28 Şubat mağdurları için özgürlük ne zaman!

Gazetemiz okurlarından Hacı Ahmet Ünlü, "28 Şubat mağdurları için özgürlük ne zaman!" başlıklı yazısını bizimle paylaştı.

19 Haziran 2019 Çarşamba 13:03
28 Şubat mağdurları için özgürlük ne zaman!

Hacı Ahmet Ünlü

Son yüzyılın mağduru Müslümanlar...

Son yüzyılın mazlumu Müslümanlar...

Son yüzyılın ezilmişi Müslümanlar...

Yargının siyasallaştığını savunan Yarar, “Yargı gücünü kim eline almışsa kendini aklamış, diğerlerini mahkum ettirmiştir. Siyasallaşan yargı 28 Şubat sürecinden günümüze dindar kesimlere zulmetmiş, tutuklamış, ağır cezalara mahkum etmiştir.

28 Şubat darbecileri tutuksuz yargılanıyor! Mağdur ettikleri Müslümanlar yıllardır zindanda! Bu nasıl hukuk? Bu nasıl adalet?

Madem bir af olacak bu 28 Şubat  mağdurları için olmalı yıllardır ailelerinden ayrı zindanlarda sessizce yok olan mazlumların sesi çıkmayan mazlum ailelerin sesi olma vakti gelmedi mi sözde ümmet İslami çeşitli gösterilerde binlerce genci mimleyip, içeri hapseden zihniyet yıl 2018 hâlâ devam ediyor, 28 Şubat’ın zalimleri yıllar geçse de aynı değişmediler sadece isimler değişti zulüm devam ediyor.

Eğer bir af olacak ise gerçekten mazlumlar için olmalı bu af; hırsızlar, tecavüzcüler, rüşvetciler, hainler için olacak ise bu affı yapanlar imanlarını sorgulasınlar.

Yıllardır cezaevlerinde olan mazlumların ahı hepimizi yakacak.

Yıllardır babalarından ayrı evlatların gözyaşları hepimizi yakacak.

Yıllardır eşlerinden ayrı mazlumların ahı hepimizi yakacak. Yıllardır evlatlarından ayrı anne ve babaların gözyaşları hepimizi boğacak. Ya ahirette ya bu dünyada bu ahlar feryatlar hepimizi yakacak.

Uyanmalısın Müslümanİslam’a ve ümmetin evlatlarına sahip çıkmalısın.

ALLAH Subhânehû ve Teâla bizlere İslam ilkelerine sadık kalmayı ve kurtuluş için çalışmayı ve çaba göstermeyi, aklımızı ve fikrimizi kullanmayı nasip eylesin!” Amin. Esarette bulunan 28. Şubat mağdurları ve tüm tevhid ehli müslümanları Rabbim esaret bağlarını çözsün inşaALLAH.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 19 Haziran 2019 Çarşamba 13:03

YORUM YAZ

  • kuntakintekuntakinte1 ay önce
    ÜLKEMİN hergün meşgül edilecek bir gündem olayı mutlaka oluyor SAYIN BAŞKANIM RECEP TAYYİP ERDOĞAN Ülkemiz artık ülkemizden büyük biliyorsun Ümmet seni İslamın HALİFESİ olarak biliyor ve istiyor böyle kabul leniyor gereğini yap önce şu 28 şubat minağdurları peşinden Ayasofyanın ibadete açılması peşinden nasılki Atatürke küfür edilmesi bilmem kaç yıl ceza ise DİNE PEYGAMBERE VE PEYGAMBERLERE İNANÇ SAHİPLERİ KİM OLURSA HANGİ DİNDEN OLURSA ÇIKARIN HAPİS YASALARINI klavye kahramanlarına kadına erkeğeşiddet uygulayanlara sapık ve sapkın kişi kurum kuruluşlarabasın kanunu yok öyle şu neder bu avrupa neder i biz Ali yiz Coni değiliz durmak yok yola devam ise buradan başla biz yanındayız her daim Allahuekber

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Temmuz 2019