AK Parti CHP MHP İYİ Parti Saadet Partisi milletvekili aday listesi

Türkiye 24 Haziran cumhurbaşkanı ve 27. dönem milletvekili seçimlerine odaklanmışken vatandaşların yanı sıra milletvekili aday adayları da milletvekili aday listesini merak ediyor. Peki AK Parti milletvekili adayları, CHP milletvekili adayları, MHP milletvekili adayları, HDP milletvekili adayları, İYİ Parti milletvekili adayları ve Saadet Partisi milletvekili adayı kim oldu? İşte Ak Parti, CHP, MHP, İYİ Parti ve Saadetin milletvekili aday listesi…

21 Mayıs 2018 Pazartesi 17:00
AK Parti CHP MHP İYİ Parti Saadet Partisi milletvekili aday listesi

Türkiye 24 Haziran cumhurbaşkanı ve 27. dönem milletvekili seçimlerine odaklanmışken vatandaşların yanı sıra milletvekili aday adayları da milletvekili aday listesini merak ediyor. Peki AK Parti milletvekili adayları, CHP milletvekili adayları, MHP milletvekili adayları, HDP milletvekili adayları, İYİ Parti milletvekili adayları kim oldu? İşte Ak Parti, CHP, MHP, İYİ Parti ve Saadetin milletvekili aday listesi…

MHP'den sonra CHP de milletvekili aday listesini yayınlandı. Her iki liste de aşağıdadır.

MHP listesine bakacak olursak, İstanbul 1. bölgeden Genel Başkan yardımcısı Semih Yalçın 1. sıradan, Celal Adan İstanbul 2. bölge 1. sıradan, Feti Yıldız ise İstanbul 3. bölge 1. sıradan aday oldu. MHP Ankara 1. bölgeden 1. sırayı Mevlüt Karakaya aldı. MHP listelerinde Ankara 2. bölgede ise 1. sıradan ise Sadir Durmaz yer aldı. Ankara 3. bölge 1. sırada ise Yaşar Yıldırım yer aldı. Güvenlik uzmanı Abdullah Ağar da MHP listesine giren isimler arasında yer aldı. Abdullah Ağar MHP milletvekili listesine Ankara 2. bölge 3. sıradan adını yazdırdı. MHP İzmir milletvekili listesine gelince İzmir 1. bölge 1. sıradan Hasan Kalyoncu, İzmir 2. bölge 1. sıradan Tamer Osmanağaoğlu aday olarak gösterildi. MHP'nin önemli isimleri arasında gösterilen İzmir Milletvekili Oktay Vural ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak liste dışında kalması dikkat çekti.

 

İŞTE AK PARTİ MİLLETVEKİL ADAYLARI İL İL

ADANA

 JÜLİDE SARIEROĞLU

TAMER DAĞLI

MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ

AHMET ZENBİLCİ

ABDULLAH DOĞRU

SEVİL CAN

MUHAMMED AKSOY

SAMİR ALTUNKAYNAK

RAMAZAN ÇIRAK

EROL KAHRAMAN

REŞAN ARLIER

NECİP FAZIL CENGİL

MEHMET GAZİOĞLU

MUHAMMED ZEKİ AÇ

ZEKERİYE YILDIZOĞLU

 

ADIYAMAN

 AHMET AYDIN

İBRAHİM HALİL FIRAT

MUHAMMED FATİH TOPRAK

YAKUP TAŞ

ABDULAZİZ ASLAN

 

AFYONKARAHİSAR

 

VEYSEL EROĞLU

ALİ ÖZKAYA

İBRAHİM YURDUNUSEVEN

RASİME KIPIRTI FEDAKAR

MEHMET ZEYBEK

İBRAHİM ÜNLÜER

 

AĞRI

 

EKREM ÇELEBİ

ABBAS AYDIN

DİLAN ÖZMEN ÖZGÜN

ERHAN TENEKECİ

 

AKSARAY

 

İLKNUR İNCEÖZ

CENGİZ AYDOĞDU

MUSTAFA SERDENGEÇTİ

MUHAMMED AKTAŞ

 

AMASYA

 

MUSTAFA LEVENT KARAHOCAGİL

HASAN ÇİLEZ

ABDULKERİM BUĞRA ŞİMŞEK

 

ANKARA BİRİNCİ BÖLGE

 

YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ

FATİH ŞAHİN

YALÇIN AKDOĞAN

ALİ İHSAN ARSLAN

MURAT YILDIRIM

FATMA ÖNCÜ

FAHRİ USTA

GÖKÇER DOĞAN

FEVZİ AYDIN

BÜŞRA SOYLU

MUAMMER CEMALOĞLU

ELİF RABİA TOPTANCI

ADİL CAN YILDIRIM

 

ANKARA İKİNCİ BÖLGE

 

MUSTAFA DESTİCİ

LÜTFİYE SELVA ÇAM

EMRULLAH İŞLER

ORHAN YEGİN

ARİFE POLAT DÜZGÜN

ZEYNEP YILDIZ

AHMET FETHAN BAYKOÇ

ENES ŞİŞMAN

MÜZEHHER BELMA ERDOĞAN

İBRAHİM ENES DURUAY

ONUR ALP BAŞAYAR

 

ANKARA ÜÇÜNCÜ BÖLGE

 

MEHMET NACİ BOSTANCI

ASUMAN ERDOĞAN

NEVZAT CEYLAN

BARIŞ AYDIN

HACI TURAN

MERYEM GÖKA

TUNA KOÇ

KURTCAN ÇELEBİ

SERHAT BAYAR

DİLARA TABAK

MEHMET GÜNDOĞDU

MÜCAHİT EFE

 

ANTALYA

 

 

MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU

MUSTAFA KÖSE

SENA NUR ÇELİK

İBRAHİM AYDIN

ATAY USLU

KEMAL ÇELİK

GÜLÇİN ÖZBOZ

SEYİT EMRE GÖYÜK

ERCAN MEKTEPLİOĞLU

MUSTAFA ERKAN

HASAN HÜSEYİN CENGİZ

ESMA BALABAN KARACAN

HASAN DEMİR

ÖMER AKBAŞ

CANBEY ÇETİN

HASAN KEREM ÜNSAL

 

ARDAHAN

 

ORHAN ATALAY

HALİL İBRAHİM DURSUNOĞLU

 

ARTVİN

 

ERTUNÇ ERKAN BALTA

MUZAFFER ÇORBACI

 

 

 

AYDIN

 

MUSTAFA SAVAŞ

BEKİR KUVVET ERİM

METİN YAVUZ

RIZA POSACI

ERSİN ESENLİK

AHMET TARIK SARI

SEDA KANAT

YASEMİ SARIÇİÇEK

 

BALIKESİR

 

ADİL ÇELİK

BELGİN UYGUR

YAVUZ SUBAŞI

MUSTAFA CANBEY

PAKİZE MUTLU AYDEMİR

ÖMER ALAN

OSMAN BILDIR

ZEYNEP DENİZ

ENCAN AYDOĞDU

 

BARTIN

 

YILMAZ TUNÇ

YAŞAR ARSLAN

 

BATMAN

 

ZİVER ÖZDEMİR

MURAT GÜNEŞTEKİN

MEHMET ŞAT

MURAT ÇİÇEK

AYLA IŞIK

 

BAYBURT

 

FETANİ BATTAL

 

BİLECİK

 

SELİM YAĞCI

HALİL ELDEMİR

 

BİNGÖL

 

CEVDET YILMAZ

FEYZİ BERDİBEK

ZEKİ KORKUTATA

 

BİTLİS

 

CEMAL TAŞAR

VAHİT KİLER

FEVZİ TAŞDEMİR

 

BOLU

 

ARZU AYDIN

FEHMİ KÜPÇÜ

METİN VURAL

 

BURDUR

 

BAYRAM ÖZÇELİK

YASİN UĞUR

EMİNE AKTAŞ

 

BURSA BİRİNCİ BÖLGE

 

HAKAN ÇAVUŞOĞLU

MUSTAFA ESGİN

REFİK ÖZEN

EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ

AHMET KILIÇ

GÜLTEN KAPICIOĞLU

SADETTİN CANGÜL

ARİF ÇELENK

MUHAMMED ERDOĞAN

ARİF BEKİR DANGAÇ

 

BURSA İKİNCİ BÖLGE

 

EFKAN ALA

OSMAN MESTEN

VİLDAN YILMAZ GÜREL

ZAFER IŞIK

MUHAMMET MÜFİT AYDIN

ATİLLA ÖDÜNÇ

AHMET YELİS

SELDA MERİÇ

BURCU YARAN

İSMAİL ÖZKAN

 

ÇANAKKALE

 

BÜLENT TURAN

JÜLİDE İSKENDEROĞLU

FURKAN SEZER

FIRAT AKGÜN

 

ÇANKIRI

 

MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU

SALİM ÇİVİTCİOĞLU

 

ÇORUM

 

AHMET SAMİ CEYLAN

OĞUZHAN KAYA

EROL KAVUNCU

SERAP YILDIRIM

 

DENİZLİ

 

CAHİT ÖZKAN

ŞAHİN TİN

AHMET YILDIZ

NİLGÜN ÖK

HASAN OYMAK

MUSTAFA SEMERCİ

DİLEK ÇEVİK

ADEM KAYAR

 

DİYARBAKIR

 

MEHMET MEHDİ EKER

EBUBEKİR BAL

OYA ERONAT

MEHMET EMİN YILMAZ

ERDAL ATİK

ÇİĞDEM AKYIL AKAYLAR

REMZİ ÇAYIR

FEHMİ KARDEŞOĞLU

"MUHAMMED AHMET MAHSUM

MELİKOĞLU"

EMRE YAZICIOĞLU

NEZİHE KENT

MUSTAFA GÜLEKEN

 

DÜZCE

 

FAHRİ ÇAKIR

AYŞE KEŞİR

NUMAN ÇABUK

 

EDİRNE

 

FATMA AKSAL

İLYAS AKMEŞE

ERDEM GÜYÜMGÜLER

BURAK CAMBAZ

 

ELAZIĞ

 

METİN BULUT

SERMİN BALIK

ZÜLFÜ TOLGA AĞAR

ZÜLFÜ DEMİRBAĞ

ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI

 

ERZİNCAN

 

SÜLEYMAN KARAMAN

BURHAN ÇAKIR

 

ERZURUM

 

RECEP AKDAĞ

ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU

SELAMİ ALTINOK

İBRAHİM AYDEMİR

ZAFER TARİKDAROĞLU

FAZİLET DAĞCI ÇIĞLIK

 

ESKİŞEHİR

 

 

NABİ AVCI

HARUN KARACAN

EMİNE NUR GÜNAY

MUSTAFA DÜNDAR ÜNLÜ

AHMET NAMIK AKDOĞAN

NURETTİN KABA

SERHAT TUNÇ

 

GAZİANTEP

 

ABDULHAMİT GÜL

AHMET UZER

MEHMET ERDOĞAN

ABDULLAH NEJAT KOÇER

DERYA BAKBAK

ALİ ŞAHİN

MÜSLÜM YÜKSEL

MEHMET SAİT KİRAZOĞLU

YAŞAR ATILGAN

SERPİL KAVRAK

İHSAN KAYA

HATİCE MERVE TATAR

MUHAMMED MELAZ AKTOĞ

MAHMUT BURAK KIZILELMA

 

GİRESUN

 

CEMAL ÖZTÜRK

KADİR AYDIN

SABRİ ÖZTÜRK

SERDAR DEMİRKAN

 

GÜMÜŞHANE

 

HACI OSMAN AKGÜL

CİHAN PEKTAŞ

 

HAKKARİ

 

HUSRET DİNÇ

ABDULMECİT TARHAN

NURETTİN FIRAT

 

HATAY

 

HACI BAYRAM TÜRKOĞLU

HÜSEYİN YAYMAN

ABDULKADİR ÖZEL

HÜSEYİN ŞANVERDİ

SABAHAT ÖZGÜRSOY ÇELİK

ABDÜLKERİM GÜVEN

KUDRET ARTAN

MEHMET FETTAH ÇİFTÇİ

CEMİLE TUNA

ECRİN NAZLI İNAN

OSMAN UZAN

 

IĞDIR

 

AHMET TUTULMAZ

HASAN GÜNEŞ

 

ISPARTA

 

SÜREYYA SADİ BİLGİÇ

RECEP ÖZEL

MEHMET UĞUR GÖKGÖZ

AYŞE NUR AKBAY

 

İSTANBUL BİRİNCİ BÖLGE

 

BERAT ALBAYRAK

NURETTİN CANİKLİ

MUSTAFA ATAŞ

EROL KAYA

VEDAT DEMİRÖZ

RAVZA KAVAKCI KAN

OSMAN BOYRAZ

İSMET UÇMA

MİHRİMAH BELMA SATIR

AHMET BERAT ÇONKAR

HULUSİ ŞENTÜRK

MÜŞERREF PERVİN TUBA DURGUT

EYÜP ÖZSOY

SERKAN BAYRAM

FATİH SÜLEYMAN DENİZOLGUN

ŞEYMA DÖĞÜCÜ

AZMİ EKİNCİ

HURŞİT YILDIRIM

ALİ SEVİNÇ

TUĞBA ERCAN

SABRİ BALAMAN

ESMA ERSİN

MUSTAFA MİCAN

AHMET ÖZDİNÇ

İBRAHİM İLCİ

SEMANUR KOÇAL

RAMAZAN ÖZKÜRKÇÜ

FİDAN ERDOĞAN AVŞAR

FEYZULLAH TUNA

FUAT KİNSİZ

AHMET AYHAN KAYAOĞLU

SİNEM DEMİR

MUHAMMET ALİ KUMRU

LEVENT COŞKUN ERKEKOĞLU

OKTAY TAN

 

İSTANBUL İKİNCİ BÖLGE

 

SÜLEYMAN SOYLU

FATMA BETÜL SAYAN KAYA

VOLKAN BOZKIR

ABDULLAH GÜLER

HASAN TURAN

SERAP YAŞAR

AZİZ BABUŞCU

ŞİRİN ÜNAL

CANAN KALSIN

AHMET HAMDİ ÇAMLI

MARKAR ESEYAN

MUSTAFA DEMİR

İFFET POLAT

İBRAHİM YASİN KIRICI

SALİH ÇAKIR

AYŞE BÖHÜRLER

SUNA TARHAN

AHMET HAMDİ GÖRK

HACI MEHMET BAYKURT

MUSTAFA ARABUL

BEYZA SINDIRAÇ

SERKAN HASER

AHMET YILDIZ

EMİNE ÇAKIR

HAMZA KULAKSIZ

SEVDE SENA DAĞLI

ENES KAŞKAŞ

HALİL POYRAZ

 

İSTANBUL ÜÇÜNCÜ BÖLGE

 

NUMAN KURTULMUŞ

MEHMET MUŞ

AKİF ÇAĞATAY KILIÇ

MEHMET DOĞAN KUBAT

TÜLAY KAYNARCA

HALİS DALKILIÇ

EMİNE SARE AYDIN YILMAZ

NEVZAT ŞATIROĞLU

ZAFER SIRAKAYA

RÜMEYSA KADAK

AHMET MÜCAHİT ARINÇ

MUSTAFA YENEROĞLU

ERKAN KANDEMİR

ŞAMİL AYRIM

ALEV DEDEGİL

YILDIZ SEFERİNOĞLU

ZÜLFİYE FÜSUN KÜMET

MÜRTEZA ZENGİN

AYHAN OĞAN

HAŞİM TAŞKIRAN

RUKEN KİLERCİ

RASİM ERDOĞMUŞ

HATİCE BOZDAĞ

MEHMET UMUR

OYA EREN

BÜLENT DURGUN

ZEHRA ERCAN

ALİ ÇEZİK

HASENE ÇAPAR

SEDAT SAYIMOĞLU

CAHİT KESKİN

SİNAN KARŞIYAKA

HAYRİYE KUZU

MEHMET EMİN AŞIKKUTLU

MÜNİR EREN

 

İZMİR BİRİNCİ BÖLGE

 

BİNALİ YILDIRIM

MAHMUT ATİLLA KAYA

CEYDA BÖLÜNMEZ ÇANKIRI

CEMAL BEKLE

BİLAL DOĞAN

EMRE CEMİL AYVALI

TEMEL YILDIRIM

AHMET GÜRHAN

GÖZDE KESKİN

FATİH REHA YAVUZER KAM

KORAY BATTAL

MUHABBET GÜNERİ

AHMET UĞUR BARAN

HALİL CÜNEYT AÇIL

 

İZMİR İKİNCİ BÖLGE

 

HAMZA DAĞ

FEHMİ ALPAY ÖZALAN

NECİP NASIR

YAŞAR KIRKPINAR

MELEK EROĞLU

NECİP FAZIL KURT

ADİL YÜKSEL

ERDEM ÖKSÜZ

GERÇEK TEKİN

MUSA ÇEVİK

SALİHA BOZKURT

AHMET NUMAN ARICI

FATMA NUR GÜNDÜZPOLAT

ENDER DOĞAN

 

KAHRAMANMARAŞ

 

MAHİR ÜNAL

AHMET ÖZDEMİR

CELALETTİN GÜVENÇ

İMRAN KILIÇ

MEHMET CİHAT SEZAL

HABİBE ÖÇAL

TÜRK İSLAM KARAKOÇ

MEHMET İLKER ÇİTİL

 

KARABÜK

 

CUMHUR ÜNAL

NİYAZİ GÜNEŞ

TUĞBA YEĞİN

 

KARAMAN

 

RECEP ŞEKER

SELMAN OĞUZHAN ESER

HÜSEYİN MUTLU

 

KARS

 

AHMET ARSLAN

YUNUS KILIÇ

ABDULFETAH ÇETİNKAYA

 

KASTAMONU

 

HAKKI KÖYLÜ

METİN ÇELİK

MURAT DEMİR

 

KAYSERİ

 

MEHMET ÖZHASEKİ

MUSTAFA ELİTAŞ

TANER YILDIZ

İSMAİL EMRAH KARAYEL

İSMAİL TAMER

HÜLYA NERGİS

SAMİ DEDEOĞLU

ALİ SARAÇOĞLU

TUĞBA YÖRÜK ÖZTÜRK

ALİ EKŞİ

 

KIRIKKALE

 

RAMAZAN CAN

BAYRAM SALİM BOZDEMİR

MUSTAFA ARSLAN

 

KIRKLARELİ

 

SELAHATTİN MİNSOLMAZ

VOLKAN GÖÇ

KADRİYE TOKAT

 

KIRŞEHİR

 

MUSTAFA KENDİRLİ

NECMETTİN ERKAN

 

KİLİS

 

MUSTAFA HİLMİ DÜLGER

AHMET SALİH DAL

 

KOCAELİ

 

FİKRİ IŞIK

İLYAS ŞEKER

RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU

MEHMET AKİF YILMAZ

SAMİ ÇAKIR

CEMİL YAMAN

EMİNE ZEYBEK

HAKAN HÖBEK

UFUK EKİNCİ

OSMAN TÜFEKÇİ

ELİFNUR BAYRAM

ENVER ZENGİN

HAYRETTİN DENİZ

 

KONYA

 

AHMET SORGUN

TAHİR AKYÜREK

ORHAN ERDEM

LEYLA ŞAHİN USTA

ZİYA ALTUNYALDIZ

HACI AHMET ÖZDEMİR

GÜLAY SAMANCI

ABDULLAH AĞRALI

SELMAN ÖZBOYACI

HALİL ETYEMEZ

ALİ SÜRÜCÜ

MEHMET AKİF YILMAZ

ZERRİN ÖZEL

OSMAN SEÇGİN

MUHAMMED ZEREN

 

KÜTAHYA

 

AHMET TAN

İSHAK GAZEL

CEYDA ÇETİN ERENLER

MUSTAFA ÖZBEY

MEHMET KAYMAZ

 

MALATYA

 

BÜLENT TÜFENKCİ

ÖZNUR ÇALIK

AHMET ÇAKIR

HAKAN KAHTALI

SELAHATTİN BARIŞ PALANDÖKEN

VAHİT ATALAN

 

MANİSA

 

MURAT BAYBATUR

UĞUR AYDEMİR

İSMAİL BİLEN

SEMRA KAPLAN KIVIRCIK

MEHMET ALİ ÖZKAN

GÜZİDE İÇEN KASAP

OZAN ERDEM

MEHMET SENCER TÜRKMEN

SAMED ZENGİNOĞLU

SERKAN EREN

 

MARDİN

 

ŞEHMUZ DİNÇER

CENGİZ DEMİRKAYA

VEYSİ ŞAHİN

AHMET MUNİP YILDIZOĞLU

İBRAHİM KÖSEN

AHMET KAYA

 

MERSİN

 

LÜTFİ ELVAN

ALİ CUMHUR TAŞKIN

ZEYNEP GÜL YILMAZ

HACI ÖZKAN

BİLAL ÖZKAN

ALİ KESER

ZEYNEP ŞEMSİ AYSALAR

ORHAN KEMAL YÜKSEL

GÜLLÜ CAN

MEHMET SAİT KAYAN

M. NACİ DURMAZ

RABİA NUR ŞENLİK

MUHAMMED EMİN ERDEN

 

MUĞLA

 

MEHMET YAVUZ DEMİR

YELDA EROL GÖKCAN

MUHİTTİN KAYABAŞ

HÜSEYİN ZAFER ALKAYA

EYLEM TAN

KADİR DAĞLI

ARİF SERT

 

MUŞ

 

MEHMET EMİN ŞİMŞEK

ABDULSELAM ER

ABDULMECİT CANTEPE

FİGEN ERGÜL

 

NEVŞEHİR

 

MUSTAFA AÇIKGÖZ

YÜCEL MENEKŞE

EMRE ÇALIŞKAN

 

NİĞDE

 

YAVUZ ERGUN

SELİM GÜLTEKİN

SEDAT ÇAĞLAR

 

ORDU

 

ŞENEL YEDİYILDIZ

ERGÜN TAŞCI

METİN GÜNDOĞDU

HAMİDE AYDEMİR DEMİR

SAİT İNAN

YAVUZ SELİM KIRAN

 

OSMANİYE

 

MÜCAHİT DURMUŞOĞLU

İSMAİL KAYA

ASENA ALACA

YUSUF MİNGAN

 

RİZE

 

HAYATİ YAZICI

OSMAN AŞKIN BAK

MUHAMMED AVCI

 

SAKARYA

 

ALİ İHSAN YAVUZ

RECEP UNCUOĞLU

KENAN SOFUOĞLU

ÇİĞDEM ERDOĞAN ATABEK

ALİ İNCİ

EKREM YÜCE

LÜTFİ BAYRAKTAR

 

SAMSUN

 

AHMET DEMİRCAN

YUSUF ZİYA YILMAZ

ÇİĞDEM KARAASLAN

FUAT KÖKTAŞ

ORHAN KIRCALI

BEKİR KELEŞ

ELİF COŞKUN BİLGİN

CANER GÖKTEPE

MUHAMMET YASİR OKUDAN

 

SİİRT

 

OSMAN ÖREN

SADETTİN SABAZ

LOKMAN ÖZCAN

 

SİNOP

 

NAZIM MAVİŞ

AYHAN ERGÜN

 

SİVAS

 

İSMET YILMAZ

MEHMET HABİB SOLUK

SEMİHA EKİNCİ

RÜSTEM YÜCE

YAŞAR SAYAN

 

ŞANLIURFA

 

AHMET EŞREF FAKIBABA

MEHMET KASIM GÜLPINAR

HALİL ÖZCAN

ZEMZEM GÜLENDER AÇANAL

MEHMET ALİ CEVHERİ

İBRAHİM HALİL YILDIZ

HALİL ÖZŞAVLI

AHMET AKAY

MEHMET FATİH AKSOY

GÜLER KAMA İZOL

İBRAHİM TORU

SEDAT ERTÜRK

İSMAİL TOSUN

İBRAHİM AYHAN

 

ŞIRNAK

 

RİZGİN BİRLİK

HATİCE ATAN

MEHMET EMİN DİNDAR

MAHMUT ÖKTEN

 

TEKİRDAĞ

 

MUSTAFA ŞENTOP

MUSTAFA YEL

ÇİĞDEM KONCAGÜL

MESTAN ÖZCAN

KERİM ATALAY

ABDULLAH ÖĞE

CEM KARACA

 

TOKAT

 

YUSUF BEYAZIT

MUSTAFA ARSLAN

ÖZLEM ZENGİN

FATİH AKGÜN

ADEM DİZER

 

TRABZON

 

MUHAMMET BALTA

ADNAN GÜNNAR

BAHAR AYVAZOĞLU

SALİH CORA

VEHBİ KOÇ

SELÇUK ÇEBİ

 

TUNCELİ

 

HAKAN ÖZER

NAZİF YILDIRIM

 

UŞAK

 

MEHMET ALTAY

İSMAİL GÜNEŞ

MERT ŞİŞMAN

 

VAN

 

OSMAN NURİ GÜLAÇAR

İRFAN KARTAL

ABDULAHAT ARVAS

EBUBEKİR KAÇMAZ

GÜLŞEN ORHAN

YILMAZ KILIÇ

BİLAL EMRE YÖRÜK

MALİK ÖZBEY

 

YALOVA

 

AHMET BÜYÜKGÜMÜŞ

MELİHA AKYOL

HASAN ÖZÇELİK

 

YOZGAT

 

BEKİR BOZDAĞ

YUSUF BAŞER

SİBEL YILDIRIM

İSKENDER MİNAR

 

ZONGULDAK

 POLAT TÜRKMEN

AHMET ÇOLAKOĞLU

HAMDİ UÇAR

ZÜLEYHA ARIMAN

BURHAN ONUK

 

İŞTE İYİ PARTİ'NİN ADAYLARI

ADANA 1 İSMAİL KONCUK

ADANA 2 MEHMET METANET ÇULHAOĞLU
ADANA 3 ALİ AYDIN
ADANA 4 NİHAL AĞCA
ADANA 5 RECAİ MERCİMEK
ADANA 6 SİNEM ULUDAMAR
ADANA 7 MEHMET SERTAÇ DURAK
ADANA 8 VEDAT SABANCI
ADANA 9 EREN ÖZER
ADANA 10 HAMZA GÜLTEKİN
ADANA 11 ŞULE TÜDEŞ
ADANA 12 ERCAN ATALAY
ADANA 13 ALİ KABAKLI
ADANA 14 SİBEL ÇAKMAK
ADANA 15 İLKER KILINÇ

ADIYAMAN 1 MAHMUT BOZKURT
ADIYAMAN 2 ABDURRAHMAN EROL ÖZBAY
ADIYAMAN 3 ZÜLFİKAR IŞIK
ADIYAMAN 4 FATİME ZEHRA AKBAŞ
ADIYAMAN 5 MAHMUT CİHAN GÜVENÇ

AFYONKARAHİSAR 1 GÜLTEKİN UYSAL
AFYONKARAHİSAR 2 ABDÜLKADİR AKCAN
AFYONKARAHİSAR 3 OKŞAN ULUSOY EFE
AFYONKARAHİSAR 4 SELAHATTİN MÜHSÜRLER
AFYONKARAHİSAR 5 ALPER YAĞCI
AFYONKARAHİSAR 6 ÖMER ERYEŞİL

AĞRI 1 BEDRİ YAVUZ HATUNOĞLU
AĞRI 2 ADEM KILIÇ
AĞRI 3 MUSTAFA YAŞAR
AĞRI 4 

AMASYA 1 AHMET FATİH COŞAR
AMASYA 2 GÖKHAN LAFÇI
AMASYA 3 MEDET EROĞLU

ANKARA-1 1 KORAY AYDIN
ANKARA-1 2 HALİL İBRAHİM ORAL
ANKARA-1 3 MESUT ÖZARSLAN
ANKARA-1 4 AYŞE SİBEL YANIKÖMEROĞLU
ANKARA-1 5 MİNE BAŞ
ANKARA-1 6 YETKİN ÖZTÜRK
ANKARA-1 7 KADRİYE ÜNLER
ANKARA-1 8 FEHMİ KANDEMİR
ANKARA-1 9 BARIŞ DOĞAN
ANKARA-1 10 ÇAĞLAR AY
ANKARA-1 11 İHSAN KOÇAK
ANKARA-1 12 KENAN TÜRÜDÜ
ANKARA-1 13 HATİCE KÜÇÜK

ANKARA-2 1 ŞENOL BAL
ANKARA-2 2 ERSÖNMEZ YARBAY
ANKARA-2 3 GÖKHAN BEKER
ANKARA-2 4 FARUK KÖYLÜOĞLU
ANKARA-2 5 HASAN SEYMEN
ANKARA-2 6 HEDİYE AKDERE
ANKARA-2 7 TUNCAY TEKAY
ANKARA-2 8 HÜSEYİN ÖZLÜK
ANKARA-2 9 BAHA CANKUT SARITAŞ
ANKARA-2 10 ÇİĞDEM BİNGÖL
ANKARA-2 11 BARIŞ ÇALIŞKAN

ANKARA-3 1 DURMUŞ YILMAZ
ANKARA-3 2 AYHAN ALTINTAŞ
ANKARA-3 3 REŞAT ERDOĞAN
ANKARA-3 4 TAMER KAYAALP
ANKARA-3 5 AYŞE SUCU
ANKARA-3 6 ÖMER KARAKAŞ
ANKARA-3 7 HÜSEYİN ŞİMŞEK
ANKARA-3 8 UMUTCAN GÜNERKAYA
ANKARA-3 9 AHMET CAN BUĞDAY
ANKARA-3 10 BÜLENT GÜRSOY
ANKARA-3 11 ALİ IŞINER HAMŞİOĞLU
ANKARA-3 12 BERİL GÜMÜŞ

ANTALYA 1 FERİDUN BAHŞİ
ANTALYA 2 HASAN SUBAŞI
ANTALYA 3 TUBA VAROL ÇOKAL
ANTALYA 4 FULYA YASEMİN
ANTALYA 5 KADRİ LEVENT DİM
ANTALYA 6 MUSA ERTUĞAN
ANTALYA 7 BÜNYAMİN SEÇME
ANTALYA 8 NEŞE TOKER
ANTALYA 9 MERYEM AYDOĞAN
ANTALYA 10 CAFER ÜNAL
ANTALYA 11 CAHİT KOCABEYOĞLU
ANTALYA 12 BİROL ÜSTEM
ANTALYA 13 ÖNAL ÇAVUŞOĞLU
ANTALYA 14 ALPER TUNÇER
ANTALYA 15 YAKUP CEM ÇINAR
ANTALYA 16 LEYLİ KEMAL

ARTVİN 1 FİLİZ AKYÜZ
ARTVİN 2 KAMİL AKSU

AYDIN 1 AYDIN ADNAN SEZGİN
AYDIN 2 BERNA SUKAS
AYDIN 3 HALİL İBRAHİM AKTEMUR
AYDIN 4 ŞULE TUNTAŞ
AYDIN 5 FEVZİ KÖSE
AYDIN 6 SÜLEYMAN DEMİRCİ
AYDIN 7 MUSTAFA ORHUN ÇETİN
AYDIN 8 SEMRA YÜCEL

BALIKESİR 1 İSMAİL OK
BALIKESİR 2 KAMİL GÜLTEKİN ÖZTÜRK
BALIKESİR 3 NEZAHAT SALON
BALIKESİR 4 YAŞAR GENÇ
BALIKESİR 5 BEGÜM KÜÇÜKOĞLU
BALIKESİR 6 KERİMAN KÜLTÜR
BALIKESİR 7 ÖZLEM URAL
BALIKESİR 8 EROL AYDEMİR
BALIKESİR 9 ONUR ŞENEL

BİLECİK 1 MESUT TEKİN
BİLECİK 2 BATUHAN ATALAY

BİNGÖL 1 MEHMET SAİT YAZICI
BİNGÖL 2 ABDURRAHİM ARİÇ
BİNGÖL 3 SELAHETTİN EKİNCİ
BİTLİS 1 MEHMET SAİT YAZICI
BİTLİS 2 ABDURRAHİM ARİÇ
BİTLİS 3 SELAHETTİN EKİNCİ

BOLU 1 MEHMET AYDIN
BOLU 2 İRFAN BAYAR
BOLU 3 NİMET İNCE

BURDUR 1 OSMAN KURT
BURDUR 2 HÜSEYİN ERDEM
BURDUR 3 HATİCE FUNDA BÜLBÜL

BURSA-1 1 İSMAİL TATLIOĞLU
BURSA-1 2 SAMİ BİLGE
BURSA-1 3 YÜKSEL SELÇUK TÜRKOĞLU
BURSA-1 4 YÜKSEL YILMAZ
BURSA-1 5 ABDULLAH ALAGÖZ
BURSA-1 6 SERMİN ÖZENSOY
BURSA-1 7 ÜSTÜN TUNALIGİL
BURSA-1 8 ÖZGÜR ŞİMŞEK
BURSA-1 9 AYHAN TAYFUR
BURSA-1 10 MERVE ASA
BURSA-2 1 AHMET KAMİL EROZAN
BURSA-2 2 HASAN TOKTAŞ
BURSA-2 3 ADNAN İSLAMOĞULLARI
BURSA-2 4 SERPİL ARSLANTÜRK
BURSA-2 5 ALİ EKBER CAN
BURSA-2 6 BETÜL BAYRAKTAR ORHAN
BURSA-2 7 İSMAİL ŞENOL
BURSA-2 8 YAVUZ BÜLBÜL
BURSA-2 9 FAZLI SEYİS
BURSA-2 10 ÖZGEHAN KOÇER
ÇANAKKALE 1 RIDVAN UZ
ÇANAKKALE 2 İSMET BALKAN
ÇANAKKALE 3 İKBAL AYTAÇ
ÇANAKKALE 4 MEHMET TAMER ERGÜN

ÇANKIRI 1 AYDIN AYANOĞLU
ÇANKIRI 2 GAMZE ATALAY
ÇORUM 1 FATİH MEHMET ARSLAN
ÇORUM 2 ABDULLAH KARAMAN
ÇORUM 3 SEFER YILMAZ
ÇORUM 4 SİNEM SARI

DENİZLİ 1 YASİN ÖZTÜRK
DENİZLİ 2 ŞULE TÜRKARSLAN
DENİZLİ 3 NAFİZ ÖZ
DENİZLİ 4 TEMEL BAŞBUĞ
DENİZLİ 5 MEHMET ALİ UZAKGİDER
DENİZLİ 6 ZEYNEP SÖZERİ
DENİZLİ 7 MURAT GÜNGÖR
DENİZLİ 8 HÜSEYİN KÖSEOĞLU

DİYARBAKIR 1 MEHMET SALİM ENSARİOĞLU
DİYARBAKIR 2 AHMET YİĞİT
DİYARBAKIR 3 HANDAN KAÇMAZ
DİYARBAKIR 4 CEVDET DEMİR
DİYARBAKIR 5 NAZIM KAYA
DİYARBAKIR 6 FERHAT ALTINDAĞ
DİYARBAKIR 7 DOĞAN YONTÜRK
DİYARBAKIR 8 ENGİN KONAKÇI
DİYARBAKIR 9 NİHAT ARİF TEKİN
DİYARBAKIR 10 SELMA TANİN
DİYARBAKIR 11 ABDÜLBAKİ ÇAKMAK
DİYARBAKIR 12 ABDÜLKADİR ÇELEBİ

EDİRNE 1 MEHMET AKALIN
EDİRNE 2 ORHAN ÇAKIRLAR
EDİRNE 3 DİLEK KIRMIZI
EDİRNE 4 İSMET ERSÖZ

ELAZIĞ 1 YAVUZ TEMİZER
ELAZIĞ 2 ABDÜLKERİM EFLATUN
ELAZIĞ 3 ALİ YÜCEL UYGUR
ELAZIĞ 4 MUSTAFA KEMAL ATİKELER
ELAZIĞ 5 ENİS GİRAY

ERZİNCAN 1 AYŞE ŞÜKRAN ALPTEKİN
ERZİNCAN 2 CENANİ DAĞHAN ÇAKMAK
ERZURUM 1 MUHAMMET NACİ CİNİSLİ
ERZURUM 2 ZEKAİ KAYA
ERZURUM 3 FATMA CANAN UÇAR
ERZURUM 4 YILMAZ CEYRAN
ERZURUM 5 ALPASLAN KÜNİ
ERZURUM 6 DENİZ SİNİCİ

ESKİŞEHİR 1 ARSLAN KABUKÇUOĞLU
ESKİŞEHİR 2 ÖMER İBRAHİM SAYIN
ESKİŞEHİR 3 EREN EKMEN
ESKİŞEHİR 4 EBRU SERVİ
ESKİŞEHİR 5 EMRE DEMİR
ESKİŞEHİR 6 ARİF GEÇKALAN
ESKİŞEHİR 7 GÖKÇE YATMAZ

GAZİANTEP 1 İMAM HÜSEYİN FİLİZ
GAZİANTEP 2 MEHMET CAN TUĞSUZ
GAZİANTEP 3 CELAL YILDIRIM
GAZİANTEP 4 MEHMET ÖMER ARPACIOĞLU
GAZİANTEP 5 İSMET KILIÇ
GAZİANTEP 6 İBRAHİM KESKİN
GAZİANTEP 7 LİNA OCAK
GAZİANTEP 8 OĞUZ HOCAOĞLU
GAZİANTEP 9 SANEM KASAPSEÇKİN
GAZİANTEP 10 İZETTİN ŞAHİN
GAZİANTEP 11 İLKER BAY
GAZİANTEP 12 CEREN SOYLU
GAZİANTEP 13 ÜNVER BÜLENT GÖKSEVEN
GAZİANTEP 14 MEHMET ÇELİK

GİRESUN 1 ORHAN ERZURUM
GİRESUN 2 ÜNZİLE YÜKSEL
GİRESUN 3 AHSEN TÜRK
GİRESUN 4 OSMAN ÇALIŞKAN

GÜMÜŞHANE 1 ALİ ATEŞ
GÜMÜŞHANE 2 NECDET İLHAN

HAKKARİ 1 DİLEK TANRIKULU
HAKKARİ 2 YILDIRIM ÖRNEK
HAKKARİ 3 Ayşe Tezel

HATAY 1 BİLAL KARACA
HATAY 2 MEHMET BİÇER
HATAY 3 MEHMET KORMAN
HATAY 4 MEHMET ALİ YILDIRIM
HATAY 5 HATİCE GÜZEL
HATAY 6 ZEKİ TOPRAK
HATAY 7 İLKER ÇALIŞKAN
HATAY 8 KEVSER EKER
HATAY 9 ERTUĞRUL GAZİ DENER
HATAY 10 ŞAHİZAR SEBER
HATAY 11 ALİ KEMAL KÖMÜR

ISPARTA 1 AYLİN CESUR
ISPARTA 2 MUSTAFA ŞİMŞEK
ISPARTA 3 SÜLEYMAN SAMİ ALTINKAYA
ISPARTA 4 ŞÜKRÜ LEVENT BAŞYİĞİT

MERSİN 1 BEHİÇ ÇELİK
MERSİN 2 ZEKİ HAKAN SIDALI
MERSİN 3 ÖZER ÖZEL
MERSİN 4 ÜLKÜ SİNCAR
MERSİN 5 VOLKAN ALKAN
MERSİN 6 HASAN DOYDU
MERSİN 7 OSMAN YILMAZ
MERSİN 8 ÜLKÜ CENGİZ
MERSİN 9 SÜLEYMAN ÇETİN
MERSİN 10 HÜSNİYE EKİNGEN
MERSİN 11 AYDIN RIFAT KOCABAŞ
MERSİN 12 MUSTAFA KUNT
MERSİN 13 ASPORÇA MELİS KESER

İSTANBUL-1 1 HAYRETTİN NUHOĞLU
İSTANBUL-1 2 AHMET ÇELİK
İSTANBUL-1 3 YAVUZ AĞIRALİOĞLU
İSTANBUL-1 4 MERAL ALEMDAR
İSTANBUL-1 5 YÜCEL COŞKUN
İSTANBUL-1 6 ONUR AYDIN
İSTANBUL-1 7 MUSTAFA VEYSEL GÜLDOĞAN
İSTANBUL-1 8 EMİNE KÜÇÜKALİ
İSTANBUL-1 9 ADİL ERKOÇ
İSTANBUL-1 10 ARİF TEVETOĞLU
İSTANBUL-1 11 DURSUN ÇOLAK
İSTANBUL-1 12 SULTAN NESLİHAN SEVEN
İSTANBUL-1 13 OĞUZ SARUL
İSTANBUL-1 14 MİTHAT BORA BULUT
İSTANBUL-1 15 NAZLI ASPAY CEBECİ
İSTANBUL-1 16 OKTAY ERÇAKAR
İSTANBUL-1 17 ŞENTÜRK DEMİRAL
İSTANBUL-1 18 FUAT ONBAŞILI
İSTANBUL-1 19 KUBİLAY PEYİK
İSTANBUL-1 20 HİLAL TUNCER
İSTANBUL-1 21 UFUK ÜNAL
İSTANBUL-1 22 SAYGIN ÖZYILDIRIM
İSTANBUL-1 23 MEHMET ALİ ÖZDEMİR
İSTANBUL-1 24 SEVGİ ŞAHİN
İSTANBUL-1 25 BARIŞ TAVLAŞOĞLU
İSTANBUL-1 26 TUBA ALAYLI
İSTANBUL-1 27 AYSEL KIRALİ
İSTANBUL-1 28 YELDA GARGUN
İSTANBUL-1 29 MURAT AĞIREL
İSTANBUL-1 30 ONUR HANLIOĞLU
İSTANBUL-1 31 ÖNDER FARUK PARMAK
İSTANBUL-1 32 BÜLENT ASLAN
İSTANBUL-1 33 YÜKSEL KARAÇAM
İSTANBUL-1 34 YÜKSEL BAT
İSTANBUL-1 35 CANER YILMAZ

İSTANBUL-2 1 ÜMİT ÖZDAĞ
İSTANBUL-2 2 FATİH MEHMET ŞEKER
İSTANBUL-2 3 ÖZCAN PEHLİVANOĞLU
İSTANBUL-2 4 İLAY AKSOY
İSTANBUL-2 5 COŞKUN YILDIRIM
İSTANBUL-2 6 MEHMET ASLAN
İSTANBUL-2 7 BİNNUR KARADAĞLI
İSTANBUL-2 8 ALİ DİNÇER ÇOLAK
İSTANBUL-2 9 VEDAT YENERER
İSTANBUL-2 10 ABDULLAH İLKER SUNGUR
İSTANBUL-2 11 NURİ YILMAZ
İSTANBUL-2 12 CEMİLE ALBAŞ
İSTANBUL-2 13 RÜSTEM FIRAT
İSTANBUL-2 14 AYCAN GÜLEÇLİLER
İSTANBUL-2 15 SEMİH İLHAN SÖYLEMEZOĞLU
İSTANBUL-2 16 GÖKHAN KARGI
İSTANBUL-2 17 ALİ AKER
İSTANBUL-2 18 ERTAN VAROL
İSTANBUL-2 19 MUAMMER DEMİRCİ
İSTANBUL-2 20 HÜSEYİN ÖNDEŞ
İSTANBUL-2 21 YAŞAR KIZILKUM
İSTANBUL-2 22 BURÇİN GÖKÇE
İSTANBUL-2 23 ÖMER LÜTFÜ ÖZENÇ
İSTANBUL-2 24 FİSUN MEHLİKA TOCA
İSTANBUL-2 25 MUSTAFA AKAY
İSTANBUL-2 26 AYDIN EGEMEN
İSTANBUL-2 27 MUSTAFA YAZICI
İSTANBUL-2 28 UĞUR ŞEFİK BEKDEMİR

İSTANBUL-3 1 AHAT ANDİCAN
İSTANBUL-3 2 ÜMİT BEYAZ
İSTANBUL-3 3 HAYATİ ARKAZ
İSTANBUL-3 4 MELTEM ÜNAL ERZEN
İSTANBUL-3 5 KEMAL NİZİPLİOĞLU
İSTANBUL-3 6 HÜSEYİN ÜLGER
İSTANBUL-3 7 ÖZDEMİR POLAT
İSTANBUL-3 8 ELMAS GRAĞOS
İSTANBUL-3 9 AYHAN BÖLÜKBAŞI
İSTANBUL-3 10 İSKENDER DURİÇ
İSTANBUL-3 11 MERRİN HASİPOĞLU
İSTANBUL-3 12 CELAL KARAPINAR
İSTANBUL-3 13 SUAT SARI
İSTANBUL-3 14 ZEKİ BULGAN
İSTANBUL-3 15 OSMAN ERUSTA
İSTANBUL-3 16 EVRİM TOK
İSTANBUL-3 17 MERYEM GÖKTAŞ TANRIVERDİ
İSTANBUL-3 18 MUSTAFA BİLGİLİ
İSTANBUL-3 19 MEHMET PÜTÜN
İSTANBUL-3 20 RUHİYE AYLA DEMİR
İSTANBUL-3 21 MURAT TOLGAR ERDOĞMUŞ
İSTANBUL-3 22 ZİHNİYE GÜRKAN
İSTANBUL-3 23 ALİ HAYDAR GÜVEN
İSTANBUL-3 24 MELİHA APAYDIN
İSTANBUL-3 25 SİBEL KAYA
İSTANBUL-3 26 TAYFUN SİLİVRİ
İSTANBUL-3 27 MEHTAP NAZAN GÖKTAŞ
İSTANBUL-3 28 NAZMİYE İZGİN
İSTANBUL-3 29 KÜRŞAT ÖZER
İSTANBUL-3 30 YUSUF YAVUZCAN
İSTANBUL-3 31 MURAT KUDRET
İSTANBUL-3 32 ARDIL AKIL
İSTANBUL-3 33 SEZER ÖZSOY
İSTANBUL-3 34 HAKAN AKSU
İSTANBUL-3 35 PENBE BOLAT

İZMİR-1 1 DURSUN MÜSAVAT DERVİŞOĞLU
İZMİR-1 2 YILDIRIM ULUPINAR
İZMİR-1 3 MEHMET TEZKAN
İZMİR-1 4 ÇİĞDEM ÖZER
İZMİR-1 5 OSMAN ERTÜRK ÖZEL
İZMİR-1 6 OSMAN VAROL
İZMİR-1 7 BÜLENT KIRILMAZ
İZMİR-1 8 SERAP ÖZÖKTEM
İZMİR-1 9 ÜLKÜ DOĞAN
İZMİR-1 10 HÜSEYİN HAKAN IŞIK
İZMİR-1 11 BURCU BOSTANCIOĞLU
İZMİR-1 12 İBRAHİM DÖNERTAŞ
İZMİR-1 13 KADİR GÜREL
İZMİR-1 14 GİZEM ALBAŞ

İZMİR-2 1 AYTUN ÇIRAY
İZMİR-2 2 MUSTAFA KERPİŞCİ
İZMİR-2 3 ŞENGÜL HABLEMİTOĞLU
İZMİR-2 4 HÜSMEN KIRKPINAR
İZMİR-2 5 BEHİCE YILDIZ ÜNSAL
İZMİR-2 6 METİN DÖKMECİLER
İZMİR-2 7 ANIL SELEK
İZMİR-2 8 NADİR GERGİN
İZMİR-2 9 İLKER GÜL
İZMİR-2 10 SALİH ATAKAN DURAN
İZMİR-2 11 HAYRI KÖSEOĞLU
İZMİR-2 12 ÜLKÜ DOĞAN
İZMİR-2 13 MURAT CEM ÖZDEMİR
İZMİR-2 14 PELİN YETKİN YAZICI

KARS 1 YÜKSEL AKBABA
KARS 2 AHMET AKÜZÜM
KARS 3 HİKMET ŞİMŞEK

KASTAMONU 1 İLHAN ENGİN
KASTAMONU 2 SEYFİ SARIOĞLU
KASTAMONU 3 MEHMET MURAT AŞCI

KAYSERİ 1 DURSUN ATAŞ
KAYSERİ 2 FATİH ERYILMAZ
KAYSERİ 3 HÜSEYİN TEKİN
KAYSERİ 4 BERRİN EYİDEMİR
KAYSERİ 5 METİN SOYLU
KAYSERİ 6 SERAP DURMUŞ
KAYSERİ 7 MESUT UÇAN
KAYSERİ 8 HASAN AYDIN
KAYSERİ 9 KAMİL KARAMETE
KAYSERİ 10 BETÜL TOSUN

KIRKLARELİ 1 KÜRSAD YAMANER
KIRKLARELİ 2 SİBEL PİŞKİN
KIRKLARELİ 3 MUSTAFA KÖSEOĞLU

KIRŞEHİR 1 MUSTAFA HAKAN ÜNSER
KIRŞEHİR 2 ASAF KAYAOĞLU

KOCAELİ 1 LÜTFÜ TÜRKKAN
KOCAELİ 2 ALİ TÜRKŞEN
KOCAELİ 3 HARUN DEMİRKAYA
KOCAELİ 4 RUHİTTİN SÖNMEZ
KOCAELİ 5 DİJLE AKIN
KOCAELİ 6 ADİL GÜLEZ
KOCAELİ 7 AHMET YEŞİL
KOCAELİ 8 FUAT BERNA
KOCAELİ 9 İBRAHİM ÖMER TOYRAN
KOCAELİ 10 RENAN KIRAN
KOCAELİ 11 AYŞEGÜL BABACAN
KOCAELİ 12 ALPER BİRCANOĞLU
KOCAELİ 13 AYLA İLGÜN

KONYA 1 FAHRETTİN YOKUŞ
KONYA 2 ORHAN TULUKÇU
KONYA 3 SEVİL SARGIN
KONYA 4 MEHMET İLKER YİĞİT
KONYA 5 ŞAKİR BERBER
KONYA 6 SÜLEYMAN ŞENOL
KONYA 7 GÖKHAN TOZOĞLU
KONYA 8 OSMAN FEDAİ
KONYA 9 MUSTAFA RIDVAN PEKER
KONYA 10 NAZMİ SIRIT
KONYA 11 RANA ERARSLAN
KONYA 12 MEHMET ALİ ÖNAL
KONYA 13 NAZAN KAYA
KONYA 14 HULUSİ KOÇAK
KONYA 15 FARUK ÇÖKLÜ

KÜTAHYA 1 NİHAT KULA
KÜTAHYA 2 İBRAHİM EMRE KARAA
KÜTAHYA 3 HÜSEYİN ÇAKIR
KÜTAHYA 4 MEHMET EMİN BAŞ
KÜTAHYA 5 AYNUR SEZER

MALATYA 1 ALİ BİLİCİ
MALATYA 2 HACI MEHMET TURFANDA
MALATYA 3 ŞULE GÜRSOY
MALATYA 4 SAHRA KARAHAN ERGUVAN
MALATYA 5 MUHAMMET AFŞİN ARIKAN
MALATYA 6 ÖZGÜR BOZKURT

MANİSA 1 TAMER AKKAL
MANİSA 2 GÖKHAN KARAÇOBAN
MANİSA 3 HASAN ERYILMAZ
MANİSA 4 ASLI ÖZ
MANİSA 5 ŞAHAP YARALI
MANİSA 6 KADİR CENK ÖZATICI
MANİSA 7 SERKAN SERDAR ADIGÜZEL
MANİSA 8 ÖMER GERİTER
MANİSA 9 SELCEN ŞEKERCİOĞLU
MANİSA 10 AHMET KAĞAN AVCI

KAHRAMANMARAŞ 1 FARUK ATLI
KAHRAMANMARAŞ 2 MUSTAFA BASTIRMACI
KAHRAMANMARAŞ 3 BÜLENT MEŞE
KAHRAMANMARAŞ 4 AYŞE KIRAÇ
KAHRAMANMARAŞ 5 SADİ GÜNEN
KAHRAMANMARAŞ 6 MÜJGAN ÖZDARENDELİ
KAHRAMANMARAŞ 7 AHMET ÇABUKEL
KAHRAMANMARAŞ 8 İRFAN MERT YIKAN

MARDİN 1 HAKAN ERDEM
MARDİN 2 ATLAFUN AYDOĞDU
MARDİN 3 AZİZ RODAN SAROHAN
MARDİN 4 TUNA IŞIKHAN
MARDİN 5 BURHAN İLHAN
MARDİN 6 UĞURHAN ARAS

MUĞLA 1 METİN ERGÜN
MUĞLA 2 ERTAN KÜÇÜKAY
MUĞLA 3 KORAY HAYVACI
MUĞLA 4 PEYAMİ CİNAZ
MUĞLA 5 NESRİN AŞTI
MUĞLA 6 CAHİT KARAÖZ
MUĞLA 7 İZEL KUŞKUN

MUŞ 1 ERKAN KEMALOĞLU
MUŞ 2 ZİHNİ SAYAN
MUŞ 3 BAHRİYE KILIÇ
MUŞ 4 ERKAN ÇELİKOĞLU

NEVŞEHİR 1 MUSA ERTAŞ
NEVŞEHİR 2 FATİH MEHMET ŞAHİN
NEVŞEHİR 3 HÜSEYİN SEVİNDİK

NİĞDE 1 VEDAT BAYRAM
NİĞDE 2 NAİM OSMAN EREM
NİĞDE 3 DÖNDÜ GÖKMEN

ORDU 1 YENER YILDIRIM
ORDU 2 GÜNAY KARAAĞAÇ
ORDU 3 FERHAT ÇAKIROĞLU
ORDU 4 MUKADDER KORKMAZ
ORDU 5 ŞAHİN YILMAZ
ORDU 6 BARIŞ CANDAN

RİZE 1 HIZIR KESKİN
RİZE 2 KÜRŞAT HACISÜLEYMANOĞLU
RİZE 3 AYŞEGÜL ÖZYANIK

SAKARYA 1 ÜMİT DİKBAYIR
SAKARYA 2 AYDOĞAN ARSLAN
SAKARYA 3 MEHMET KIR
SAKARYA 4 NURGÜL ÇAKAR
SAKARYA 5 İLKER ÖZBUDAK
SAKARYA 6 ZEYNEP ULUSİNAN
SAKARYA 7 ASENA ASLAN BURAK

SAMSUN 1 BEDRİ YAŞAR
SAMSUN 2 İBRAHİM ÖZYER
SAMSUN 3 HÜSEYİN ACAR
SAMSUN 4 BİRSEN ÖZTÜRK
SAMSUN 5 AKIN ÜNER
SAMSUN 6 ÖNDER FATİH ŞENOL
SAMSUN 7 HAKAN KİPER
SAMSUN 8 AYŞE AYAN
SAMSUN 9 FURKAN ÖZDEMİR

SİİRT 1 EMİN TEZ
SİİRT 2 
SİİRT 3 

SİNOP 1 CEYHAN DEMİR
SİNOP 2 SEZGİN ŞİMŞEK

SİVAS 1 ÜNAL POLAT
SİVAS 2 ÜNAL YILMAZ
SİVAS 3 ÇAĞLAYAN DİKMEN
SİVAS 4 BETÜL KILIÇKAYA
SİVAS 5 HÜSEYİN GÜLHAN

TEKİRDAĞ 1 ENEZ KAPLAN
TEKİRDAĞ 2 MUHTAR MAHRANLI
TEKİRDAĞ 3 HAZIM TAMER DODURKA
TEKİRDAĞ 4 BELMA KUVANCI
TEKİRDAĞ 5 OĞUZHAN AYDIN
TEKİRDAĞ 6 TUNCAY KIRMIZIGÜL
TEKİRDAĞ 7 NURCAN BALCI EROL

TOKAT 1 HÜSEYİN ERKAN İKİKAT
TOKAT 2 FATİH DEMİRKOL
TOKAT 3 İRFAN ALPAT
TOKAT 4 ŞULE ORUÇ
TOKAT 5 ALİ TURAN TOKGÖZ

TRABZON 1 HÜSEYİN ÖRS
TRABZON 2 HÜSEYİN KOLOĞLU
TRABZON 3 TUĞBA BAYRAKTAR AYDIN
TRABZON 4 TUNA TAŞKIN
TRABZON 5 MURAT KELEŞ
TRABZON 6 NEŞE AY

TUNCELİ 1 DÜZGÜN DEMİR
TUNCELİ 2 ALMILA MARAŞ

ŞANLIURFA 1 ZUHAL ÇİFTKAYA
ŞANLIURFA 2 HASAN OĞUL
ŞANLIURFA 3 MEHMET ÇADIRCI
ŞANLIURFA 4 İMAM BADILLI
ŞANLIURFA 5 MEHMET FEDAİ ÇAKMAKLI
ŞANLIURFA 6 ABDULLAH TÜYSÜZ
ŞANLIURFA 7 MEHMET GANİM BAŞAR
ŞANLIURFA 8 VEYSEL DEMİR
ŞANLIURFA 9 MEMDUH DOĞRU
ŞANLIURFA 10 OSMAN ESAD BUCAK
ŞANLIURFA 11 MURAT KAÇAK
ŞANLIURFA 12 İBRAHİM HALİL AGIRTAŞ
ŞANLIURFA 13 FUAT AKSOY
ŞANLIURFA 14 ÖZGÜR GENGEÇ YAŞAR

UŞAK 1 NEŞE YILMAZ
UŞAK 2 ALİ KURT
UŞAK 3 ÖZDEMİR KOÇYİĞİT

VAN 1 SELİM ÖZGÖKÇE
VAN 2 FUAT GÖÇER
VAN 3 TÜLAY ÇİVİ
VAN 4 BAYRAM TARIK ÖZELER
VAN 5 TANER BABACANOĞLU
VAN 6 M.SALİH ALBAYRAK
VAN 7 FUAT BAKAN
VAN 8 ALPASLAN DENİZ

YOZGAT 1 SEYİT YÜCEL
YOZGAT 2 DERVİŞ VURAL
YOZGAT 3 GÖKHAN GENÇASLAN
YOZGAT 4 AKIN UYAR

ZONGULDAK 1 AYDIN TÜMEN
ZONGULDAK 2 MEHMET BATU MÜFTÜOĞLU
ZONGULDAK 3 FEHİME ÇAKIR
ZONGULDAK 4 HAVA ÇİÇEK
ZONGULDAK 5 MUSTAFA ADİL ÖZKAN

AKSARAY 1 AYHAN EREL
AKSARAY 2 NURİ KOÇAŞ
AKSARAY 3 RAHİM AYDIN
AKSARAY 4 FATMA PINAR İZGÜ

BAYBURT 1 SÜLEYMAN BURÇ

KARAMAN 1 İSMET İLMİ HATİPOĞLU
KARAMAN 2 ATİLLA ZORLU
KARAMAN 3 MERVE UÇAR

KIRIKKALE 1 BÜLENT ŞÜKRÜ ALTINIŞIK
KIRIKKALE 2 MUSTAFA AKYÜREK
KIRIKKALE 3 ŞEVKET ÖZSOY

BATMAN 1 KISMET ÇELİK
BATMAN 2 HASAN ÖLÜK
BATMAN 3 TANSU GÖRKEM
BATMAN 4 BEYHAN ÖZGENER
BATMAN 5 

ŞIRNAK 1 HASAN TATAR
ŞIRNAK 2 ABDULLAH GÜLÇE
ŞIRNAK 3 HACI ÖZER
ŞIRNAK 4 AHMET NURÇOK
BARTIN 1 HAMİT ERHAN ALDATMAZ
BARTIN 2 FATMA SİNEM ÖZÜOKLU

ARDAHAN 1 LEVENT PEHLİVAN
ARDAHAN 2 ÇELİK DEMİR

IĞDIR 1 GÜNDÜZ GÜNEŞ
IĞDIR 2 İBRAHİM AKKUŞ

YALOVA 1 ÜNLEM ÜSTEL
YALOVA 2 ELİF AKYOL TOSUN
YALOVA 3 NUR GEMALMAZ AYAZ

KARABÜK 1 DURSUN ALTIPARMAK
KARABÜK 2 HAKKI ÖZDEK
KARABÜK 3 TENZİLE ÇELİK

KİLİS 1 MUHAMMET BALCI
KİLİS 2 DİLEK AKKÖZ

OSMANİYE 1 MEHMET TEMEL
OSMANİYE 2 NİHAT ÇERÇİ
OSMANİYE 3 MUHAMMET KAYA
OSMANİYE 4 VAHİDE ÖNER

DÜZCE 1 ERCAN KATIRCIOĞLU
DÜZCE 2 YUNUS ÖZAY ER
DÜZCE 3 REYHAN ATASEVEN

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 24 Haziran’da aday göstereceği milletvikili listesini tamamladı. Son dakika haberlerine MHP 27. Dönem milletvekili aday listesini belirledi.

İŞTE İL İL MHP ADAY LİSTESİ:

ADANA
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1MUHARREM VARLIÜNİVERSİTESERBEST MESLEK
2AYŞE SİBEL ERSOYÜNİVERSİTEECZACI
3CAHİT ÖZTOKLİSEİŞADAMI
4YUSUF BAŞÜNİVERSİTEEMEKLİ
5MUSTAFA İZGİOĞLULİSEİŞLETMECİ
6ÇAĞRI ŞAHİNÜNİVERSİTEMEMUR
7FİRDEVS CİNGÖZLERLİSEİŞLETMECİ
8YEŞİM AKKAŞÜNİVERSİTEECZACI
9ARZU BÜYÜKNACARLİSEİŞKADINI
10DİREN ÖZGÜLÜNİVERSİTEAVUKAT
11AZİZ SÖKMENÜNİVERSİTEMEMUR
12MEHMET ŞAHİNÜNİVERSİTEMALİ MÜŞAVİR
13NESLİHAN GÖKYÜKSEK LİSANSEKONOMİST
14MUSTAFA ERENLİSEİŞADAMI
15HASAN ÇALIŞLİSEİŞADAMI
ADIYAMAN
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1SELİM ÇAKIRÜNİVERSİTEİNŞAATÇI
2ÖZGÜN TOPRAKÜNİVERSİTEECZACI
3ÖMER YILDIRIMLİSEEMEKLİ MEMUR
4SAMİ GÜLERÜNİVERSİTEMÜTEAHHİT
5ALİCAN DOĞANLİSEİŞADAMI
AFYON
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1MEHMET TAYTAKÜNİVERSİTEİŞADAMI
2TURAN CİVELEKYÜKSEK LİSANSAKADEMİSYEN
3MUHARREM GÜNAYÜNİVERSİTEÖĞRETMEN
4ERSAN ÖZGÜRDOKTORABÜROKRAT
5İSMAİL KARNIBÜYÜKÜNİVERSİTESERBEST
6İBRAHİM AKSUÜNİVERSİTEZİRAAT MÜHENDİSİ
AĞRI
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1AYDIN ŞİMŞEKLİSEEMEKLİ
2RAHMİ DURUORTAOKULESNAF
3SERVET ALÜNİVERSİTEEMEKLİ MEMUR
4REYHAN DOĞANCIÜNİVERSİTEESNAF
AMASYA
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1KADİR KUTAY SAMSUNÜNİVERSİTEESNAF
2MURAT SUŞEHİRLİLİSEELEKTRİK TEKNİSYENİ
3ERGANİ CANBOLATÜNİVERSİTEASTSUBAY
ANKARA (1)
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1MEVLÜT KARAKAYADOKTORAÖĞRETİM ÜYESİ
2ZUHAL TOPÇUÜNİVERSİTEEĞİTİMCİ
3EYÜP YILDIZLİSEHALKLA İLİŞKİLER
4DUYGU KURBAN GÖZÜOĞLUÜNİVERSİTEAVUKAT
5MEHMET DUYGULUÜNİVERSİTEDİŞ HEKİMİ
6LEVENT ÇAĞLANCIÜNİVERSİTEAVUKAT
7ŞENİZ SEZGİNYÜKSEK LİSANSHALKLA İLİŞKİLER
8CEMAL ABDULSEMET DURMUŞÜNİVERSİTEİŞADAMI
9OĞUZ YILMAZÜNİVERSİTEELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
10FATİH MORMENEKŞEYÜKSEK LİSANSUZMAN
11NEVİN KORKMAZÜNİVERSİTESİGORTACI
12KENAN FİDANÜNİVERSİTEİŞLETMECİ
13SELİM ŞAHİNÜNİVERSİTEYÖNETİCİ
ANKARA (2)
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1SADİR DURMAZÜNİVERSİTEEKONOMİST
2NEVİN TAŞLIÇAYÜNİVERSİTEECZACI
3ABDULLAH AĞARÜNİVERSİTEYAZAR-DANIŞMAN
4TARKAN TOPERÜNİVERSİTEAVUKAT
5NAİM YANIKLİSEİŞÇİ
6GÖKHAN AĞDEMİRÜNİVERSİTEAVUKAT
7SERDAR BİLGİLİÖN LİSANSYÖNETİCİ
8AYDIN ERKOÇLİSEİŞADAMI
9VEDAT KÖSEOĞLUDOKTORATIP DOKTORU
10EROL ELİDEMİRLİSEİŞADAMI
11MEHMET YURTOĞLULİSEİŞ ADAMI
ANKARA (3)
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1YAŞAR YILDIRIMLİSEİŞADAMI
2ERKAN HABERALYÜKSEK LİSANSİŞADAMI
3FATİH ÇETİNKAYALİSEMÜTEAHHİT
4ŞÜKRÜ ALNIAÇIKÜNİVERSİTEGAZETECİ
5ABDULLAH BAHADIR ALPERENYÜKSEK LİSANSAVUKAT
6DURDU MEHMET KÖŞÜNİVERSİTETIP DOKTORU
7HAKAN DOĞRUÜNİVERSİTEAVUKAT
8ALTUĞ BARIŞ DOĞANYÜKSEK LİSANSMADEN MÜHENDİSİ
9EMRE KAYAÜNİVERSİTEİŞADAMI
10HÜSEYİN YILMAZÜNİVERSİTEİŞADAMI
11HAYDAR DURANORTAOKULYÖNETİCİ
12ŞABAN IŞIKLİSEEMEKLİ
ANTALYA
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1ABDURRAMAN BAŞKANÜNİVERSİTEZİRAAT MÜHENDİSİ
2AHMET SELİM YURDAKULÜNİVERSİTETIP DOKTORU
3TARKAN AKILLIÜNİVERSİTEİNŞAAT MÜHENDİSİ
4HÜSEYİN YILDIZÜNİVERSİTEMALİ MÜŞAVİR
5TUNCAY TEMURYÜKSEK LİSANSELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
6İLKNUR FİDAN KEPEZLİSETURİZM
7MEHMET ALİ TUNAÜNİVERSİTEİNŞAATÇI
8YETER KESKİN ÖTELEŞÜNİVERSİTEİŞLETMECİ
9ZİYA YILDIRIMÜNİVERSİTEEĞİTİMCİ
10ÖMER ÖZBEKÜNİVERSİTEİNŞAAT MÜHENDİSİ
11MUSTAFA KÜRŞAD SERTÜNİVERSİTEAVUKAT
12SUAT AKGÜLDOKTORAEMEKLİ SUBAY
13TÜMER EMEKSİZLİSEEMEKLİ
14ŞÜKRAN AKÇAÜNİVERSİTEAVUKAT
15KÜRŞAD TATARÜNİVERSİTEKORUMA - GÜVENLİK MÜDÜRÜ
16MUSTAFA HAKAN TOPCULİSEİŞADAMI
ARTVİN
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1OKAN AKTAŞÜNİVERSİTEMALİ MÜŞAVİR
2İSMİHAN ÖZCİHANİLKOKULESNAF
AYDIN
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1DENİZ DEPBOYLUÜNİVERSİTEPSİKOLOJİK DANIŞMAN
2GÜNTEKİN ŞİMŞEKDOKTORAÖĞRETİM ÜYESİ
3MUSTAFA PEKERÜNİVERSİTEMÜTEAHHİT
4YUSUF KEREMİTÜNİVERSİTEÖĞRETMEN
5FAİK AKKUŞYÜKSEK LİSANSEMEKLİ
6HATİCE ÖZCANLİSEEMEKLİ MEMUR
7SÜLEYMAN SİNAN BAKIRCIÜNİVERSİTEİŞADAMI
8SEYFETTİN TOSUNYÜKSEK LİSANSYÖNETİCİ
BALIKESİR
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1MEHMET KABANÜNİVERSİTESAĞLIK MEMURU
2FEVZİ ERKUT ASLANOĞLUYÜKSEK LİSANSYÖNETİCİ
3SABİRE ZÜMRÜT TEMİZERÜNİVERSİTEMEMUR
4FATMA SAVRANÜNİVERSİTEÖĞRETMEN / SANATÇI
5HADİ SELİMOĞLUÜNİVERSİTETIP DOKTORU
6BEYTULLAH DUYARÖN LİSANSESNAF
7MEHTAP AKGÜLÜNİVERSİTESAĞLIK MEMURU
8KAMİL ÜRERÜNİVERSİTEPLANLAMA UZMANI
9SÜLEYMAN PEHLİVANÜNİVERSİTEGAZETECİ
BİLECİK
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1İBRAHİM SERTAN YALÇINKAYAÜNİVERSİTEMADEN MÜHENDİSİ
2HASAN YILDIRIMLİSEESNAF
BİNGÖL
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1EMRE SOLMAZÖN LİSANSMEMUR
2MURAT KÜÇÜKLİSEİŞÇİ
3BURHAN BİNGÖLORTAOKULSERBEST
BİTLİS
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1DAVUT DAYLİSEEMEKLİ MEMUR
2CENGİZ KOÇAKLİSEEMEKLİ
3DURSUN DUYANÜNİVERSİTEORTAOKUL
BOLU
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1ADEM EVCİLYÜKSEK LİSANSSERBEST
2FERHAT BAĞCIORTAOKULSERBEST
3SEMA KIŞLAKLİSEİŞLETMECİ
BURDUR
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1HİKMET ÖKTEÜNİVERSİTEMUHASEBECİ
2HÜSEYİN ÜNLÜLİSEİŞLETMECİ
3MURAT ARIKYÜKSEK LİSANSBÜROKRAT
BURSA (1)
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1İSMET BÜYÜKATAMANYÜKSEK LİSANSEĞİTİMCİ
2KADİR ÇİTİLÜNİVERSİTEİŞADAMI
3ENVER YILMAZÜNİVERSİTEİNŞAAT MÜHENDİSİ
4MEHMET ALİ ADAKYÜKSEK LİSANSTEKNİK ÖĞRETMEN
5ALİ OSMAN MEMİŞÜNİVERSİTEYÖNETİCİ
6YASEMİN MERİÇÜNİVERSİTEMALİ MÜŞAVİR
7KORKUT AKTAŞLİSEMÜTEAHHİT
8NECATİ ÇELİKÜNİVERSİTEULAŞTIRMACI
9ŞENAY USLU DOĞANÜNİVERSİTEAVUKAT
10AHMET BALSÜZENÜNİVERSİTEMALİ MÜŞAVİR
BURSA (2)
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1MUSTAFA HİDAYET VAHAPOĞLUDOKTORASUBAY
2TEVFİK TOPÇULİSEİŞADAMI
3FEVZİ ZIRHLIOĞLUÜNİVERSİTEMATBAACI
4EROL SÖNMEZÜNİVERSİTEEMEKLİ ÖĞRETMEN
5HAYATİ BEDİRLİSEEMLAKÇI
6TİMUR ÖZDEMİRÜNİVERSİTEİŞADAMI
7EDİBE BİLGE ARICIOĞLUÜNİVERSİTEAVUKAT
8MUHAMMET LÜTFİ TAŞÇIÜNİVERSİTEDİN ADAMI
9ÜMİT KAPLANORTAOKULEMEKLİ
10CELAL ÇEKİLORTAOKULEMEKLİ
ÇANAKKALE
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1EVREN YALÇINÜNİVERSİTEÖĞRETMEN
2NECİP FAZIL BAYRAMÜNİVERSİTEAVUKAT
3ALİYE ERTOPÇULİSEİŞ KADINI
4ARDA BOZKURTÜNİVERSİTEAVUKAT
ÇANKIRI
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1KADİR ŞEKERCİLİSEİŞADAMI
2PELİN YILIKYÜKSEK LİSANSİŞLETMECİ
ÇORUM
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1MEHMET AKİF ARASÜNİVERSİTEYÖNETİCİ
2ALPARSLAN KARAPIÇAKLİSEİŞADAMI
3MEHMET KARACAÜNİVERSİTEEĞİTİMCİ
4ALPER BÜKERLİSEKORUMA VE GÜVENLİK AMİRİ
DENİZLİ
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1EMİN HALUK AYHANYÜKSEK LİSANSİKTİSATÇI
2MEHMET UZLİSESERBEST MESLEK
3FERUDUN ÜNALİLKOKULİŞADAMI
4GÜLAY ÖZCANÜNİVERSİTEAVUKAT
5MEHMET ALTINTAŞÜNİVERSİTEAVUKAT
6FERUDUN GİRESUNÜNİVERSİTEMÜFETTİŞ
7EMRAH KOZAKYÜKSEK LİSANSDİŞ HEKİMİ
8ŞULE OCAKLIOĞLULİSEÖĞRENCİ
DİYARBAKIR
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1AHMET DEMİRÜNİVERSİTEEMEKLİ ÖĞRETMEN
2RABİA GÖRMEZÜNİVERSİTEİKTİSATÇI
3YILMAZ KAYAALPORTAOKULESNAF
4MENEKŞE AKTAŞLİSEEV HANIMI
5ŞEYHMUS BİLİCİİLKOKULESNAF
6FEVZİ YİĞİTKANLİSEİŞADAMI
7MEHMET CENGİZ ARSLANLİSEESNAF
8İBRAHİM AYTULUNİLKOKULESNAF
9MEHMET TEKBARANLİSEESNAF
10METİN DOĞUKANYÜKSEK LİSANSDENETMEN
11ŞAFİİ KOYUNİLKOKULTÜCCAR
12MEHMET TEYAR KARAKOÇORTAOKULSERBEST MESLEK
EDİRNE
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1HAKAN ÖZKANLİSEESNAF
2ERKAN GEGEÜNİVERSİTEMALİ MÜŞAVİR
3ASEF ULUTÜRKYÜKSEK LİSANSTIP DOKTORU
4TANER ALBAYRAKLİSEİŞADAMI
ELAZIĞ
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1OĞUZHAN DEMİRÜNİVERSİTEESNAF
2MUSTAFA FAHİR ŞAŞMAZÜNİVERSİTEKAMU İDARE MEMURU
3ORHAN ÖZBEYDOKTORAAKADEMİSYEN
4MESUT AKSANYÜKSEK LİSANSÖĞRETMEN
5SAMİ SELENÜNİVERSİTEÖĞRETMEN
ERZİNCAN
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1BEKİR AKSUNÜNİVERSİTEİŞLETMECİ
2MUTLU ÖZDEMİRLİSEİŞADAMI
ERZURUM
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1KAMİL AYDINYÜKSEK LİSANSAKADEMİSYEN
2ŞİMŞEK AKPINARÜNİVERSİTEMALİ MÜŞAVİR
3AHMET GÖKHAN YAZICIDOKTORAAKADEMİSYEN
4ADEM YURDİGÜLÜNİVERSİTEİÇ MİMAR
5SERHAT KILIÇÜNİVERSİTEİNŞAAT MÜHENDİSİ
6İZZETTİN GENÇÜNİVERSİTEAVUKAT
ESKİŞEHİR
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1METİN NURULLAH SAZAKÜNİVERSİTEİŞADAMI
2KADİR BIYIKÜNİVERSİTEİŞADAMI
3KAYIHAN ÇAĞLARYÜKSEK LİSANSTIP DOKTORU
4KEZBAN AKKAYAÜNİVERSİTEÖĞRETMEN
5AHMET MUHAMMED HIZLANLİSEİŞADAMI
6AYBERK KIRÇINÜNİVERSİTESERBEST MESLEK
7CÜNEYT AYDEMİRÜNİVERSİTEİŞADAMI
GAZİANTEP
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1ALİ MUHİTTİN TAŞDOĞANÜNİVERSİTETIP DOKTORU
2SERMET ATAYÜNİVERSİTEAVUKAT
3MEHMET EJDER DEMİRÜNİVERSİTEAVUKAT
4HÜSEYİN KURTLİSEİŞADAMI
5SERDAR ÇELİKLİSEMEMUR
6MUSTAFA BOZGEYİKLİSEYÖNETİCİ
7MERAL ÖZDEMİRORTAOKULEV HANIMI
8MESUT FETTAHLIOĞLULİSEİŞADAMI
9BERAT GEYİKÜNİVERSİTEMAKİNA MÜHENDİSİ
10AYŞEGÜL DEMET KÖROĞLULİSEEBE
11SAYİT ÇAPANÜNİVERSİTEEMEKLİ ÖĞRETMEN
12DAVUT KARABACAKÜNİVERSİTEEĞİTİMCİ
13HALİL BEYAZAYLİSEİŞADAMI
14SERDAR ÖNELLİSEİŞADAMI
GİRESUN
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1MÜJDAT ÖZÜNİVERSİTEAVUKAT
2YUSUF ŞÜKÜRLİSEİŞADAMI
3SONER ALTUNÜNİVERSİTEESNAF
4EBRU TURANÜNİVERSİTEAVUKAT
GÜMÜŞHANE
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1MUSA KÜÇÜKLİSEİNŞAATÇI
2AKIN ÜSTÜNÜNİVERSİTEZİRAAT MÜHENDİSİ
HAKKARİ
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1FATİH ÖZBEKLİSESERBEST MESLEK
2ŞAHMİR ŞENLİSEANTRENÖR
3NACİ SEVİNÇORTAOKULİŞÇİ
HATAY
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1LÜTFİ KAŞIKÇIYÜKSEK LİSANSİNŞAAT MÜHENDİSİ
2İBRAHİM GÜLÜNİVERSİTETEKNİK RESSAM
3MEHMET ÇAĞRI ÇETİNDOKTORAÖĞRETİM ÜYESİ
4ADNAN AKDAŞLİSEMÜTEAHHİT
5ORHAN NAMIK MURSALOĞLUÜNİVERSİTEYÖNETİCİ DANIŞMAN
6AYŞE DİLEK DEMİRDÖVENLİSEEV HANIMI
7BEKİR AKKARÜNİVERSİTEİŞADAMI
8RECEP TUNCAYÜNİVERSİTEÖĞRETMEN
9İLHAMİ BOŞÇAÜNİVERSİTEAVUKAT
10HÜSEYİN ÜÇLERORTAOKULESNAF
11UYGAR POLATYÜKSEK LİSANSİŞADAMI
ISPARTA
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1HASAN BASRİ SÖNMEZLİSEYÖNETİCİ
2ZÜBEYDE TURHANLİSEESNAF
3ÖZGÜR İSMAİLOĞLUDOKTORATIP DOKTORU
4ALİ ÖZKANLİSEÖĞRENCİ
MERSİN
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1OLCAY KILAVUZYÜKSEK LİSANSEĞİTİMCİ
2BAKİ ŞİMŞEKÜNİVERSİTEHARİTA MÜHENDİSİ
3BEKİR ÖZSULİSETAŞIMACILIK
4UĞUR KILINÇDOKTORABAŞBAKANLIK UZMANI
5OĞUZHAN GÜNGÖRÜNİVERSİTEİNŞAAT MÜHENDİSİ
6MEHMET ALİ GÖKMENYÜKSEK LİSANSVETERİNER HEKİM
7KÜRŞAT TÜRKER ERCANYÜKSEK LİSANSAVUKAT
8HAYAL FUNDA ÖNDERÜNİVERSİTEEMNİYET MENSUBU
9DİLEK USLU VARÜNİVERSİTEİŞKADINI
10MUSTAFA YALÇINÜNİVERSİTEORMAN MÜHENDİSİ
11MEHMET BÜYÜKTATLIYÜKSEK LİSANSARAŞTIRMACI
12YUNUS KIZILYÜKSEK LİSANSÖĞRETMEN
13HASAN TARKAN GÜNDOĞMUŞÜNİVERSİTEAVUKAT
İSTANBUL1
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1EDİP SEMİH YALÇINYÜKSEK LİSANSAKADEMİSYEN
2İZZET ULVİ YÖNTERÜNİVERSİTEYÖNETİCİ MÜFETTİŞ
3MEHMET BÜLENT KARATAŞLİSEİŞADAMI
4NEVZAT ÜNLÜTÜRKORTAOKULİŞADAMI
5GÜLBEYHAN SAYLAĞÜNİVERSİTEAVUKAT
6HATİCE AKKAYAÜNİVERSİTEAVUKAT
7AHMET TURAN HOCAOĞLUDOKTORAELEKTRİK MÜHENDİSİ
8MEHMET FATİH ÖZDEMİRYÜKSEK LİSANSAVUKAT
9ABDULAZİZ AYDOĞDUÜNİVERSİTEİŞADAMI
10ZEKİ YUSUFOĞLUORTAOKULİŞADAMI
11MÜCAHİT GÜNGÖRYÜKSEK LİSANSMEMUR
12KAMİL AYIRIMÜNİVERSİTEECZACI
13MURAT ŞAHİNORTAOKULDİŞ TEKNİSYENİ
14CİHAN TUFANÜNİVERSİTEAVUKAT
15MUSTAFA AKGÜNLİSEİŞADAMI
16ÖMER FARUK GÜNGÖRYÜKSEK LİSANSİŞADAMI
17YUNUS EMRE DURMUŞLİSEMÜTEAHHİT
18ALİ YILMAZÜNİVERSİTEMÜTEAHHİT
19FATİH KAYALİSEYÖNETİCİ
20ŞÜKRÜ ŞİMŞEKYÜKSEK LİSANSÖĞRETMEN
21HAKAN ARIKAYAÜNİVERSİTEİÇ MİMAR
22İSMAİL BÜYÜKKAYIKÇIORTAOKULESNAF
23SALİH BALAKÜNİVERSİTEBANKACI
24HAKAN YILMAZÜNİVERSİTEMALİ MÜŞAVİR
25KADİR CAN KARATAŞYÜKSEK LİSANSAVUKAT
26HAKAN YALÇINÜNİVERSİTEAVUKAT
27FATİH DEĞİRMENCİÜNİVERSİTEİNŞAAT MÜHENDİSİ
28TARIK TOPÇUOĞLUÜNİVERSİTEENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
29YILMAZ TİRYAKİÜNİVERSİTEAVUKAT
30ŞAHİN GÜRZÜNİVERSİTEMİMAR
31CEM ÖZKAVCILİSEİŞ ADAMI
32YUSUF ÇİFTÇİÜNİVERSİTETURZİM-OTELCİLİK
33HASAN DEMİRİLKOKULEMEKLİ
34NURETTİN TURANORTAOKULMÜTEAHHİT
35CÜNEYT ILGİNLİSEMÜTEAHHİT
İSTANBUL2
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1CELAL ADANÜNİVERSİTEORMAN YÜKSEK MÜH. / İŞ ADAMI
2CEMAL ÇETİNÜNİVERSİTEJEOLOJİ MÜHENDİSİ
3NUR TUĞBA AKTAYÜNİVERSİTEÖĞRETMEN
4MURAT KOTRAORTAOKULİŞADAMI
5NİYAZİ PAKSOYÜNİVERSİTEAVUKAT
6SELAMİ ŞİŞMANLİSEİNŞAATÇI
7FÜSUN KAYAN ARDAMARYÜKSEK LİSANSTURİZM/OTELCİLİK
8MURAT ŞEKERLİÜNİVERSİTEAVUKAT
9AHSEN MELİKE FIÇICILİSEİŞLETMECİ
10EDA YILMAZLİSEÇOCUK GELİŞİM VE EĞİTİM
11ZEKİ SEVEROĞLUDOKTORAORMAN YÜKSEK MÜHENDİSİ
12GÜLLÜ YENERORTAOKULSERBEST
13AYDIN KAYAÜNİVERSİTEİŞADAMI
14SERKAN CİHANLİSEYÖNETİCİ
15BAHATTİN AYKUTİLKOKULESNAF
16FİKRET YILDIRIMDOKTORAAVUKAT
17MEHMET FURKAN CEBECİÜNİVERSİTEAVUKAT
18HEDİYE ŞENÜNİVERSİTEHALKLA İLİŞKİLER
19UFUK TANDOĞANİLKOKULESNAF
20HİLAL EDA BÜLBÜLÜNİVERSİTEAVUKAT
21FİLİZ GEGİNÖN LİSANSÖĞRENCİ
22MURAT ALPLİSEİŞ ADAMI
23FİKRET ÖZKANDOKTORAAVUKAT
24TANER KIRHANYÜKSEK LİSANSÖĞRETMEN
25UĞUR ARASLİSEİŞLETMECİ
26ERENCAN ŞAHGÜNAYÜNİVERSİTEYATIRIM DANIŞMANI
27HASAN SAKAORTAOKULİNŞAAT DEKORASYON
28BEDİRHAN ALİ GÖLCÜKÜNİVERSİTEDEKORATÖR - DESİNATÖR
İSTANBUL3
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1FETİ YILDIZ  
2İSMAİL FARUK AKSU  
3ARZU ERDEM  
4AHMET YİĞİT YILDIRIM  
5ERDEM KARAKOÇ  
6VOLKAN YILMAZ  
7DAVUT HASKIRIŞ  
8MUSTAFA ERTEKİN  
9FAZLI YURDABAK  
10GÖKHAN TÜRKEŞ ÖNGEL  
11YAVUZHAN ALTUN  
12BEKİR SITKI KARAUSTA  
13BAHATTİN ŞENGÜL  
14ARİFE PEKER  
15ALİ DOĞAN  
16TAYYAR ŞAFAK  
17SİBEL KAZAR  
18ALPER KÜNKÜL  
19RIZA PEKER  
20EKREM SARISOY  
21ERGÜN SİLLER  
22AYDIN İNCE  
23MEHMET GÜRBÜZ  
24YUNUS TÜRK  
25OSMAN AKBAŞ  
26TANER KIRHAN  
27MEHMET BÜYÜKCANGA  
28METİN YAZAR  
29HİMMET TATAR  
30ALİ EKBER YEŞİL  
31UYGAR ORAL ÖZTÜRK  
32AYHAN ATMACA  
33ADİL CEYLAN  
34TAHİR PALA  
35AHMET CAN ERBAŞLİSEÖĞRENCİ
İZMİR1
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1HASAN KALYONCUDOKTORAAKADEMİSYEN
2SELAHATTİN ŞAHİNLİSEİŞADAMI
3CİHAN ASLANDOKTORATIP DOKTORU
4BİLGEHAN AĞBABAYÜKSEK LİSANSMADEN MÜHENDİSİ
5SALİM ARDUÇLUÜNİVERSİTEİŞADAMI
6HASAN ZEREKÜNİVERSİTEİNŞAAT MÜHENDİSİ
7AHMET ÇOŞARLİSEİŞADAMI
8SALİHA GÜLCE GÖKÇELİSEÖĞRENCİ
9EROL EROĞLUÜNİVERSİTEMÜTEAHHİT
10GÜNAY KAMBAKLİSEMUHASEBECİ
11FULYA GÜZELOCAKÜNİVERSİTEYÖNETİCİ
12GÖKHAN ÇELİKLİSEGAZETECİ
13RECEP ALİ COŞKUN  
14SÜLEYMAN SARI  
İZMİR2
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1TAMER OSMANAĞAOĞLU  
2ABDULKADİR BEKTAŞYÜKSEK LİSANSKAMU İDARE MEMURU
3YALÇIN KOÇYİĞİTÜNİVERSİTETIP DOKTORU
4MURAT KOÇLİSENAKLİYECİ
5EBUBEKİR SIDDIK KORKMAZYÜKSEK LİSANSÖĞRETMEN
6RECEP AKANYÜKSEK LİSANSAKADEMİSYEN
7CEYHUN KINLIÜNİVERSİTEULAŞTIRMA
8BARIŞ ATİLLAYÜKSEK LİSANSMEMUR
9CUMHUR BULUTÖN LİSANSNAKLİYECİ
10TAŞKIN IŞIKLİSETURİZMCİ
11MUSTAFA ÇİNTAŞÜNİVERSİTEİŞADAMI
12RECEP ONUR UZUNDOKTORAAKADEMİSYEN
13FATİH YAĞMURÜNİVERSİTEMİMAR
14FATİH ARSLANÜNİVERSİTEİŞADAMI
KARS
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1KADİR ŞEYDA  
2FATİH ÇİNAN  
3KEREM ÇAVLI  
KASTAMONU
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1HACI İBRAHİM MAŞALACIYÜKSEK LİSANSVETERİNER HEKİM
2TARIK ZİYA ÇAĞILCIÜNİVERSİTEHARİTA MÜHENDİSİ
3MUHARREM AVCIDOKTORAAKADEMİSYEN
KAYSERİ
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1İSMAİL ÖZDEMİRYÜKSEK LİSANSMAKİNA YÜKSEK MÜHENDİSİ
2MUSTAFA BAKİ ERSOYÜNİVERSİTEİŞADAMI
3SERAP ŞULE KALINÜNİVERSİTETERCÜMAN
4MAZHAR GÜNDOĞÜNİVERSİTEMAKİNA MÜHENDİSİ
5MEHMET ÖZMENÜNİVERSİTETURİZM / OTELCİLİK
6MEHMET GÖÇMENLİSEMALİ MÜŞAVİR
7RİFAT AÇIKGÖZLİSEGAZETECİ
8İSA FERAHÜNİVERSİTEMALİ MÜŞAVİR
9EMİNE AFŞARÜNİVERSİTETIBBİ TEKNOLOG
10VELİ OĞUZHAN ÖZTÜRKLİSEÖĞRENCİ
KIRKLARELİ
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1SEMİH MERİÇÜNİVERSİTEİŞADAMI
2   
3   
KIRŞEHİR
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1OĞUZ SULUSARAYYÜKSEK LİSANSKAMU İDARE MEMURU
2ALİ AYDIN AKPINARÜNİVERSİTEAVUKAT
KOCAELİ
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1SAFFET SANCAKLILİSEİŞADAMI
2HİLAL ELMASÜNİVERSİTEAVUKAT
3ALPEREN ŞAKACILİSEİNŞAATCI
4ERTAN YILMAZYÜKSEK LİSANSYÖNETİCİ
5İBRAHİM İNANÇ ÇAKIROĞLUÜNİVERSİTEİŞLETMECİ
6SERKAN KURALYÜKSEK LİSANSYÖNETİCİ
7GAMZE CANÜNİVERSİTEÖĞRENCİ
8VEDAT AKBULUTLİSEANTRENÖR
9KÜBRA GÜNDOĞDUÜNİVERSİTEMİMAR
10TOLGA ÖZTÜRKÜNİVERSİTEİŞLETMECİ
11DURSUN FURUNCİÜNİVERSİTEİNŞAATÇI
12GÜRBÜZ ASLANÖN LİSANSMALİ MÜŞAVİR
13ZEYNEP ADAK  
KONYA
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1MUSTAFA KALAYCI  
2ESİN KARA  
3CELİL ÇALIŞ  
4AHMET FATİH ÇALIŞ  
5SEFA LÖK  
6YUNUS EMRE TEKİNSOY  
7YUNUS ÖĞÜTÇÜ  
8FARUK SONKAYA  
9ÖZLEM SARIOĞLU  
10SEDAT GÖNCÜ  
11MUSTAFA AYGÜN  
12SALİH AKÇA  
13TÜRKER AYDOĞDU  
14AYTEKİN MART  
15BİLAL YİĞİT  
KÜTAHYA
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1AHMET ERBAŞÜNİVERSİTEMEMUR
2EROL ALPERTÜRKLİSEKUYUMCU
3RIZA KENAN UZMANÖN LİSANSGAYRİMENKUL DANIŞMANI
4SELAHATTİN USLUÜNİVERSİTEMADEN MÜHENDİSİ
5SEDAT KABAAĞAÇLİSEİŞADAMI
MALATYA
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1MEHMET CELAL FENDOĞLULİSETURİZM VE OTELCİLİK
2ÖMER EKİCİLİSEİŞ ADAMI
3BURHAN COŞKUNDOKTORAAKADEMİSYEN
4ADİL ZEREYLİÜNİVERSİTETIP DOKTORU
5AYSEL YÜZERÜNİVERSİTEEMEKLİ
6BEKİR ENES ÇAPAROĞLULİSEÖĞRENCİ
MANİSA
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1ERKAN AKÇAY  
2NURULLAH SAVAŞ  
3MESUT BAYRAM LAÇALAR  
4HÜSEYİN ŞAHİN ERTURAN  
5MUSA AKÇAY  
6SEVAL BAŞKESEN  
7MUSTAFA KARAKAŞ  
8ŞİNASİ ŞAVRAN  
9NADİR SARI  
10CELALETTİN ÇABUK  
KAHRAMANMARAŞ
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1SEFER AYCANDOKTORATIP DOKTORU, ÖĞRETİM ÜYESİ
2ZUHAL KARAKOÇ DORAYÜKSEK LİSANSMÜFETTİŞ
3FATİH MEHMET CEYHANDOKTORAİŞADAMI
4SERMET YILDIZORTAOKULÇİFTÇİ
5ÖMER ÖZKANÜNİVERSİTEİŞADAMI
6ZAFER ÖNERÜNİVERSİTEAVUKAT
7NUSRET GÜLOĞLUÜNİVERSİTEÖĞRETMEN
8MUSTAFA PEHLİVANÜNİVERSİTEYÖNETİCİ
MARDİN
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1MEHMET VEYSİ OĞUZÜNİVERSİTEİŞADAMI
2MEHMET HAŞİM ORUÇÜNİVERSİTEPOLİS MEMURU
3AHMET KAHRAMANLİSESERBEST
4AVVAT AYÜNİVERSİTEÖĞRETMEN
5FERHAN BOZKUŞLİSETİCARET
6MEHMET VEYSİ BULUTLİSEMÜTEAHHİT
MUĞLA
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1MEHMET ERDOĞANLİSANSMÜLKİ İDARE AMİRİ
2HACI ÇELİKÜNİVERSİTETIP DOKTORU
3SALİH SOYKANÜNİVERSİTEAVUKAT
4HÜSEYİN KAAN KÜRŞAT GÖNÜLÜNİVERSİTEYASAMA DANIŞMAN
5ERTUĞRUL AVCIÜNİVERSİTEMADENCİ
6SERKAN ŞAFAKLİSEİŞADAMI
7TEMEL IRMAKORTAOKULGAZETECİ
MUŞ
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1RAHMİ YENİBAHARLİSEEMEKLİ MEMUR
2TARKAN DEDELİSEİŞADAMI
3ŞEHMUS ÇEKİLÜNİVERSİTEMEMUR
4ADNAN KOYUNCULİSEELEKTRİK TEKNİSYENİ
NEVŞEHİR
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1MEHMET VAROLÜNİVERSİTEEĞİTİMCİ
2SAİT YÜKSELÜNİVERSİTEİŞADAMI
3FAZLI KOÇÜNİVERSİTEAVUKAT
NİĞDE
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1ALAATTİN SONATYÜKSEK LİSANSSERBEST MESLEK
2İBRAHİM ULUÇAYÜNİVERSİTEMAKİNA VE MOTOR TEKNİKERİ
3MURAT FAHRİ ERTULÜNİVERSİTEAVUKAT
ORDU
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1CEMAL ENGİNYURTÜNİVERSİTEEMEKLİ
2FAZLI YÜKSELÜNİVERSİTEEMEKLİ ÖĞRETMEN
3HURŞİT SERHAT ŞAHİNORTAOKULİŞADAMI
4SELÇUK YÜCESANÜNİVERSİTETIP DOKTORU
5SEMANUR AKBOLATÜNİVERSİTESİGORTACI
6SEVİNÇ AKSOYİLOKULEV HANIMI
RİZE
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1SERKAN BİRBENÜNİVERSİTEELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
2SEMRA AKSUÜNİVERSİTEAVUKAT
3MEHMET CAN TÜFEKÇİÜNİVERSİTEAVUKAT
SAKARYA
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1MUHAMMED LEVENT BÜLBÜLYÜKSEK LİSANSAVUKAT
2MEHMET EMİN KABAÜNİVERSİTEİNŞAAT MÜHENDİSİ
3HASAN BALABANÜNİVERSİTETIP DOKTORU
4ALİ DOĞANLİSEİŞADAMI
5TOLGAHAN ÖKSÜZYÜKSEK LİSANSAVUKAT
6ŞERAFETTİN KAYAÜNİVERSİTEMALİ MÜŞAVİR
7MELİHŞAH BUDAKÜNİVERSİTESİGORTACI
SAMSUN
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1ERHAN USTA  
2ABDURRAHMAN ÇAMAŞ  
3MURAT CAMADAN  
4ERDEM OKAN  
5CEMALETTİN KOLA  
6YÜKSEL ÜNAL  
7MİNE AKTAŞ  
8YAKUP AKIN  
9HAMİ KORKMAZLI  
SİİRT
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1FARAÇ ÇELEBİİLKOKULİŞADAMI
2ZEYDİN ÖZCANORTAOKULESNAF
3SEYDAN DANIŞÜNİVERSİTESERBEST MESLEK
SİNOP
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1ALİ ÇAKIR  
2HASAN PARLAK  
SİVAS
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1AHMET ÖZYÜREKLİSEİŞADAMI
2VOLKAN UYGUNUÇARLARÜNİVERSİTETIP DOKTORU
3FERHAT DOĞANÜNİVERSİTEÖĞRETMEN
4KENAN ÇARBOĞAYÜKSEK LİSANSYÖNETİCİ
5İLKER İPEKYÜKSEK LİSANSAVUKAT
TEKİRDAĞ
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1KORAY ÖNSELÜNİVERSİTEİNŞAAT MÜHENDİSİ
2ÇIĞIR DOĞU ZORLUÜNİVERSİTEYÖNETİCİ
3MUSTAFA YILDIRIMÜNİVERSİTEÖĞRETMEN
4RECEP ÇALIŞKANYÜKSEK LİSANSTIP DOKTORU
5MUHAMMER VAROLLİSEMÜTEAHHİT
6ZEHRA ÇALIŞKANLİSEMUHASEBECİ
7OKTAY ÜSTÜN  
TOKAT
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1YÜCEL BULUT  
2CAHİT AÇIKLI  
3MUSTAFA ERSAGUN DALAN  
4SERHAT BİLGİN  
5FİLİZ YILMAZER  
TRABZON
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1NİHAT BİRİNCİORTAOKULİŞADAMI
2İBRAHİM ÇAKIRÜNİVERSİTEÖĞRETMEN
3MURAT AKSOYYÜKSEK LİSANSJEOLOJİ MÜHENDİSİ
4EMİRHAN SEÇKİNYÜKSEK LİSANSÖĞRETMEN
5İSMAİL HAKKI KALYONCUDOKTORAÖĞRETİM GÖREVLİSİ
6EMBİYA CEVAHİRÜNİVERSİTEMUHASEBECİ
TUNCELİ
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1MUSTAFA KEMAL DUYGULUDOKTORATIP DOKTORU
2HAYDAR ERİŞTİÜNİVERSİTEMEMUR
ŞANLIURFA
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1İBRAHİM ÖZYAVUZLİSEEMEKLİ
2ÖMER ÇAĞLAR YILMAZYÜKSEK LİSANSTIP DOKTORU
3HALEF KILIÇORTAOKULÇİFTÇİ
4HALİT YILDIZİLKOKULEMLAKÇI
5HALİL BAKIŞLİSESERBEST
6MEHMET ARPACILİSEİŞÇİ
7NECMİ SOLHANÜNİVERSİTEAVUKAT
8MAHMUT SAYIKÜNİVERSİTEZİRAAT MÜHENDİSİ
9MUHAMMED ENES YILMAZLİSEÖĞRENCİ
10İBRAHİM HALİL ARITÜRKÜNİVERSİTEMAKİNA MÜHENDİSİ
11ECEVİT ÇİFTÇİLİSEMÜTEAHHİT
12İSMET SARMACAİLKOKULSERBEST MESLEK
13ALİ HAYDAR KARAÜNİVERSİTEMUHASEBECİ
14MEHMET EROL DUYARYÜKSEK LİSANSEMNİYET MENSUBU
UŞAK
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1MUHTEREM KURUÇAYLİSEELEKTRİK TEKNİSYENİ
2AHMET GÜRTENÜNİVERSİTEÖĞRETMEN
3MUHAMMET FATİH ERDOĞANÜNİVERSİTEİKTİSATÇI
VAN
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1REMAZAN ÜÇBAŞORTAOKULİNŞAATÇI
2ŞAHİN YAĞARÖNLİSANSİŞADAMI
9YAHYA CANCANLİSESERBEST
10ABDULSELAM ARVASÜNİVERSİTEESNAF
11YAŞAR ARASİLKOKULİŞADAMI
12MEHMET POLATÜNİVERSİTEEMEKLİ
13İZZET ŞEVKETOĞLUÜNİVERSİTEMEMUR
14NURETTİN KERETAŞİLKOKULSERBEST
YOZGAT
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1İBRAHİM ETHEM SADEFLİSEİŞADAMI
2YUSUF MERTOĞLUYÜKSEK LİSANSEKONOMİST
3OSMAN GÖZANLİSEİŞADAMI
4AHMET ÖZBEKÜNİVERSİTEZİRAAT MÜHENDİSİ
ZONGULDAK
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1HAMDİ AYANÖN LİSANSMADEN TEKNİKERİ
2ABDULLAH BEKARÜNİVERSİTEİŞADAMI
3FEHMİ NUHOĞLUÜNİVERSİTEESNAF
4TANER KAYIÜNİVERSİTEMEMUR
5SEBİL SÜMEYYE BIYIKLILİSEEV HANIMI
AKSARAY
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1RAMAZAN KAŞLILİSEİŞADAMI
2SEFER ALKANÜNİVERSİTEHARİTA MÜHENDİSİ
3AYSUN HIZLI OKURÜNİVERSİTEPSİKOLOG
4FATİH ÖNEMLİLİSEİŞADAMI
BAYBURT
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1İDRİS AYDINÜNİVERSİTEHARİTA MÜHENDİSİ
KARAMAN
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1HÜSEYİN KORKMAZLİSESERBEST MESLEK
2TURAN ŞENERDOKTORAAKADEMİSYEN
3ABDULLAH KALKAN  
KIRIKKALE
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1HALİL ÖZTÜRKÜNİVERSİTEAVUKAT
2MURAT ABALIÜNİVERSİTEAVUKAT
3ÖMER DEDEBALİYÜKSEK LİSANSTIP DOKTORU
BATMAN
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1BEHÇET DENİZÜNİVERSİTEMAKİNA MÜHENDİSİ
2MÜJGAN ARSLANYÜKSEK OKULSERBEST ÖZEL
3HAYRETTİN BEKTAŞÜNİVERSİTEYÖNETİCİ
4CEMİL GÜZELLİSEESNAF
5   
ŞIRNAK
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1HAKİM ZEYREK  
2YASİN BENEK  
3COŞKUN GÜNDÜZ  
4   
BARTIN
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1ORHAN KIŞANLIYÜKSEK LİSANSUZMAN DOKTOR
2SAVAŞ BUYURMANORTAOKULESNAF
ARDAHAN
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1SEVİM KÖSELİÖRENLİSEİŞ KADINI
2MÜTALİP AKCILİSESERBEST MESLEK
IĞDIR
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1YAŞAR KARADAĞÜNİVERSİTEÖĞRETMEN
2YENİŞ ÇELİKTENÜNİVERSİTEYATIRIM VE PROJE DANIŞMANI
YALOVA
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1HASAN TOPÇULARLİSEEMEKLİ
2ALİ OĞUZ BERBEROĞLUÜNİVERSİTEMAKİNA MÜHENDİSİ
3METE ÖRNEKYÜKSEK LİSANSPAZARLAMA İLETİŞİM UZMANI
KARABÜK
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1SEYİT AHMET KARABACAKORTAOKULYÖNETİCİ
2ÇETİN İPEKÖN LİSANSİŞADAMI
3AHMET DÖNMEZORTAOKULSERBEST MESLEK
KİLİS
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1HASAN MISIRLIGİLORTAOKULŞİRKET MÜDÜRÜ
2ABDULLAH ALPDAĞİLKOKULGAZETECİ
OSMANİYE
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1DEVLET BAHÇELİDOKTORAİKTİSATÇI
2RUHİ ERSOYDOKTORAAKADEMİSYEN
3ZAFER BİÇERÜNİVERSİTEMALİ MÜŞAVİR
4MEHMET VURALÜNİVERSİTEEMEKLİ ÖĞRETMEN
DÜZCE
SIRAAD SOYADÖĞRENİM DURUMUMESLEĞİ
1ÜMİT YILMAZÜNİVERSİTEECZACI
2YUSUF ARSLANDOKTORAAKADEMİSYEN
3ZEKERİYA İLÇEDOKTORAAKADEMİSYEN

SAADET PARTİSİ ADANA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MUHAMMET ÇELEBİ KEYHIDIR
AHMET BEYAZ
AYŞE TOPAL
SÜLEYMAN ŞENOĞUL
İBRAHİM ŞAHİN
MUSTAFA ÇEKİLARIZ
CUMA ŞAHİN
YASEMİN KAPUKAYA
SELİM BİLGEN
ABDULLAH KAYA
İBRAHİM KARA
CENGİZ KAYADAN
OĞUZ GÜÇÜK
ABDULLAH ÜMMETOĞLU
UĞUR MURAT BUĞDAY

SAADET PARTİSİ ADIYAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

HAŞİM ASNUK
ABDULKADİR GÖZLEYİCİ
CEMAL KILAVUZ
ABUZER TURHAN
FEHİM AYDIN

SAADET PARTİSİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SEFA ŞENEL
MUSTAFA TAŞKAPI
HASAN BASRİ KANTAR
HASAN HÜSEYİN UĞURLU
HALİT KUŞ
YAŞAR KARAKAYA

SAADET PARTİSİ AKSARAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

LEVENT SERDAR ŞAHİN
AHMET BÜLBÜL
YUSUF KENAN DURMUŞ
MUSTAFA AYHAN

SAADET PARTİSİ AMASYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MAHMUT ÇAKAR
LEVENT ŞENOL
NOĞMAN YÜKSEL

SAADET PARTİSİ ANKARA 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

TANJU GÜVENDİREN
FATİH BEYAZIT
AHMET ÖZKÖK
HALİL ADIGÜZEL
İBRAHİM SAYIN
FARUK BELCİ
HATİCE NİHAL KORKUTAN
HALİS BAL
MEHMET İNCİ
EMRE AYGÜNOĞLU
AZİZE SAĞLAMYAŞAR
MUSTAFA TOSUNER
DİLARA ERANIL

SAADET PARTİSİ ANKARA 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İLYAS TONGÜÇ
ALİ AKTAŞ
ERSAN BİLGİN
MEHMET BALOĞLU
MUHAMMET FURKAN KAMALAK
MERVE AYDINKÜÇÜK
BURHAN KIRMAN
BURHAN GÜMRÜKÇÜ
OSMAN OKTAY
TUGAY KARABULUT
İLYAS ŞEKER

SAADET PARTİSİ ANKARA 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

FATİH AYDIN
PINAR GÖKMEN
MEHMET FETHİ ÖZTÜRK
MUSTAFA AYDIN

MUAMMER GÜLAP
ÖMER GÜNAYDIN
MÜZEYYEN SİMİT
YUSUF SUNAR
AHMET AVCI
İSLAM MERTOĞLU
MEHMET ENES ŞAHİN

SAADET PARTİSİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI 

HASAN BURGAN
ADEM SARICALAR
MEHMET FATİH TEKİN
MEHMET EMİN GÖZÜKARA
ZÜBEYDE GÜLER
RUKİYE GÜLŞEN
DÖNAY UYAR
SEYYİT HALİL TUNÇ
RUMEYSA NUR ÇETECİ
SERVET YILMAZ
HAMZA KARAAĞAÇ
MUSTAFA SİR
ERGÜN EREN
SÜLEYMAN AKINCI
SEMİH SERDAR DEMİR
SÜMEYYE GÜLDAL

SAADET PARTİSİ ARDAHAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
 
HAKAN ÇAPAN
MEHMET ŞİMŞEK

SAADET PARTİSİ ARTVİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SALİH BERBER
GÜLTEKİN SOYDAN

SAADET PARTİSİ AYDIN  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MEHMET İHSAN AYAYDIN
ALİ SÖĞÜT
MUSA MUÇA
ÖZLEM ÖZTÜRK
MEHMET YÖRÜK
SÜLEYMAN ATEŞ
FATİH KARAHAN
GÜLTEN HANÇER

SAADET PARTİSİ AĞRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. MEHMET ZİYATTİN TOKAR
2.
3.
4.

SAADET PARTİSİ BALIKESİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MUSTAFA YILMAZ
EYÜP SABRİ SOLMAZ
SEYFETTİN ÇÖZEL
RAMAZAN YILDIRIM
ÖMER TAŞKIN
İBRAHİM HIDIR
AHMET PINAR
SİNAN BAŞARAN
SALİH ORAL ÖVÜÇ

SAADET PARTİSİ BARTIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ÜNAL YURTBAY
MÜCAHİT ABDULLAH MEKEÇ

SAADET PARTİSİ BATMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. FARİS ÖZDEMİR
2. MUSTAFA YILDIZ
3. MEHMET FIRAT
4.
5.

SAADET PARTİSİ BAYBURT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. MURAT GÜRBÜZ

SAADET PARTİSİ BİLECİK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. SEYFETTİN TIKIZ
2. ETHEM ERSÖZ

SAADET PARTİSİ BİNGÖL MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SUAT İŞCEN
MUHAMMED FATİH TİRYAKİ
VURAL KOŞUNKARTAY

SAADET PARTİSİ BİTLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. ZİYA KALMACİ
2.
3. MUHAMMED MEHDİ PERTEKLİ

SAADET PARTİSİ BOLU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. İSA SAYIN
2. VEYSEL AYEROĞLU
3. DAVUT KARAHAYDAR

SAADET PARTİSİ BURDUR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. FATİH TUNÇ
2. RAMAZAN KAYABAŞ
3. FETHİ SEMİZ

SAADET PARTİSİ BURSA 1. BÖLGE  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

GÖKHAN GERÇEK
BURAK ÇELİK
ELİF SULTAN ŞENDÖL
ALİ ÖNCEL
HAMZA GÜRSEL
CENGİZ ARSLAN
DOĞAN ÖZBÜYÜK
GÖKSEL RÜSTEM KARAKUZU
RABİA IMAMAJ
YUNUS EMRE ÖZBİLEN

SAADET PARTİSİ BURSA 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MEHMET ATMACA
FİKRET BAYRAM
EBRAR GÜLSÜM AYGÜN
HAMZA AYGÜN
SALİH KOCATEPE
KARYAĞDI BERKELİ
SELAHATTİN AFŞAR
RABİA ÖRNEK
CUMA YILDIRAK
CAN TATAR

SAADET PARTİSİ DENİZLİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AHMET ERYILMAZ
TANER İZGİ
SEVİL AKTAŞ
ABDULLAH ÖZEREN
HALİL İBRAHİM VAROL
MEHMET ALİ SEZER
MEHMED SAİD TOPUZ
KUDRET İLHAN

SAADET PARTİSİ DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ
2. BÜLENT KAYA
3. FESİH BOZAN
4. ALAADDİN TAN
5. HÜSEYİN İHSAN YENİCE
6. MEHMET ÖCAL
7. ABDURRAHMAN ERGİN
8. MUHAMMET MUHYETTİN KAYAN
9. 
10.
11.
12.

SAADET PARTİSİ DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. MUSTAFA ZORLU
2. AHMET SERDAR ERDEM
3. FATİH MEHMET GÜNER

SAADET PARTİSİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. ALİ ERHAN DEMİRKIRAN
2. AYHAN ÖZKAN
3. MANSUR İRİŞ
4. RECAİ TAŞKIN

SAADET PARTİSİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. İBRAHİM HACIBEKİROĞLU
2. MUHAMMED NEDİM SADAK
3. MUSTAFA EMRE
4. ÖZKAN ERGEN
5. ABOBEKİR TANYILDIZI

SAADET PARTİSİ ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. ALİ CEBECİ
2. HALİL İBRAHİM KUTLU

SAADET PARTİSİ ERZURUM  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. FAİK ÇALIK
2. ABDULLAH POLAT
3. MURAT OZAN
4. NİZAMETTİN AKÇIL
5. AYHAN ERKEM
6. YUSUF KOLİKISA

SAADET PARTİSİ ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. FESİH BİNGÖL
2. NAZİF AYAZ
3. SERAP DEMİR
4. MUHAMMET GÜNEY
5. MUHAMMED ALİ KÖSE
6. YASİN YENTÜRK
7. ADİL KESER

SAADET PARTİSİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. AHMET FARUK ÜNSAL
2. HALİL KILIÇ
3. ŞIHMÜSLÜM BULANIK
4. MURAT ŞENEL
5. ALİ MULLAOĞLU
6. MUSTAFA YAKUT
7. MUSTAFA ÖZTÜRK
8. ARZU KARTAL
9. AHMET NECATİ SARI
10. MEHMET HAYRİ GÖREN
11. ZEYNEL ABİDİN DARĞIN
12. ADİLE GÜLAY İNGEL
13. MUSTAFA AKAR
14. HASAN KOCAMAN

SAADET PARTİSİ GİRESUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. BEKİR DEMİRKAYA
2. GÖKSEL GÜNEŞ
3. HAYATİ FİKRİ TOPKAR
4. BEKİR TOSUN

SAADET PARTİSİ GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. AKIN DEMİR
2. CELALETTİN KARAKOÇ

SAADET PARTİSİ HAKKARİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. ABDÜLVAHİT ÇİFTÇİ
2. YAVUZ DALGIÇ
3. YUSUF KESKİN
 
SAADET PARTİSİ HATAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. NECMETTİN ÇALIŞKAN
2. MUSTAFA EĞE
3. HALİL ÇELİK
4. ABDULLAH AYDIN DEMİR
5. AYŞEGÜL KÜÇÜK
6. ATİLA EROL
7. YUSUF ÇİÇEK
8. RAMAZAN ÖKSÜZ
9. FATİH DÖKMECİ
10. MEHMET AYDOĞAN
11. UĞUR URAL

SAADET PARTİSİ ISPARTA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

CEVAT GENÇAY
DİNÇER DEMİREZEN
İBRAHİM ATEŞ
HÜSEYİN EROĞLU

SAADET PARTİSİ IĞDIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
 
1. ALİ GÜNER
2. SEYİT ZAHİR KOŞİK

SAADET PARTİSİ İSTANBUL 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ABDULLAH SEVİM
YILMAZ BAYAT
DİCLE ŞİT
AHMET TÜRKCAN
MEHMET ALİ ÖZGÜR
PAKİZE YÜZBAŞIOĞLU
MEHMET FATİH AKDAĞOĞLU
ABDULHALİM MEŞE
CEM KAYA KARATÜN
ALEV SEZEN
ADEM BOZ
FEHİM HAVA
YUSUF YÜKSEL
ŞEREF KAÇMAZ
RESUL KILIÇ
ABDÜLKADİR ARSLAN
AHMET BARAN
AYSUN BAYRAKTAR
RECEP KARAKOÇ
FAHRETTİN COŞKUN
FESİH TAYBAR
MUSTAFA KOCABEY
TURGUT DANACI
ALİ KEMAL DERİN
GONCA NUR ASLAN
MUHAMMET DUMAN
MUAMMER KOÇ
HALİL İBRAHİM SERBEST
NAFİYE SAÇI
ERDOĞAN USLU
MURAT ÇEKER
SELAHATTİN ASLAN
HAKAN AKTAŞ

SAADET PARTİSİ İSTANBUL 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. BİROL AYDIN
2. SAMET SAMİ TEMEL
3. MUSTAFA KAYA
4. BİLAL AY
5. FATMA NEVİN GÖKÇE
6. MUHAMMED EMİN TOPSAKAL
7. MUSTAFA YAMAN
8. BİLAL AYDIN
9. MİKAİL KABAK
10. TUĞRUL YALÇINKAYA
11. ZEYNEP ŞULE RIDVANOĞLU
12. EROL URHAN
13. ADEM AKBULUT
14. ÖZGÜR ATAK
15. İLKER ÇİFTÇİ
16. RECEP POLAT
NİHAT ŞADOĞLU
MUHAMMED GAZİ KILIÇ
YASEMİN BİLNUR ERENCİ
HÜSEYİN AYDOĞAN
MEHMET FATİH AKYÜZLÜ
MAHİR SEZGİN
TÜLAY VIZVIZ
MUSTAFA UĞUR DOĞAN
NURSENA ULUSOY
SELİM BAŞPINAR
HABİBE ERDOĞAN

SAADET PARTİSİ İSTANBUL 3. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. ALTAN TAN
2. HASAN BİTMEZ
3. NAGEHAN GÜL ASİLTÜRK
İBRAHİM YILDIZ
MESUT ÖZLEM
EBRAR BEZCİ
YAŞAR AVCI
OSMAN BAŞ
YUNUS AKSOY
MESUDE DÖNMEZ
NEŞET ÇEVİK
ADNAN HACIABDULLAHOĞLU
TUNCER KOĞA
ENDER ESİNER
KADİR TOKALI
CANER BİTİŞ
EMİNE ÖZTÜRK
HASAN KARA
ADNAN ŞAHİN
AHMET ÖZSEVEN
İLKNUR GÖKDEMİR
SUAT KOÇYİĞİT
FUNDA YALÇIN BOZKURT
MUHAMMED TAHA KILIÇOĞLU
FERİT DURBİN
ÖMER KOÇAK
BİLAL TATAR
MEVLÜT İRFAN BAHADIR
FEYZA GÜRBÜZ
MUHAMMED MUSAB DEMİRER
KENAN KARAGÜZEL
MUSTAFA ÇALKAN

SAADET PARTİSİ İZMİR 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. ZEKERİYE HAZIRBULAN
OZAN GANİÜSMEN
TURHAN TUTUMLU
MÜMİN BAŞTÜRK
SELÇUK KAVUŞAN
SUNA CANITEZ
UĞUR TÜRKER
HAMZA DEMİR
İBRAHİM DEMİR
BEKİR ÇALIŞKAN
HALİL YALÇINKAYA
KASIM OCAK
FURKAN TURGUT
MEHMET EMİN ALTINBAŞ

SAADET PARTİSİ İZMİR 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ŞERAFETTİN KILIÇ
CEREN KARA
VEDAT KOLUKISA
MESUT DAĞ
ZEKİ KAYA
MEHMET EMRE BOZABA
ALİ ÇAKIR
ŞAHAP BOZKURT
MUHSİN GİRCUDE
SERVET YILDIZ
SÜMEYYE ORHAN
MAHMUT DOST
ERDEM YILMAZ
İSMET TOPAL

SAADET PARTİSİ KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. ÖKKEŞ NARLI
VAHAP KARPINAR
İSHAK KÖROĞLU
SULTAN KAMALAK
CİHAT DİNLER
MANSUR ÖZCAN
BURAK DOLUZENGİN
AHMET ZOR

SAADET PARTİSİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. MUHSİN ÇEBİ
MEHMET YÜCE
İSMAİL KİRENLİ

SAADET PARTİSİ KARAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. ORHAN SOYDAN
ALİ ÇİFTÇİ
MELEKHAN KAVAS

SAADET PARTİSİ KARS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. SEZGİN YILDIZ
BÜLENT ALTUN
TAHİR TAHİROĞLU

SAADET PARTİSİ KASTAMONU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. BİLAL ÇODUR
NECATİ YAVUZ
HULUSİ ÖZBEK

SAADET PARTİSİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MAHMUT ARIKAN
HAŞİM ÖZÇELİK
AHMET ULUSOY
HATİCE SÜMEYYE BOZKURT
İSMAİL ÇELEBİ
BAKİ COŞKUN
İBRAHİM BIYIKLIOĞLU
ASİYE ÇAKIRLI
ÖZKAN YÜREK
RABİA ÇAĞRICI

SAADET PARTİSİ KIRIKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
 
1. FARUK VURGUN
SELAMİ ÇAKIR
MÜİN YILDIZ
SALİH MEHMET AYDIN
GÜNER AYDIN
BÜŞRA SAVAŞ

SAADET PARTİSİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MUSTAFA ÇAKIR
HÜSEYİN ESERER

SAADET PARTİSİ KİLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ŞERİF KARAKURT
MEHMET SALİH ÖZOĞUZ

SAADET PARTİSİ KOCAELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SİNAN EJDEROĞLU
RECEP SARIDOĞAN
REYHAN ŞENGÜN
VOLKAN GEMİKSİZ
İBRAHİM BIYIKLI
NİHAT YILDIZ
SİNAN YOLCU
ÖMER FARUK YILDIRIM
SEDAT USLU
FAHRETTİN TAŞKAYA
FATMA BETÜL ULUDAĞ
FATİH KARAMAN
LATİF GÖKHAN DURTAŞ

SAADET PARTİSİ KONYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. MUSTAFA ÖZKAFA
HASAN HÜSEYİN UYAR
MUSTAFA DERBENTLİ
SİNAN TOPRAK
MUHAMMET UZUN
AHMET BÜYÜKTERMİYECİ
YAVUZ AYDIN
KENAN ÖZCAN
İSMAİL HAKKI BACAK
İSMAİL AYDİLEK
MAHMUT SAMİ BÜYÜKYILMAZ
İSMAİL BULUT
ÖMER MÜCEVHER
SEFA YILMAZ
KERİM ŞENEL

SAADET PARTİSİ KÜTAHYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ÖMER FARUK EVREN
FATİH BOZAN
NURULLAH GÜNGÖR
HASAN ÖZBAL
RÜMEYSA POYRAZ

SAADET PARTİSİ MALATYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MEHMET KAYA ASİLTÜRK
ABUZER GÖGÜS
YUNUS SAVAŞ
MUSTAFA PARLAKYILDIZ
MUHAMMET İKBAL YILDIZ
ADNAN ÖZDEMİR

SAADET PARTİSİ MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
 
MEHMET ÖNAL
MUSTAFA ARİF AYSU
ZEKAYİ YILMAZ
BİLAL KİŞEÇOK
ABDULLAH YILMAZ
MEHMET TONBALAK
OLGUN OKTAY DEMİRCAN
MUSTAFA ERKAN
MUHAMMET FATİH KAYA
NİHAT KOCAÇAKIR

SAADET PARTİSİ MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MEHMET ALİ KILIÇ
MEHMET YILDIZ
SUUT CEVHEROĞLU
AHMET İLETMİŞ
HALİME DABAKOĞLU
ÖMER ÇİFÇİ

SAADET PARTİSİ MERSİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SONER ÇONTAR
NURBAKİ ŞAHİN
AYHAN BAYRAM
ESAT GÜNEŞ
BURAK CANLI
BEKİR AYDIN
HASİBE YILDIZ
REMZİ YİĞİTALP
GÖKHAN ALAGÖZ
MUSTAFA CAN
ARİF ŞAHBAZ
AYŞE GÜLİZ YENEN
YUSUF GÜLMEZ

SAADET PARTİSİ MUĞLA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ÖMER ULUDAĞ
İLHAN ÖZLER
FURKAN DUMAN
MUHAMMED NECİP GENCER
SALİHA GÜZEL
MUSA ERGİN
SAYİT AYDIN

SAADET PARTİSİ MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

NAZIM ÇELİK
MEHMET ŞAH SABAK
KEMAL İNDİÇ
HUDEYDA BOZYEL

SAADET PARTİSİ NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MUSTAFA AYDEMİR
ABBAS BÜKEN
MUAMMER KEÇE

SAADET PARTİSİ NİĞDE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AHMET BİNİCİ
TAKİ KUZHAN
NEDİME FATMA KOÇER

SAADET PARTİSİ ORDU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ERKAN TEMİZ
MUAMMER BİLGİÇ
AHMET TOKLUCUOĞLU
HALİT DUYAR
ERHAN KAYA
AHMET TOPALOĞLU

SAADET PARTİSİ OSMANİYE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İSLAM KORKMAZ
MAHMUT USTAHALİLOĞLU
ORHAN İLENGİZ
ÖKKEŞ DAĞLI

SAADET PARTİSİ RİZE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MUHAMMET KAÇAR
GÜLHAN HAFIZOĞLU
BURAK UZUN

SAADET PARTİSİ SAKARYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

EYÜP YILDIRIM
ALİ SEYYAR
ŞEREF TAN
ALİ FETHİ GÜRLER
AYŞE GÜÇLÜ
KERİM ALİ AKSOY
FURKAN CEBECİ

SAADET PARTİSİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İSMAİL HAKKI AKKİRAZ
MUSTAFA ÖCAL
HASAN ÖZTÜRK
İBRAHİM GÜMÜŞOĞLU
BUŞRA GENEZ
ABDULVAHAP BİLEN
MUHAMMET KUZUBAŞ
HÜSEYİN ŞİMŞEK
ŞUAYIP SARI

SAADET PARTİSİ SİİRT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MEMET SAMİ ARIKAN
MEHMET NURULLAH IŞIK
BARIŞ ÖZCAN

SAADET PARTİSİ SİNOP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İSLAM İNCE
MUSA AKMAN

SAADET PARTİSİ SİVAS  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

DURSUN COŞAR
MİHRİBAN GELDİ
MEHMET ÖZTÜRK
YAHYA NALBANT
SAFA ÇİĞDEM

SAADET PARTİSİ TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ARSLAN ATEŞ
UĞUR GÜREL
İBRAHİM İNCİ
HALİL İBRAHİM KART
MUHAMMET ÖZKÜTÜKÇÜ
MUHAMMED YAMAN
FATİH TOYTEKİN

SAADET PARTİSİ TOKAT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BİLAL METEHAN AYDIN
SADİ ARHAN
AYŞE GÖNAN
İHSAN YİĞİT
ALİ KÜÇÜK

SAADET PARTİSİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

CEVAT KURT
MURAT ÖZCAN
ÜMİT ÇEBİ
FURKAN ENES KOCAGÖZ
İBRAHİM BAŞ
MEHMET UZ

SAADET PARTİSİ TUNCELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.
2. MUHAMMED MÜCAHİD ERGEN

SAADET PARTİSİ UŞAK  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

RAMAZAN YAVUZ ACAR
HÜSEYİN ÇAKMAK
İBRAHİM DAĞGEZEN

SAADET PARTİSİ VAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. ÖZAY İLHAN
MEHMET NECİP YAVUZER
MEHMET ENGİN GÜNGÖR
NEVZAT YAĞAR
YUSUF ÖZEN
SIDIKA EBİNÇ
MEHMET ŞİRİN CENGİZ
MUSTAFA TERİM

SAADET PARTİSİ YALOVA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1. MUSTAFA BALTA
FEVZİ AYGÜN
İSMAİL KUZU

SAADET PARTİSİ YOZGAT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MEHMET DEMİREL
ZİYA KOÇAK
ALİ YURT
İRFAN TAŞKIN

SAADET PARTİSİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BURAK EROL
GÖKHAN GÖKTAŞ
MEHMET YAMAN
ENGİN ZEREN
YAVUZ SÜLEYMAN KÜŞ

SAADET PARTİSİ ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MUHARREM HOŞGÖR
MUHAMMED ERER
FATMA FUNDA ÇİFTÇİ
ALİ ALGÜL

SAADET PARTİSİ ÇANKIRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

YAŞAR ÇERİBAŞ
ÖMER UZUN

SAADET PARTİSİ ÇORUM  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AHMET BÖLÜKBAŞ
FARUK CIDIK
AHMET AKİF ÇOBAN
MUHAMMET ALİ KARATEPE

SAADET PARTİSİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MUSTAFA NİYAZİ YANMAZ
HÜSEYİN DOLAP
RIDVAN SÖYLEMEZ
İZZET ÇİFTÇİ
AYŞE EROĞLU
KASIM KARADAŞ
ZİYA AYDIN
DAVUT KÜÇÜK
AZİZ ŞAHAPOĞLU
MEHMET ŞÜKRÜ YILDIRIM
BUŞRA MEN
ŞEYHİSA KOŞDAŞ
MEHMET YAŞUK
İBRAHİM KAPLAN

SAADET PARTİSİ ŞIRNAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ABDULLAH UMRAN EKİNCİ
FAİK BUĞDAY
NİZAR ÖZDEN
ZEKİ BEGİŞ

Haber Tarihi: 21 Mayıs 2018 Pazartesi 17:00

YORUM YAZ

  • misafirmisafir6 gün önce
    Tam liste yazmışsınız. Nerede tam liste ? Siz de mi vatandaşı sahte başlıkla kandırıyorsunuz ?  (Editörden: 'TIKLAYIN' yazan yerin üzerine tıklarsanız liste açılacaktır. Bilgilerinize...)

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü