23 Nisan’da Kaş’ın çocuk belediye başkanı oldu

Antalya’nın Kaş ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Belediye Başkanlığı koltuğuna bu yıl Merkez İlk-Ortaokulu 4.

22 Nisan 2019 Pazartesi 17:10
23 Nisan’da Kaş’ın çocuk belediye başkanı oldu

Antalya’nın Kaş ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Belediye Başkanlığı koltuğuna bu yıl Merkez İlk-Ortaokulu 4. sınıf öğrencisi Işık Bozdağ oturdu.


Bir günlüğüne Kaş Belediye Başkanlığı yapan Işık Bozdağ, Fen İşleri ve Zabıta Müdürlüğünden isteklerde bulundu. 23 Nisan törenleri kapsamında etkinliklerde çocuklara gölgelik alan yapılmasını isteyen Bozdağ, Dirgenler İlkokulu önünden geçen ana yola da kasis yapılmasını talep etti.


Kaş’ın çocuk belediye başkanı Bozdağ, "Kaş’ta bulunan çocukları temsil ediyorum. Bu yüzden çok mutlu ve gururluyum. Temsil ettiğim tüm çocukların adına 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bize armağan eden Mustafa Kemal Atatürk’e çok teşekkür ediyorum." diye konuştu.


Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM’nin kuruluşunun 99 yılını kutladıklarını ifade ederek, "Görüyoruz ki, artık yeni yetişen nesil gerçekten bu milletin, bu devletin istikbali için umut veriyor. Gençlerimize, çocuklarımıza güveniyorum. Bizim bu tip yaptığımız vazifeleri, gelecekte onların da yapacağına inanıyorum. Biraz önce de başkanımızı gördük. Bu işi yapıyor, talimatları da veriyor. Yeter ki, çocuklarımıza inanalım güvenelim, onları sayalım sevelim. Bu ülkenin bundan sonra bekası için onlar da sorumluluk alacaklardır. İnşallah onlarla beraber bu ülke daha iyi bir yere gelecektir diye düşünüyorum. Şimdiden 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik ediyorum." dedi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 22 Nisan 2019 Pazartesi 17:10

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    21 Mayıs 2019