55 bin kişi ile aynı sofrada buluşacaklar

Eminevim, Ramazan'ın ruhunu yaşatabilmek adına Türkiye’nin 81 ilinde iftar sofraları kuruyor.

19 Mayıs 2019 Pazar 14:24
55 bin kişi ile aynı sofrada buluşacaklar

 Cengiz Almış  İstanbul 

Faizsiz ev alma sisteminin mucidi Eminevim, Ramazan ayının birlik ve dayanışma ruhunu yaşatabilmek için Türkiye’nin 81 ilinde iftar sofraları kuruyor. Onbir ayın sultanı Ramazan’ın kendine has hoşgörü ve bereketini paylaşmak isteyen Eminevim, her yıl olduğu gibi bu yıl da ülkemizin pek çok şehrinde düzenlediği iftar programları vesilesiyle iştirakçileri ile bir araya geliyor. Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, iftar programlarını geleneksel hale getirdiklerini belirterek; “İçerisinde bulunduğumuz ayın manevi iklimini yaşamak, birliğimizi kuvvetlendirebilmek için düzenli halde gerçekleştirdiğimiz programlarımız hemen her şehirde devam edecek” diye konuştu.

Eminevim Türkiye Satış Müdürü Mustafa Şahin ise, programda yaptığı konuşmada; “Eminevim olarak bu yıl Ramazan ayında 211 iftar programında 55 bin müşterimizle bir araya gelmek üzere plan yaptık. Bunu adım adım gerçekleştiriyoruz” dedi. Semazen gösterileri yanında sürpriz hediye çekilişlerinin de yapıldığı gecede davetliler arasında yapılan çekilişte bir kişi ücretsiz umre yolculuğu kazandı. İftar programına Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, Yönetim Kurulu üyesi Kemal Üstün, Üst Düzey Yöneticiler, Bölge Müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 55 bin kişi ile iftar sofrasında bir araya gelmeyi hedefleyen Eminevim; Ramazan ayı boyunca farklı şehirlerde düzenlenen iftar sofralarının aralıksız olarak devam edeceğini duyurdu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 19 Mayıs 2019 Pazar 14:24

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    19 Haziran 2019