Seçim 2019 Sayfası

Abdülhamid’e vasiyet gönderen Halil Halid ölecek mi? Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde neler olacak?

TRT1'de ekranlara gelen Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölümünde Halil Halid ölecek m? Abdülhamid'in planı sonucunda Fuat suç üstü yakalanacak.

11 Ocak 2019 Cuma 18:41
Abdülhamid’e vasiyet gönderen Halil Halid ölecek mi? Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde neler olacak?

TRT 1'in ilgiyle takip edilen dizisi Payitaht Abdülhamid 69. bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Yine heyecan dolu dakikaların izleyenleri beklediği Payitaht Abdülhamid'de neler olacak?

Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde neler olacak?

Abdülhamid, Tevfik Paşa’nın güvenirliğinden ve Fuat’ın hainliğinden emin olmak için dahiyane bir plan yapar. Tevfik Paşa’nın iftiraya uğradığı ortaya çıkar. Fuat ise bu kez Abdülhamid’in onu yakalamak için attığı yemi yutmuştur.

Halil Halid efsanesi sona ermek üzeredir artık. Halil Halid yolun sonuna geldiğinin farkında, kaderine teslim olmuştur... Ve ne yazık ki bir kurtuluş yolu gözükmemektedir...

Abdülkadir ve Naime’nin modaevine ortak olduğunu öğrenen Bidar’la Şivenaz arasında ipler iyice gerilir. Bidar çocuklarını Şivenaz’ın pençelerinden kurtarmaya çalışırken, Şivenaz ise Bidar’ı çok zor durumda bırakacak bir plan hazırlar.

Rothshild Şivenaz ve Fuat’a Devlet-i Ali’nin kalbi, Katim-i Esrar defterinin bulunması emrini verir. Vembery, Abdülhamid’in hususi önem verdiği bu deftere nasıl ulaşacağını öğrenince hemen harekete geçer.

Şivenaz ve Bidar arasındaki savaşın galibi kim olacak? Abdülhamid’e vasiyet gönderen Halil Halid ölecek mi? Abdülhamid yaptığı planla Fuat’ı nihayet suç üstü yakaladığında neler olacak?

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Ocak 2019 Cuma 18:41

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    21 Nisan 2019