı. Orada şöyle bir ayet göreceklerdi. ‘Düşmanların silahlarından daha üstün silahlarla silahlanın.’ İşte CHP o yıllarda sadece Kur’an’ın bu ayetini yerine getirmiş olsaydı şimdi bu silahların hepsi ve fazlasıyla elimizde olmuş olacaktı. Bakın dünya kurulduğundan bu yana, şeytanlar Müslüman olmayan ülkelerden daha çok Müslüman olan insanları kandırmak için daima Müslüman ülkelerin içlerinde dolaşırlar. İşte görüyorsunuz Müslüman ülkesinde Müslümanım diye geçinen Mısır’ın başkanı Sisi, Suriye’nin başkanı eli kanlı Esad, Libya’daki hain Hafter, ABD’nin, İsrail’in şubesi gibi çalışan yine Müslümanım diye geçinen, Suudi Arabistan’ın kralı, prensi ve bir çok Arap ülkeleri, sanki ABD’nin, İsrail’in ileri bir karakolu gibi olmuşlar. . İşte görüyorsunuz şu anda, bütün dünyada ki İslam düşmanları ABD, Rusya topyekûn haçlılar, Ortadoğu’daki bütün zenginlikleri, petrolü, doğalgazı  tarihi zenginlikleri ve altın stoklarını alabilmek için adeta aç kurtlar gibi birçok Müslüman ülkelerin başına üşüşmüş durumdalar. Yani önündeki yemeğini yemeyeninin yemeğini yerler gibi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23