4 ülkenin büyükelçisinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; Endonezya, Filipinler, Irak ve Mali büyükelçilerini kabul etti. Beştepe'de gerçekleşen kabul de Büyükelçiler, Erdoğan'a güven mektubu sundu.

22 Ağustos 2019 Perşembe 16:55
4 ülkenin büyükelçisinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 14.45'te Endonezya Büyükelçisi Lalu Muhammed Iqbal’i kabul etti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşen kabul de Endonezya Büyükelçisi Lalu Muhammed Iqbal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a güven mektubu sundu. Iqbal ve büyükelçilik mensupları, güven mektubunun takdiminin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Erdoğan, saat 15.15'te Filipinler Büyükelçisi Raul Salavaria Hernandez'i kabul etti. Büyükelçi Hernandez, Erdoğan'a güven mektubunu takdim etti. Daha sonra Hernandez ve büyükelçilik mensupları, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Irak Büyükelçisi Hassan H.A. Janabi'yi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde saat 15.45’te kabul etti. Büyükelçi Janabi, Erdoğan’a güven mektubu sundu ve ardından hatıra fotoğrafı çekimi yapıldı.

Erdoğan, son olarak saat 16.15’te Mali Büyükelçisi Mohamed Aly AG İbrahim'i kabul etti. Büyükelçi İbrahim, Erdoğan'a güven mektubunu takdim etti. Güven mektubunun sunulmasının ardından Büyükelçi İbrahim ve büyükelçilik mensupları Cumhurbaşkanı Erdoğan ile hatıra fotoğrafı çektirdi

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 22 Ağustos 2019 Perşembe 16:55

YORUM YAZ

  • nostaljinostalji27 gün önce
    Ben Türk vatandaşı olarak onu sevmiyor ve onazerre kadar güvenmiyorumBüyük elçiler güvense nolur güvenmese nolur?
  • misafirmisafir27 gün önce
    daha fazla ülkelerden gelmeli bu güven mektupları suud, bae, mısır ve bahreyn dışında hepsinden ki sonuçta onlar da gelmeli ve müslümanlar bu abd destekli siyonistleri ortadoğudan sıçanlar gibi kaçacak delik arayarak kaçırmalı ya da yok etmeli

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Eylul 2019