Avrupa Birliği FETÖ'yü terör örgütü olarak tanıdı!

Avrupa Birliği Komisyonu Türkiye'nin İlerleme Raporu'nu açıkladı. AB Komisyonu raporunda FETÖ'yü terör örgütü olarak tanımlandı.

17 Nisan 2018 Salı 16:56
Avrupa Birliği FETÖ'yü terör örgütü olarak tanıdı!

Avrupa Birliği Komisyonu tarafından Türkiye'nin İlerleme Raporu açıklandı. AB Komisyonu raporunda FETÖ'yü terör örgütü olarak tanımlandı.

Avrupa Birliği Komisyonu tarafından Türkiye'nin İlerleme Raporu açıklandı.

Türkiye Raporu'nda 15 Temmuz darbe girişimi kınanırken, FETÖ terör örgütü olarak tanımladı.

Aynı raporda Türkiye'nin OHAL uygulamasına son vermesi istendi.

Raporda, Türkiye'nin mülteciler konusunda olağanüstü çaba harcadığı da belirtildi.

AB'nin Genişlemeden Sorumlu üyesi Johannes Hahn, "Türkiye Avrupa'dan büyük adımlarla uzaklaştı" iddiasında bulundu.

Haber Tarihi: 17 Nisan 2018 Salı 16:56

YORUM YAZ

 • Bir türkBir türk7 ay önce
  Ab ile tam üyelik ve mülteci sözleşmesi konusu konuşulacakken böyle konuşma yapması gayet normal. Mültecileri salalım üzerine konu kapansın.
 • nn7 ay önce
  HAYIRBUNUN ALTINDABİR TİLKİLİK VARBUNLARBOŞU BOŞUNABÖYLE KIYAKYAPMAZBUNU VERİRLERAPOGİBİBESLEDİRBU DA FETO İÇİN DAHAEMENİYETLİDEMEKBUNU VERIERSEDAHA İYİ ŞARTLARDA ADALARIN BİRİNİ DEFETO YE TAHSİS EDERLEROLUR BİTER
 • Aslan TürkAslan Türk7 ay önce
  neden???, akabinde ne isteyecekler??? tanisalar ne olur, tanimasalar ne olur,Türk milletinin iyi olmasiniisteyen kimse var mi, biz TÜRK milleti olarak daima ileri gitmeye devam edecegiz, Allahin izniyle TÜRK milletini bundan sonra kimse durduramaz.
 • M.AliM.Ali7 ay önce
  Bu da demektir ki fetöye verdikleri desteği artıracaklar.
 • Mücahid Mücahid 7 ay önce
  Sanki bunların Türkiyede çıkmış olan bir terör örgütünü tanımaları; yitik evladını bulan baba gibi...Ne olacak öpüp, okşayıp, bağırlarına basacaklar. Başka bir şeymi beklnir bu insaniyetten nasibini almamış canavarlardan
 • SezerSezer7 ay önce
  Fetoyu teror orgutu olarak tanisalar ne olurki!Gorunurde teror, gorunmeyen arka planda dost sayin Mehmet akifersoy ne kadar guzel soylemis medeniyet dedin tek disli kalmis canavar!Varsin bu yalan dunyada kalleslik yapip yiyip icip eylensinler. Nasilsa hesaplarinda olmayan! Hakimler Hakiminin karsina cikinca ne çetin bir hesaba çekildiklerini geçde olsa anlayacaklar. Bu dunya bize zindan olsa yinede sukur ederiz. Neyleyelim bu dunyayi bizim hesabimiz ahiret içindir.
 • VeliVeli7 ay önce
  bu ne biçim habercilikhiçbir haber kanalı, ilgili cümleyi şurada yayınlayamıyor, ne ingilizce ne türkçe cevirisinine yazmışlar, yazın da halk da bilsin.. yönlendirme yapmayın

Günün Karikatürü

9 Aralık 2018