• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

80 yaşındaki kadın 63 yaşındaki kocasını bıçakladı! Eşine kıyamayan adam şikayetçi olmadı

Tartıştığı eşi tarafından başından ve kollarından bıçaklanan Celal S., tedavisinin ardından eve döndü.

2019-11-19 20:51:00 -
80 yaşındaki kadın 63 yaşındaki kocasını bıçakladı! Eşine kıyamayan adam şikayetçi olmadı

Adana Seyhan İlçesi Namık Kemal Mahallesi'nde psikolojik sorunları olduğu öne sürülen Rahime B. (80), tartıştığı dini nikahlı eşi Celal S.'yi (63) başından ve kollarından bıçaklayarak yaraladı.

Alkol aldığı ortaya çıktı

Rahime B.'nin, eşi vefat edince Celal S. ile dini nikahla birlikte yaşamaya başladığı belirtildi. Aradan geçen süre içinde Rahime B., ilk eşinden olan çocuklarından birinin izini kaybetti. Bunun üzerine yaşlı kadın, sürekli alkol almaya başladı. Giderek psikolojik sorunlar yaşayan Rahime B., olay günü Celal S. ile tartışmaya başladı.

Başından ve kollarından bıçakladı

Kavganın büyümesi üzerine kadın, mutfaktan aldığı bıçakla Celal S.'yi başından ve kollarından bıçakladı. Kanlar içinde kalan Celal S., ambulansla hastaneyle kaldırıldı.

Gözaltına alındı

Polisler tarafından, Rahime B.'nin gözaltına alındığı belirtildi. Kadın, sorgusunun ardından savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

"Şimdi erkek şiddete uğradı"

Olayın ardından Rahime B., ilk eşinden olan çocuklarının evine gitti. Yaralı Celal S. ise tedavisinin ardından evine döndü. Sürekli kadınların şiddet görürken, aynı olayın kendisinin başına geldiğini anlatan Celal S., "Çocuğunu bulamayınca psikolojisi bozuldu. Sürekli içki içmeye başladı. Kendisine bırakmasını söyledim ama beni dinlemedi. Beni önce odunla dövüp sonra bıçakladı. İstesem ben de onu döverdim ama yapmadım. Hep kadınlar şiddet görüyor diyorlar. Şimdi ben de bu şiddete maruz kaldım." dedi.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Aslan akbey

Eee kamu davası açılmamış mi. Aile bakanlığı avukat göndermemiş mi. Aile bakanlığı bu olayın peşini bırakmayacağız dememiş mi. Kesilen doğranan bıçaklanan erkek olunca onlar kördürler sağırdırlar dilsizdirler mi oluveriyorlar. Rabbim ne güzel de bahsetmiş bunlarin nasıl insancıklar olduğunu.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23