Seçim 2019 Sayfası

ABD’li siyasetçi İsrail bayrağını çiğnedi! ‘Bu terörist bayrağı…’

ABD’de Siyonizm karşıtlığı git gide artıyor. Seçim kampanyası yürüten Cumhuriyetçi adayı Patrick Little, bunun en önemli örneklerinden birini sergiledi.

09 Mayıs 2018 Çarşamba 13:25
ABD’li siyasetçi İsrail bayrağını çiğnedi! ‘Bu terörist bayrağı…’

Ömer E. Keçeci yazdı…

 yeniakit.com.tr  özel 

Siyonist karşıtlığının gitgide yükselerek su yüzüne çıkmaya başladığı Amerika’da, Kaliforniya senato koltuğunun Cumhuriyetçi adayı bunun şiddetli örneklerinden birini verdi.

“YAHUDİLERİN İKTİDARINI KALDIRALIM” DEDİ, İSRAİL BAYRAĞINI ÇİĞNEDİ

Cumhuriyetçi aday Patrick Little, dört seferdir kazanan ve beşinci kere tekrar seçilmeye doğru ilerleyen Demokrat senatör Dianne Feinstein’ın ardından anketlerde ikinci sırada gözüküyor. Patrick Little’ın Cumhuriyetçilerin adayı olarak yürüttüğü kampanyadaki çağrısı ise “Amerika’daki Yahudilerin iktidarını ortadan kaldırmak” şeklinde.

Little’ın şiddetli Siyonist ve İsrail karşıtlığı sergilediği, son çıkan videosunda da görüldü ve ciddi tepki topladı. Cumhuriyetçi aday, İsrail bayrağını yerlerde sürükleyip üstünde tepindi, bayrağı çiğneyerek konuşma yapmakla da kalmayıp akabinde İsrail bayrağına tükürdü.

“BU TERÖRİST BİR ÜLKENİN BAYRAĞI… 11 EYLÜL’DE ONLARIN PARMAĞI OLDUĞUNU BİLİYORUZ”

Patrick Little’ın İsrail bayrağını ezerken yaptığı konuşmada söyledikleri de dikkat çekiciydi. Evvela Cumhuriyetçi Parti Kaliforniya şubesini, “Siyonist yardakçıları” olmakla suçlayıp kendisini İsrail’e hizmet etmeyeceği için binadan çıkarttıklarını kaydetti. Filhakika partiden yapılan açıklamada, Cumartesi günü gerçekleşecek toplantılarına Little’ın katılmasına izin vermeyeceklerini, yaptıklarının kendi değerleriyle uyuşmadığı belirtildi.

Little’ın videoda, “Bu, terörist bir ülkenin bayrağıdır” demesi de dikkat çekti. Devamında ise, “11 Eylül saldırılarının her yerinde İsrail parmak izlerinin bulunduğunu biliyoruz” ifadelerini kullandığı görüldü.

Patrick Little’ın kampanyası esnasında Youtube’a yüklediği bir videoda ise, “Yahudi meselesini uykudan uyandırdım ve hayatımı da ülkemizi kontrol eden bu Yahudileri ifşaya adadım” dediği görülmüştü.

Patrick Little’ın Twitter’da ise son zamanlarda, Amerikan tarihindeki “Yahudi köle sahipleri ve tacirlerine” odaklandığı anlaşılıyor.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 09 Mayıs 2018 Çarşamba 13:25

YORUM YAZ

 • deli dumruldeli dumrul11 ay önce
  Gerçek Siyonist düşmanları bu adamın etrafında toplanacak, onlar da karşıt kişileri fişleyip temizleyecek. Ortaya bal dök, sinekler toplansın sonra hepsini öldür. İyi numara, iyi tezgah.
 • ALİ KİREÇALİ KİREÇ11 ay önce
  Bu adama dikkat edin çok yakında kalp kırizi geçirebilir veya bi kazaya kurban gidebilir
 • mehmet önenmehmet önen11 ay önce
  abdullah ismini kullanan zevat sen nesin ülen bilgisiz bir cahil mi yoksa sebatay mi yada ajan misin
 • İsfendiyarHalil EralpİsfendiyarHalil Eralp11 ay önce
  Abdullah, sen hasta mısın? Dönme misin ?
 • İsfendiyarHalil EralpİsfendiyarHalil Eralp11 ay önce
  Abdullah, sen dönme misin ? Sabetaycı mısın ? hasta mısın ?
 • Gürkan savarGürkan savar11 ay önce
  Elin HIRVATİSTAN NI ne yapıyor Suud kralı iti onlara kilise acıyor allah razı olurmu buna onunda bir hesabıvar
 • Mustafa DemirMustafa Demir11 ay önce
  ALLAH CC İslam ve insanlık düşmanı Siyonistler ve onların uşaklarını ıslah etsin.Islah olmayacaklarsa kahretsin.
 • IlkayIlkay11 ay önce
  Iyi yApmis o Amerikali ayaginasaglik o Adminher Zaman Boyle
 • hüs coşhüs coş11 ay önce
  hele şükür ABD uyanan aklı selim sahibi birisi çıkmış. 11 eylül de ikiz külelerin vurulmasını usamebin ladinin üzerine yıkarak afganistan işggal edildi. oysa o kulelere yapılan uçak saldırıları yapmaya usamenin ne gücü nede bilgisiyetmezdi. bu işi dünyada yapabilecek bir tek mossad ve cıa vardır. ölen 4000 bin kişinin içinde bir tane yahıdi yoktu
 • İsfendiyarHalil EralpİsfendiyarHalil Eralp11 ay önce
  İlginç ; ABD bir Yahudi uşağı ; bilenler var amma Yahudi çok zengin, kurnaz, insafsız . . . bunu men ede biliyor ; ancak, onun da bir ömrü, günü, zamanı var . . . kötülük sonsuz yaşayamaz . . . Allah kerim. . .
 • sukrusukru11 ay önce
  Mossad şimdi bu adamın peşindedir.11 eylül saldırısında ikiz kulelerde çalışan hiçbir yahudi o gün işe gitmemiş.Bu bile o saldırılardaki rollerini açığa çıkartıyor.Ama suçlu anında müslümanlar oluyor.Ondan sonra başlasın müslüman katliamı.
 • MuradhanMuradhan11 ay önce
  Yakında zamanda duyarız bu adamın suikasta kurban gittiğini...
 • AbdullahAbdullah11 ay önce
  Kahrolsun siyonizm düşmanları. Elhamdülillah bizim ülkemizde siyonizm muteber seviyede.
 • Ax111Ax11111 ay önce
  Tebrik, tebrik, tebrik.
 • AliAli11 ay önce
  İnşallah muvaffak olursun Allah yar ve yardımcın olsun...
 • fatoşşşşşşşşşfatoşşşşşşşşş11 ay önce
  ZATEN BAŞ ÇIBAN TERÖRİST ISRAELDİR ABD ISRAELİN VEDE YAHUDİLERİN YÖNETİMİNDE SÖMÜRGEDİR.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Nisan 2019